TRANSFERUURTJE: Anderlecht aast op twee spitsen, transfer lonkt voor Nainggolan

door
TRANSFERUURTJE: Anderlecht aast op twee spitsen, transfer lonkt voor Nainggolan

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.

JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht zoekt nog een spits en is daarbij uitgekomen bij Martin Satriano. De aanvaller is eigendom van Inter, maar er is veel concurrentie. Club Brugge, Cremonese, Crotone en Saint-Etienne hebben ook een oogje op de Uruguayaan. Paars-Wit heeft ook nog altijd Artem Dovbyk in het vizier, net als AA Gent, Shakhtar Donetsk, Torino, Dinamo Kiev en Real Sociedad. Trabzonspor zou echter de beste papieren hebben.

Vincent Kompany liet voor de match tegen Union SG Michel Vlap, Elias Cobbaut, Sieben Dewaele, Mohammed Dauda en Antoine Colassin uit de selectie. Voor het vijftal lijkt het zeer moeilijk te gaan worden en een vertrek lijkt een optie te zijn.



Club Brugge heeft met Stanley Nsoki zijn eerste zomeraanwinst beet. Blauw-Zwart haalde hem weg bij OGC Nice en de verdediger tekende voor vier seizoenen. Hij zou ongeveer 6,5 miljoen euro hebben gekost.

KV Oostende is in gang geschoten. Het haalde aanvaller Thierry Ambrose weg bij FC Metz en het dacht ook aan de jonge Camil Mmaee. Die mag echter niet weg bij Standard. KVO staat wel op het punt om Artur Theate te verkopen. Er is bijna een akkoord met Bologna omtrent een transfersom van 9 miljoen euro (inclusief bonussen) en een doorverkooppercentage van 7,5%.

BUITENLAND

Feyenoord is eindelijk verlost van de dure vogel Nicolas Jörgensen. De Deense aanvaller zat al een tijdje op een zijspoor en de club heeft een oplossing gevonden. Kasimpasa nam hem definitief over.



Radja Nainggolan zal Internazionale ook snel verlaten. De Belgische middenvelder gaat mogelijk in onderling overleg zijn contract verbreken. Besiktas wil hem aantrekken biedt hem een riant jaarloon van 2,5 miljoen euro aan plus 500.000 euro aan bonussen. De ex-Rode Duivel wil echter na de ontbinding van zijn contract bij Cagliari tekenen. Landgenoot Toby Alderweireld trekt dan weer naar Al-Duhail. De club uit Qatar betaalt ongeveer 15 miljoen euro en de Rode Duivel zal er voor drie jaar tekenen.

Harry Kane wil Tottenham verlaten en eindelijk eens prijzen gaan winnen. Manchester City wil hem dolgraag en biedt hem een weekloon van 467.000 euro aan. Tottenham wil echter niet meewerken, al zou City bereid zijn om maar liefst 190 miljoen euro te betalen.

LEES OOK: Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Gaat Kane Tottenham deze zomer verlaten?

Meest recent

‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

10
10
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

23
23
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

111
111
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

186
186
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

125
125
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

198
198
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

468
468
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

325
325
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

284
284
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

309
309
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

202
202
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

315
315
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

267
267
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

518
518
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

569
569
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

379
379
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

529
529
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

333
333
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

358
358
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

83
83
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

373
373
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

301
301
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

237
237
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

395
395
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

150
150

Meer sportnieuws