Mazzu houdt voetjes op de grond na stunt: "Er zijn nog 33 matchen"

85 stemmen
Mazzu houdt voetjes op de grond na stunt:

Union heeft zijn rentree na 48 jaar afwezigheid op het hoogste niveau zeker niet gemist. Het zorgde meteen voor een stunt door op de eerste speeldag de Brusselse derby tegen Anderlecht in het Lotto Park te winnen. Felice Mazzu haalde zo opnieuw zijn gram bij zijn eerste match terug in 1A na zijn ontslag bij Genk, maar de trainer hield de voetjes op de grond.


"Voor een ploeg die zijn eerste match in eerste klasse speelde, met veel spelers die nog nooit op dit niveau actief geweest zijn, denk ik dat de club veel kwaliteit en goesting getoond heeft", had hij bij Eleven Sports wel grote lof voor zijn spelers. "Maar dit is maar één overwinning. Er resten nog 33 matchen. Onze ambitie is om een stabiele eersteklasser te worden en dat zullen we match per match bekijken."

Van de basiself van Union hadden met Moris, François, Van der Heyden en Vanzeir slechts vier spelers al eens een wedstrijd in eerste klasse gespeeld, al kwamen er met Amani, Avenatti en Marcq nog drie invallers met eersteklasse-ervaring tussen de lijnen.

LEES OOK: Evenepoel haalt verrassend hard uit naar Anderlecht

Zal Union een stabiele eersteklasser worden?

Meest recent

Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

5
5
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

4
4
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

32
32
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

40
40
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

38
38
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

77
77
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

30
30
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

114
114
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

90
90
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

18
18
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

138
138
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

322
322
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

211
211
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

63
63
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

669
669
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

460
460
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

457
457
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

346
346
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

641
641
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

321
321
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

478
478
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

132
132
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2078
2078
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

178
178
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

264
264

Meer sportnieuws