Club ontsnapt in minuut 103 door het kleinste gaatje tegen Eupen

812 stemmen
Club ontsnapt in minuut 103 door het kleinste gaatje tegen Eupen

In een nooit geziene blessuretijd heeft Club Brugge in minuut 103 nog een punt veilig gesteld tegen Eupen. De Panda's kozen aanvankelijk perfect hun momenten uit maar dropen finaal af met slechts een halve stunt tegen een gefrustreerd Blauw-Zwart.

Landskampioen Club Brugge mocht een week na de gewonnen supercup tegen Racing Genk ook zijn operatie richting een derde opeenvolgende titel beginnen. Tegenstander vandaag was Eupen, de Panda's hoopten weer een stap vooruit te zetten met nieuwbakken coach Krämer. De Duitser zette Nurudeen in doel maar voor de rest waren het voornamelijk dezelfde namen bij Eupen. Clement koos opnieuw voor Vormer (terug na een quarantaine) en ook Okereke kreeg een basisplaats.
Strijdvaardige Panda's maken het Club knap lastig
Ook hier maakte de striemende regen voetballen heel moeilijk in de openingsfase. Na goed zeven minuten spelen was de eerste kans voor Eupen meteen ook een hele goede. Van dichtbij besloot Ngoy over. Op het kwartier was er ook een eerste grote mogelijkheid voor Club maar Okereke kreeg de bal van dichtbij niet voorbij Nurudeen. Blauw-Zwart drong ook nadien het meeste aan maar pogingen van De Ketelaere en Ricca werden andermaal door de sterke bezoekende doelman uit doel gehouden. De Panda's kwamen in het slotkwartier ook nog een paar keer gevaarlijk opzetten via N'Dri en Peeters maar ook Lammens hield voorlopig zijn netten schoon. Halfweg had Club nog wat werk voor de boeg tegen een strijdvaardig Eupen.

De nieuwe Eupense numero uno in doel doet het prima op Jan Breydel.
Dost bevrijdt Club, dat nadien vecht voor een punt
De landskampioen opende sterk na de rust en Okereke vergat al snel om oog in oog met Nurudeen raak te treffen. Een paar minuten later kreeg Club Brugge een strafschop na handspel in de zestien meter. Vanaf elf meter leek Dost het moeilijkste werk te hebben gedaan voor Blauw-Zwart: 1-0. Dat was echter buiten een veerkrachtig Eupen gerekend, niet veel later zetten de Panda's wederom een prima aanval op en van dichtbij knalde Kayembe al de gelijkmaker tegen de touwen: 1-1. De wedstrijd bleef ook nadien grotendeels in evenwicht, halfweg de tweede periode kreeg Okereke de bal opnieuw niet tegen de touwen, het was voorlopig niet de namiddag van de Nigeriaan. Aan de overzijde toonde Eupen zich wel efficiënt, op een kwartier van het einde ontsnapte Ngoy aan de aandacht van de thuisverdediging en hij gaf Lammens het nakijken: 1-2 en een ferme stunt was in de maak. Club beukte nadien nog stevig op de deur en kreeg nog 10' extra tijd. Die extra tijd werd optimaal benut want in minuut 103 maakte De Ketelaere alsnog gelijk.
Scoreverloop:
1-0 (56') Dost (p), 1-1 (60') Kayembe, 1-2 (77') Ngoy, 2-2 (90+13') De Ketelaere

LEES OOK: 'Club verliest Seys: 3 Engelse grootmachten melden zich'

Terechte blessuretijd?

Meest recent

'Nieuwe grootmacht meldt zich voor El Ouahdi'

KRC Genk begon zijn seizoen in mineur, want het ging in zijn openingsmatch in de competitie meteen ...

0
0
Antwerp houdt hart vast: revelatie meteen tijdlang out

Antwerp is zijn seizoen goed begonnen, want het pakte in zijn eerste competitiewedstrijd meteen de ...

10
10
Sibierski krijgt duidelijke opdracht: "Dat mist Anderlecht"

Anderlecht kan terugblikken op een tot dusver geslaagd seizoensbegin. Het ligt op koers om de ...

84
84
Glorieuze rentree Frey: "Nog nooit zo'n goal gemaakt"

Een stevig vernieuwd Antwerp heeft zijn start in de Jupiler Pro League niet gemist. Het klopte in ...

40
40
Vitor Bruno looft invallers en hint naar transfers

Anderlecht is zijn seizoen in de Jupiler Pro League begonnen met een overwinning, maar dat heeft wel ...

271
271
Godts speelt open kaart over transfer naar PSG

Ajax had zondag alle moeite met PEC Zwolle, maar werd gered door zijn Belgische invallers. Jorthy ...

50
50
'Club verliest Seys: 3 Engelse grootmachten melden zich'

Club Brugge was de voorbije weken bijzonder actief op de transfermarkt en dat was nodig ook. Het ...

612
612
Frey bezorgt Antwerp op de valreep droomstart tegen Beveren

Antwerp is zijn seizoen goed begonnen, maar daarvoor moest het tegen SK Beveren tot het uiterste ...

96
96
Gemiste start KRC Genk: Heynen legt vinger op de wonde

KRC Genk heeft zijn competitiestart gemist. Op het veld van Zulte Waregem kwam het wel op ...

231
231
Anderlecht speelt met vuur: rode kaart doet La Louvière das om

RSC Anderlecht heeft de competitie geopend met een verdiende thuiszege tegen La Louvière: ...

187
187
'Cruciaal nieuws Kompany: Kane neemt toekomstbeslissing'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor het nieuwe seizoen. ...

225
225
Club Brugge betaalt 12 miljoen voor Leko’s nachtmerrie

Club Brugge betaalde zo'n 10 miljoen euro voor Freddie Potts, een bedrag dat via bonussen kan ...

678
678
Anderlecht benadeeld door arbitrage? De Bilde duidelijk

De eerste speeldag van de Jupiler Pro League leverde meteen de nodige VAR-interventies op. Ook in ...

323
323
Lotto Park ontdekt potentiële patron: "Echt een topper"

Na drie Europese wedstrijden, is RSC Anderlecht ook aan het nieuwe seizoen begonnen in eigen land. ...

292
292
Transferschreeuw bij KVM: "Was ik sportief directeur of CEO ..."

Bij KV Mechelen is het nieuwe seizoen met een domper van start gegaan. Na een flauwe prestatie ...

175
175
Kampioen nú al gekend? "Club Brugge met 10 punten los"

De kop is eraf in de Jupiler Pro League, het seizoen 2026-2027 is officieel van start gegaan. Het ...

409
409
Bruno roteert bij Anderlecht: vier wissels in basisploeg

RSC Anderlecht trapt zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League op gang. De recordkampioen ...

143
143
Meteen zware kater voor Genk, rode kaart nekt Simons en co

Zondagnamiddag stonden om 16u twee duels van de openingsspeeldag in de Jupiler Pro League op het ...

252
252
'Beveren vindt nieuwe spits, Italianen kloppen aan bij Union'

De Jupiler Pro League is dit weekend van start gegaan, maar de eersteklassers blijven ondertussen ...

100
100
Enorme metamorfose bij winnend Gent: "Grote stap vooruit"

AA Gent heeft een goede start van het seizoen genomen. Na degelijke resultaten in Europa wonnen de ...

146
146
Mokio bevrijdt Ajax in Zwolle, bizarre namiddag Godts

Net zoals de Jupiler Pro League is dit weekend ook de Nederlandse Eredivisie weer op gang getrokken. ...

75
75
Droomdebuut! Karetsas steelt de show met parel tegen Tzolis

Terwijl de Jupiler Pro League dit weekend weer van start ging, zijn de clubs uit de Europese ...

446
446
'Club Brugge niet meer te houden: wéér aanwinst van 12 mil'

Club Brugge blijft met aanzienlijke bedragen goochelen op de transfermarkt. De Belgische ...

1317
1317
AA Gent goed uit startblokken: KVM na één helft tegen touwen

AA Gent is goed aan het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League begonnen. De Buffalo's pakten meteen ...

91
91
Genk met twee aanwinsten in basis; noodoplossing achterin

KRC Genk begint zondagnamiddag aan zijn nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers staan ...

79
79

Meer sportnieuws