Club ontsnapt in minuut 103 door het kleinste gaatje tegen Eupen

door
Club ontsnapt in minuut 103 door het kleinste gaatje tegen Eupen

In een nooit geziene blessuretijd heeft Club Brugge in minuut 103 nog een punt veilig gesteld tegen Eupen. De Panda's kozen aanvankelijk perfect hun momenten uit maar dropen finaal af met slechts een halve stunt tegen een gefrustreerd Blauw-Zwart.

Landskampioen Club Brugge mocht een week na de gewonnen supercup tegen Racing Genk ook zijn operatie richting een derde opeenvolgende titel beginnen. Tegenstander vandaag was Eupen, de Panda's hoopten weer een stap vooruit te zetten met nieuwbakken coach Krämer. De Duitser zette Nurudeen in doel maar voor de rest waren het voornamelijk dezelfde namen bij Eupen. Clement koos opnieuw voor Vormer (terug na een quarantaine) en ook Okereke kreeg een basisplaats.
Strijdvaardige Panda's maken het Club knap lastig
Ook hier maakte de striemende regen voetballen heel moeilijk in de openingsfase. Na goed zeven minuten spelen was de eerste kans voor Eupen meteen ook een hele goede. Van dichtbij besloot Ngoy over. Op het kwartier was er ook een eerste grote mogelijkheid voor Club maar Okereke kreeg de bal van dichtbij niet voorbij Nurudeen. Blauw-Zwart drong ook nadien het meeste aan maar pogingen van De Ketelaere en Ricca werden andermaal door de sterke bezoekende doelman uit doel gehouden. De Panda's kwamen in het slotkwartier ook nog een paar keer gevaarlijk opzetten via N'Dri en Peeters maar ook Lammens hield voorlopig zijn netten schoon. Halfweg had Club nog wat werk voor de boeg tegen een strijdvaardig Eupen.

De nieuwe Eupense numero uno in doel doet het prima op Jan Breydel.
Dost bevrijdt Club, dat nadien vecht voor een punt
De landskampioen opende sterk na de rust en Okereke vergat al snel om oog in oog met Nurudeen raak te treffen. Een paar minuten later kreeg Club Brugge een strafschop na handspel in de zestien meter. Vanaf elf meter leek Dost het moeilijkste werk te hebben gedaan voor Blauw-Zwart: 1-0. Dat was echter buiten een veerkrachtig Eupen gerekend, niet veel later zetten de Panda's wederom een prima aanval op en van dichtbij knalde Kayembe al de gelijkmaker tegen de touwen: 1-1. De wedstrijd bleef ook nadien grotendeels in evenwicht, halfweg de tweede periode kreeg Okereke de bal opnieuw niet tegen de touwen, het was voorlopig niet de namiddag van de Nigeriaan. Aan de overzijde toonde Eupen zich wel efficiënt, op een kwartier van het einde ontsnapte Ngoy aan de aandacht van de thuisverdediging en hij gaf Lammens het nakijken: 1-2 en een ferme stunt was in de maak. Club beukte nadien nog stevig op de deur en kreeg nog 10' extra tijd. Die extra tijd werd optimaal benut want in minuut 103 maakte De Ketelaere alsnog gelijk.
Scoreverloop:
1-0 (56') Dost (p), 1-1 (60') Kayembe, 1-2 (77') Ngoy, 2-2 (90+13') De Ketelaere

LEES OOK: Transferwending Club Brugge: zelfs bondscoach vol verbazing

Terechte blessuretijd?

Meest recent

Trainerszoektocht Anderlecht: Gillet ziet twee opties

RSC Anderlecht maakt zich op voor twee uiterst belangrijke wedstrijden deze week. Dat tweeluik zal ...

23
23
Pakt Anderlecht uit met terugkeer publiekslieveling?

RSC Anderlecht staat er financieel een stuk beter voor dan pakweg vijf jaar geleden. Sportief ...

37
37
Brugse afgang zindert na: OM zet De Zerbi op straat

Een tweetal weken geleden werd Olympique de Marseille na een pijnlijke nederlaag op Club Brugge KV ...

35
35
Transferwending Club Brugge: zelfs bondscoach vol verbazing

Club Brugge plande voor aanvang van de wintermercato een flink transferoffensief, maar haalde ...

162
162
Héérlijke beelden: zo reageert United-fan na mislopen knipbeurt

Manchester United slaagde er dinsdagavond tegen West Ham United niet in om zijn vijfde opeenvolgende ...

59
59
Anderlecht duizelt: Franse topcoach op weg naar RSCA?

Anderlecht speurt naar een nieuwe coach en plots duikt er een Franse topnaam op in de ...

307
307
'Union perplex: absolute toptransfer voor Ross Sykes'

Union SG lanceerde de voorbije seizoenen verschillende spelers richting de Europese topcompetities. ...

112
112
Garcia jubelt: Duivels met grote verrassing naar WK?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel bezig met het vormen van zijn WK-selectie. Voorlopig is dat een ...

120
120
'Kompany torpedeert topaanwinst Club Brugge'

De sportieve leiding van Club Brugge KV maakt zich op voor een uiterst drukke zomermercato. ...

262
262
Biglia breekt stilte: échte reden voor Anderecht-vertrek

RSC Anderlecht kreeg de voorbije dagen enkele raken klappen te verwerken. Midden in een diepe ...

329
329
'Arne Engels ziet monsterbod geweigerd'

Tijdens de voorbije wintermercato grepen enkele Rode Duivels op de valreep nog naast een transfer. ...

42
42
Mulder is duidelijk over wat Anderlecht écht nodig heeft

Anderlecht belandde de voorbije weken in een zeer diepe crisis en moet midden in het seizoen plots ...

320
320
Zegereeks Man Utd eindigt, Napoli uit beker na misser Lukaku

Manchester United is er dinsdagavond niet in geslaagd om een vijfde overwinning op een rij te ...

43
43
'Anderlecht wrijft zich ondanks zware schorsing in handen'

Voor Anderlecht wordt donderdagavond nog maar eens cruciaal. Het probeert tegen Antwerp dan een ...

538
538
Chelsea en Tottenham beleven pijnlijke avond in PL

In de Premier League staat er deze week een midweekspeeldag op het programma. Dinsdagavond hebben ...

28
28
'Einde seizoen smaakmaker: woest Patro dient klacht in'

Patro Eisden beleefde vorig weekend een rollercoaster van een partij, waarin het uiteindelijk niet ...

225
225
Alderweireld verrast: "Hij was de beste trainer die ik had"

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter een zeer rijkgevulde spelerscarrière. ...

395
395
Deschacht doet Anderlecht zéér opmerkelijk trainersvoorstel

Anderlecht probeert zich donderdag te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Dat zal het wel ...

416
416
'Cercle en Charleroi balen: zware schorsingen dreigen'

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League bracht vorig weekend weer enkele verrassende resultaten. ...

82
82
Kane weg bij Bayern? Duitse club komt met statement

Bij Bayern München zit sportief directeur Max Eberl er bijna steevast bij tijdens de ...

206
206
Hubert reageert op crisis RSCA: "Hartverscheurend"

Union SG is weer bezig aan een uitstekend seizoen bezig. De Brusselaars kenden een goede campagne in ...

308
308
‘Courtois kookt over: stevige aanvaring met Arbeloa’

Bij Real Madrid rommelt het opnieuw — en deze keer staat Courtois pal tegenover Arbeloa. ...

179
179
Charleroi gaat voor megastunt: Cornelis slijpt de messen

Sporting Charleroi neemt het in de halve finale van de beker op tegen Union SG. In het Zwarte Land ...

73
73
Anderlecht geeft niet op: "We kunnen het"

RSC Anderlecht staat nog steeds op een vierde plaats. Maar om het seizoen alsnog te laten ...

401
401
Bayat-bom barst in Engeland: fans Watford viseren Still

Edward Still vertrok bij RSC Anderlecht om aan de slag te gaan bij Watford. Dat roept vragen op. Ook ...

122
122

Meer sportnieuws