Club ontsnapt in minuut 103 door het kleinste gaatje tegen Eupen

door
Club ontsnapt in minuut 103 door het kleinste gaatje tegen Eupen

In een nooit geziene blessuretijd heeft Club Brugge in minuut 103 nog een punt veilig gesteld tegen Eupen. De Panda's kozen aanvankelijk perfect hun momenten uit maar dropen finaal af met slechts een halve stunt tegen een gefrustreerd Blauw-Zwart.

Landskampioen Club Brugge mocht een week na de gewonnen supercup tegen Racing Genk ook zijn operatie richting een derde opeenvolgende titel beginnen. Tegenstander vandaag was Eupen, de Panda's hoopten weer een stap vooruit te zetten met nieuwbakken coach Krämer. De Duitser zette Nurudeen in doel maar voor de rest waren het voornamelijk dezelfde namen bij Eupen. Clement koos opnieuw voor Vormer (terug na een quarantaine) en ook Okereke kreeg een basisplaats.
Strijdvaardige Panda's maken het Club knap lastig
Ook hier maakte de striemende regen voetballen heel moeilijk in de openingsfase. Na goed zeven minuten spelen was de eerste kans voor Eupen meteen ook een hele goede. Van dichtbij besloot Ngoy over. Op het kwartier was er ook een eerste grote mogelijkheid voor Club maar Okereke kreeg de bal van dichtbij niet voorbij Nurudeen. Blauw-Zwart drong ook nadien het meeste aan maar pogingen van De Ketelaere en Ricca werden andermaal door de sterke bezoekende doelman uit doel gehouden. De Panda's kwamen in het slotkwartier ook nog een paar keer gevaarlijk opzetten via N'Dri en Peeters maar ook Lammens hield voorlopig zijn netten schoon. Halfweg had Club nog wat werk voor de boeg tegen een strijdvaardig Eupen.

De nieuwe Eupense numero uno in doel doet het prima op Jan Breydel.
Dost bevrijdt Club, dat nadien vecht voor een punt
De landskampioen opende sterk na de rust en Okereke vergat al snel om oog in oog met Nurudeen raak te treffen. Een paar minuten later kreeg Club Brugge een strafschop na handspel in de zestien meter. Vanaf elf meter leek Dost het moeilijkste werk te hebben gedaan voor Blauw-Zwart: 1-0. Dat was echter buiten een veerkrachtig Eupen gerekend, niet veel later zetten de Panda's wederom een prima aanval op en van dichtbij knalde Kayembe al de gelijkmaker tegen de touwen: 1-1. De wedstrijd bleef ook nadien grotendeels in evenwicht, halfweg de tweede periode kreeg Okereke de bal opnieuw niet tegen de touwen, het was voorlopig niet de namiddag van de Nigeriaan. Aan de overzijde toonde Eupen zich wel efficiënt, op een kwartier van het einde ontsnapte Ngoy aan de aandacht van de thuisverdediging en hij gaf Lammens het nakijken: 1-2 en een ferme stunt was in de maak. Club beukte nadien nog stevig op de deur en kreeg nog 10' extra tijd. Die extra tijd werd optimaal benut want in minuut 103 maakte De Ketelaere alsnog gelijk.
Scoreverloop:
1-0 (56') Dost (p), 1-1 (60') Kayembe, 1-2 (77') Ngoy, 2-2 (90+13') De Ketelaere

LEES OOK: Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Terechte blessuretijd?

Meest recent

Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

14
14
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

26
26
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

222
222
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

262
262
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

116
116
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

186
186
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

663
663
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

47
47
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

179
179
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

249
249
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

107
107
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

82
82
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

192
192
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

195
195
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

341
341
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

181
181
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

59
59
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

143
143
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

43
43
Verdwijning bij Club Brugge: "Wordt pijnlijk verhaal"

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

224
224
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

232
232
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

286
286
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

109
109
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

100
100
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

655
655

Meer sportnieuws