Club ontsnapt in minuut 103 door het kleinste gaatje tegen Eupen

812 stemmen
Club ontsnapt in minuut 103 door het kleinste gaatje tegen Eupen

In een nooit geziene blessuretijd heeft Club Brugge in minuut 103 nog een punt veilig gesteld tegen Eupen. De Panda's kozen aanvankelijk perfect hun momenten uit maar dropen finaal af met slechts een halve stunt tegen een gefrustreerd Blauw-Zwart.

Landskampioen Club Brugge mocht een week na de gewonnen supercup tegen Racing Genk ook zijn operatie richting een derde opeenvolgende titel beginnen. Tegenstander vandaag was Eupen, de Panda's hoopten weer een stap vooruit te zetten met nieuwbakken coach Krämer. De Duitser zette Nurudeen in doel maar voor de rest waren het voornamelijk dezelfde namen bij Eupen. Clement koos opnieuw voor Vormer (terug na een quarantaine) en ook Okereke kreeg een basisplaats.
Strijdvaardige Panda's maken het Club knap lastig
Ook hier maakte de striemende regen voetballen heel moeilijk in de openingsfase. Na goed zeven minuten spelen was de eerste kans voor Eupen meteen ook een hele goede. Van dichtbij besloot Ngoy over. Op het kwartier was er ook een eerste grote mogelijkheid voor Club maar Okereke kreeg de bal van dichtbij niet voorbij Nurudeen. Blauw-Zwart drong ook nadien het meeste aan maar pogingen van De Ketelaere en Ricca werden andermaal door de sterke bezoekende doelman uit doel gehouden. De Panda's kwamen in het slotkwartier ook nog een paar keer gevaarlijk opzetten via N'Dri en Peeters maar ook Lammens hield voorlopig zijn netten schoon. Halfweg had Club nog wat werk voor de boeg tegen een strijdvaardig Eupen.

De nieuwe Eupense numero uno in doel doet het prima op Jan Breydel.
Dost bevrijdt Club, dat nadien vecht voor een punt
De landskampioen opende sterk na de rust en Okereke vergat al snel om oog in oog met Nurudeen raak te treffen. Een paar minuten later kreeg Club Brugge een strafschop na handspel in de zestien meter. Vanaf elf meter leek Dost het moeilijkste werk te hebben gedaan voor Blauw-Zwart: 1-0. Dat was echter buiten een veerkrachtig Eupen gerekend, niet veel later zetten de Panda's wederom een prima aanval op en van dichtbij knalde Kayembe al de gelijkmaker tegen de touwen: 1-1. De wedstrijd bleef ook nadien grotendeels in evenwicht, halfweg de tweede periode kreeg Okereke de bal opnieuw niet tegen de touwen, het was voorlopig niet de namiddag van de Nigeriaan. Aan de overzijde toonde Eupen zich wel efficiënt, op een kwartier van het einde ontsnapte Ngoy aan de aandacht van de thuisverdediging en hij gaf Lammens het nakijken: 1-2 en een ferme stunt was in de maak. Club beukte nadien nog stevig op de deur en kreeg nog 10' extra tijd. Die extra tijd werd optimaal benut want in minuut 103 maakte De Ketelaere alsnog gelijk.
Scoreverloop:
1-0 (56') Dost (p), 1-1 (60') Kayembe, 1-2 (77') Ngoy, 2-2 (90+13') De Ketelaere

LEES OOK: Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Terechte blessuretijd?

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

35
35
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

53
53
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

19
19
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

51
51
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

175
175
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

389
389
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

61
61
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

255
255
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

387
387
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

348
348
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

349
349
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

260
260
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

236
236
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

451
451
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

310
310
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

288
288
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

303
303
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

77
77
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

195
195
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

198
198
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

178
178
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

62
62
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

322
322
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

499
499

Meer sportnieuws