Wijnaldum legt uit waarom hij Liverpool verliet

168 stemmen
Wijnaldum legt uit waarom hij Liverpool verliet

Paris Saint-Germain-aanwinst Georginio Wijnaldum kijkt met een goed gevoel terug op zijn periode bij Liverpool op Anfield Road, maar vorig seizoen kwam er wat ruis op de lijn. Dat had alles te maken met het aflopende contract van de middenvelder bij de Reds.

In een interview met The Telegraph vertelt de middenvelder: "Ja, er was een moment dat ik mij niet geliefd en gewaardeerd voelde. Niet mijn teamgenoten zorgden daarvoor, of de mensen op Melwood (het trainingscomplex, red.). Van hen weet ik dat ze van mij houden en ik hou van hen. Het was de andere kant."

Wijnaldum doelt waarschijnlijk op de directie, die hem geen salarisverhoging wilde geven. Dat hij geen contractverlenging wilde ondertekenen werd hem niet in dank afgenomen... "Ik moet zeggen, dat er ook nog social media was. Toen het slecht ging, was ik de speler die ze de schuld gaven. Ze zeiden dat ik weg wilde. Maar elke dag – op de training en in de wedstrijd – gaf ik alles. Liverpool betekende zoveel voor mij. De fans in het stadion steunden mij. Zij en de fans op social media leken wel twee verschillende dingen." 

De Oranje-international vervolgt: "De mensen in het stadion gaven mij een geweldig afscheid. Zelfs toen ze wisten dat ik zou vertrekken, stonden ze achter me. Maar op social media kreeg ik alle schuld. Er waren momenten dat ik dacht: wow, als ze nu eens wisten wat ik allemaal doe om fit te blijven en elke wedstrijd te spele'. Sommige spelers in hun laatste jaar nemen geen risico, maar ik gaf alles."

LEES OOK: ‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Maakte hj de goede keuze met PSG?

Meest recent

Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

48
48
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

6
6
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

42
42
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

49
49
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

52
52
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

79
79
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

144
144
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

250
250
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

258
258
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

184
184
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

322
322
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

124
124
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

586
586
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

86
86
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

59
59
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

339
339
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

60
60
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

141
141
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

37
37
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

97
97
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

124
124
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

181
181
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

221
221
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

552
552

Meer sportnieuws