Blessin haalt hard uit na pandoering KVO

door
Blessin haalt hard uit na pandoering KVO

KV Oostende was vorig seizoen nog dé revelatie van het seizoen, maar de kans lijkt zeer klein dat de kustploeg dat dit seizoen zal kunnen herhalen. De eerste competitiematch is alvast helemaal de mist in gegaan, want de ploeg van Alexander Blessin kreeg een 0-3 om de oren. De Trainer van het Jaar was na afloop bijzonder scherp voor zijn spelers.


"Ik hou van présence, maar als je kijkt naar elk van de drie doelpunten, stond er een schijtorganisatie, zowel voorin als achterin", schuwde de Duitser de harde woorden niet bij Sporza. "Ik heb geen enkel probleem met het verliezen van wedstrijden, maar de doelpunten die we slikten, gaven we veel te makkelijk weg. En aan de overkant waren we niet hongerig genoeg om betere kansen te creëren. Dit toont dat we nog veel werk voor de boeg hebben."

Niet alleen slikte KVO makkelijke doelpunten, de kustploeg bleek ook voorin onvoldoende efficiënt. Het creëerde wel voldoende kansen, maar scoren lukte niet. Om dat euvel te verhelpen presenteerde Oostende vlak voor de match met Thierry Ambrose wel al een nieuwe spits, maar de Fransman lijkt met één goal in 44 matchen voor Metz ook niet meteen een toonbeeld van efficiëntie.

LEES OOK: Vanheusden emotioneel na blessurehel: "Papa's grootste fan"

Is de kritiek van Blessin terecht?

Meest recent

Bijzondere situatie Odoi: "Iedereen kende het plan"

Enkele maanden na zijn vertrek bij Antwerp FC, zit Denis Odoi nog steeds zonder club. Even leek hij ...

4
4
Twijfels bij vernieuwd Anderlecht: "Vooral window dressing"

De nieuwe bestuursstructuur van RSC Anderlecht is een feit. De recordkampioen kondigde donderdag aan ...

43
43
'Bayern doet Bundesliga daveren met nieuwe transferbom'

Bayern München dendert momenteel door het seizoen en won tot dusver al zijn wedstrijden. ...

40
40
'Transferschok Club Brugge: Engels monsterbod in januari'

Club Brugge hoopt dit seizoen opnieuw op een sterke campagne in de Champions League, maar hét ...

181
181
DAZN straks onvermijdelijk? Verregaand plan gelekt

De voorbije maanden was er heel wat te doen omtrent DAZN, dat de mediarechten van het Belgische ...

389
389
JPL-hervorming op losse schroeven: Play-Offs tóch behouden?

De Jupiler Pro League is bezig aan zijn laatste seizoen binnen het play-off-format. Zo werd in het ...

189
189
Laatste kans Coucke: "Dan wordt zijn positie onmogelijk"

RSC Anderlecht heeft donderdag zijn nieuwe bestuursstructuur officieel bekend gemaakt. Zo werd ...

153
153
'Alonso op wenken bediend: nieuwe supertransfer Real'

Liverpool FC moest eind vorig seizoen machteloos toekijken hoe sterspeler Trent Alexander-Arnold op ...

186
186
'Club blíj́ft cashen: Bundesliga-miljoenen in zicht'

Onder meer met zijn sterke prestaties in de Champions League, heeft Club Brugge de aandacht van heel ...

169
169
Napoli-spelers in shock door De Bruyne: "Zijn instelling…"

Nadat hij de voorbije dagen de Rode Duivels bij de arm nam, maakt Kevin De Bruyne zich op voor de ...

369
369
'Anderlecht verrast: bliksemsnelle spits topprioriteit'

Het gaat om een 20-jarige met Europese minuten op de teller, een dieptezoeker die perfect in het ...

933
933
Wils wanhoop nabij: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Na de schamele twee op 15 voor de interlandbreak hoopt Antwerp zich snel te herpakken. Gemakkelijker ...

276
276
'Anderlecht kan cashen: verrassende toptransfer op til'

RSC Anderlecht heeft een drukke zomer achter de rug, waarin Olivier Renard vooral de potentiële ...

518
518
Amy Sonck verrast iedereen met nieuw statement

Amy Sonck, dochter van ex-Rode Duivel Wesley Sonck, heeft het al meermaals geflikt: sociale media in ...

91
91
Wilmots heeft beet: Standard overtuigt goudhaantje

Voor de interlandbreak ging Standard nog tweemaal onderuit, maar de toekomst oogt stilaan wel weer ...

126
126
OH Leuven hakt knoop door: opvolger Hubert bekend?

Als een donderslag bij heldere hemel moet OH Leuven op zoek naar een nieuwe coach. Tenslotte ...

156
156
Frank Raes keert terug op manier die niemand zag aankomen

Frank Raes is dezer dagen niet al teveel meer te zien op televisie. Het VRT-boegbeeld ging enkele ...

151
151
Bom onder competitieformat: keert ook Anderlecht kar?

Eind februari werd op een Algemene Vergadering van de Pro League beslist dat de play-offs zouden ...

459
459
Madou doet boekje open over stadiondossier Club Brugge

Na een strijd van twee decennia schijnt er stilaan licht aan het einde van de tunnel voor Club ...

879
879
Anderlecht bevestigt machtswissel: lot Renard bezegeld

Woensdag stond er een bijzondere Raad van Bestuur op het programma bij RSC Anderlecht, waar Marc ...

476
476
'Monsterlijke Courtois doet Real versteld staan'

Thibaut Courtois zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije interlands met de Rode ...

178
178
Goto geeft duidelijke reden voor vertrek bij Anderlecht

Komend weekend staat de elfde speeldag van de Jupiler Pro League alweer voor de deur. Revelatie STVV ...

386
386
'Dramatische onthulling omtrent Romelu Lukaku'

Op zijn 32ste heeft Romelu Lukaku intussen al een straf parcours afgelegd. De topschutter aller ...

303
303
'Club Brugge geeft strijd niet op: nieuw bod in januari'

Club Brugge kende vorige zomer uiteindelijk nog een bewogen mercato. Met De Cuyper, Talbi, Jutgla en ...

314
314
Meteen extra troef voor Hubert bij Union?

Het wordt uitkijken naar Union komend weekend. De landskampioen begint aan het ...

68
68

Meer sportnieuws