Club ontsnapt in minuut 103 door het kleinste gaatje tegen Eupen

door
Club ontsnapt in minuut 103 door het kleinste gaatje tegen Eupen

In een nooit geziene blessuretijd heeft Club Brugge in minuut 103 nog een punt veilig gesteld tegen Eupen. De Panda's kozen aanvankelijk perfect hun momenten uit maar dropen finaal af met slechts een halve stunt tegen een gefrustreerd Blauw-Zwart.

Landskampioen Club Brugge mocht een week na de gewonnen supercup tegen Racing Genk ook zijn operatie richting een derde opeenvolgende titel beginnen. Tegenstander vandaag was Eupen, de Panda's hoopten weer een stap vooruit te zetten met nieuwbakken coach Krämer. De Duitser zette Nurudeen in doel maar voor de rest waren het voornamelijk dezelfde namen bij Eupen. Clement koos opnieuw voor Vormer (terug na een quarantaine) en ook Okereke kreeg een basisplaats.
Strijdvaardige Panda's maken het Club knap lastig
Ook hier maakte de striemende regen voetballen heel moeilijk in de openingsfase. Na goed zeven minuten spelen was de eerste kans voor Eupen meteen ook een hele goede. Van dichtbij besloot Ngoy over. Op het kwartier was er ook een eerste grote mogelijkheid voor Club maar Okereke kreeg de bal van dichtbij niet voorbij Nurudeen. Blauw-Zwart drong ook nadien het meeste aan maar pogingen van De Ketelaere en Ricca werden andermaal door de sterke bezoekende doelman uit doel gehouden. De Panda's kwamen in het slotkwartier ook nog een paar keer gevaarlijk opzetten via N'Dri en Peeters maar ook Lammens hield voorlopig zijn netten schoon. Halfweg had Club nog wat werk voor de boeg tegen een strijdvaardig Eupen.

De nieuwe Eupense numero uno in doel doet het prima op Jan Breydel.
Dost bevrijdt Club, dat nadien vecht voor een punt
De landskampioen opende sterk na de rust en Okereke vergat al snel om oog in oog met Nurudeen raak te treffen. Een paar minuten later kreeg Club Brugge een strafschop na handspel in de zestien meter. Vanaf elf meter leek Dost het moeilijkste werk te hebben gedaan voor Blauw-Zwart: 1-0. Dat was echter buiten een veerkrachtig Eupen gerekend, niet veel later zetten de Panda's wederom een prima aanval op en van dichtbij knalde Kayembe al de gelijkmaker tegen de touwen: 1-1. De wedstrijd bleef ook nadien grotendeels in evenwicht, halfweg de tweede periode kreeg Okereke de bal opnieuw niet tegen de touwen, het was voorlopig niet de namiddag van de Nigeriaan. Aan de overzijde toonde Eupen zich wel efficiënt, op een kwartier van het einde ontsnapte Ngoy aan de aandacht van de thuisverdediging en hij gaf Lammens het nakijken: 1-2 en een ferme stunt was in de maak. Club beukte nadien nog stevig op de deur en kreeg nog 10' extra tijd. Die extra tijd werd optimaal benut want in minuut 103 maakte De Ketelaere alsnog gelijk.
Scoreverloop:
1-0 (56') Dost (p), 1-1 (60') Kayembe, 1-2 (77') Ngoy, 2-2 (90+13') De Ketelaere

LEES OOK: Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Terechte blessuretijd?

Meest recent

Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

31
31
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

64
64
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

111
111
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

43
43
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

32
32
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

263
263
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

36
36
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

58
58
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

40
40
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

176
176
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

48
48
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

62
62
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

42
42
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

185
185
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

244
244
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

216
216
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

191
191
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

69
69
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

164
164
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

315
315
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

276
276
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

117
117
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

387
387
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

154
154

Meer sportnieuws