'KV Oostende hengelde naar tweede speler van Standard'

door
'KV Oostende hengelde naar tweede speler van Standard'

KV Oostende heeft zijn start in de Jupiler Pro League volledig gemist door met 0-3 onderuit te gaan tegen Charleroi. Het is duidelijk dat de kustploeg nog veel werk voor de boeg heeft en vooral op offensief vlak lijkt versterking nog aangewezen. Met Thierry Ambrose werd er zaterdagavond al een nieuwe spits voorgesteld, maar mogelijk zal het daar niet bij blijven.


De voorbije maand probeerde KVO ook al tevergeefs om Abdoul Tapsoba weg te plukken bij Standard, maar journalist Sacha Tavolieri weet dat ze in Oostende ook nog een andere speler van de Rouches op het oog hadden. Volgens hem hebben ze ook geprobeerd om Camil Mmaee tot een overgang te verleiden. De 17-jarige aanvaller had daar zelf ook oren naar, maar Standard stelde zijn veto.

Wellicht zijn ze in Luik het fiasco met Arthur Theate van vorige zomer nog niet vergeten. De verdediger kreeg in Luik geen nieuw contract, werd opgepikt door KVO en staat nu op het punt om voor 9 miljoen euro verkocht te worden. Mmaee kreeg in de voorbereiding zijn kans van Mbaye Leye en wist met enkele goede prestaties ook een plaats in de A-kern af te dwingen.


LEES OOK: Vanheusden emotioneel na blessurehel: "Papa's grootste fan"

Heeft KVO nog aanvallende versterking nodig?

Meest recent

De Ketelaere roept statement naar Garcia

De Rode Duivels staan er goed voor in de WK-kwalificatiepoule. Wales werd met 2-4 opzijgezet terwijl ...

172
172
Pocognoli toont meteen harde hand bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli is de nieuwe hoofdtrainer van AS Monaco. De Belgische oefenmeester verlaat Union ...

119
119
De Bruyne even over de rooie: clash met Garcia?

De Rode Duivels hebben een grote stap richting het WK 2026 gezet. In Wales werd er met 2-4 gewonnen. ...

306
306
Hubert beseft: "Misschien voor niemand het ideale moment"

David Hubert werd vandaag aangesteld als de nieuwe manager van Union SG. De coach krijgt zo een ...

53
53
Rode Duivels maken statement en kunnen WK al ruiken

De Rode Duivels namen het vanavond op tegen Wales. België begon dramatisch aan de match, maar ...

108
108
België gered door de VAR? Analisten fileren penaltyfase

De Rode Duivels begonnen maandagavond dramatisch aan het cruciale WK-kwalificatiematch op Wales en ...

215
215
Crouch verrast: "Hij was nog beter dan Cristiano Ronaldo"

Peter Crouch speelde in het verleden voor Liverpool. De Britse aanvaller was een speler met een ...

98
98
Duivels herpakken zich na rampstart: titularis afgemaakt

De Rode Duivels konden maandag een grote stap richting de WK-eindronde van komende zomer. Zelfs een ...

205
205
Mignolet spreekt live op tv over Club Brugge-toekomst

Club Brugge staat vlak na de interland-break opnieuw voor een loodzwaar programma, met onder meer de ...

446
446
Hubert slechts plan-C? Verrassende trainers-onthulling Union

Union SG kondigde maandag de komst van David Hubert aan als nieuwe hoofdcoach. Een opvallende zet ...

128
128
'Liverpool blijft gaan: volgende supertransfer staat vast'

Liverpool FC spendeerde afgelopen zomer een godsvermogen op de transfermarkt, maar daarmee is de ...

150
150
Garcia ontketent volkswoede: "Schandalig dat hij niet start"

De Rode Duivels spelen maandagavond een belangrijke WK-kwalificatiewedstrijd op het veld van Wales. ...

521
521
'Anderlecht wil oude bekende: Renard broedt op ruildeal'

Dankzij een deugddoende zege tegen Standard ging RSC Anderlecht als derde in de stand de ...

345
345
De 11 namen: Garcia voert 3 wissels door bij Rode Duivels

D-Day voor de Rode Duivels, die in de WK-voorronde plots met hun rug tegen de muur staan. Mits een ...

202
202
AA Gent recupereert smaakmaker: Leko dumpt Vanzeir

Zoals vooraf voorspeld door Ivan Leko gaan de resultaten sinds het sluiten van de zomermercato in ...

470
470
Union verrast met ex-speler Antwerp & Club Brugge

Het zijn drukke dagen in het Dudenpark, waar David Hubert zopas werd aangesteld als opvolger van ...

148
148
Club Brugge incasseert nieuwe mokerslag uit ziekenboeg

Op papier heeft Club Brugge wellicht de breedste kern van het land. De vele alternatieven die Nicky ...

205
205
Anderlecht jaagt De Cat weg: exit komt akelig dichtbij

RSCA houdt Nathan De Cat (17) thuis van het WK U17 in Qatar. Dat is een winst op korte termijn, maar ...

524
524
Rudi Garcia met dé ultieme verrassing tegen Wales?

D-day voor de Rode Duivels. De Belgen kunnen maar best winnen in Wales, dan gaat alle kritiek liggen ...

485
485
Vandenbempt scherp: “Pijnlijk dat hij geen coach werd bij Union”

Union SG heeft vandaag David Hubert voorgesteld als de opvolger van de naar AS Monaco vertrokken ...

224
224
Erik Van Looy schiet raak bij knappe BV: "Heel heftig"

Erik Van Looy is al jaren één van de meest geliefde televisiegezichten van Vlaanderen. ...

185
185
'Anderlecht met grote plannen: twee clubiconen genoemd'

Marc Coucke gaat weldra met een nieuwe structuur op de proppen komen bij RSC Anderlecht. Hij gaf ...

841
841
Nainggolan: "Of dit mijn laatste seizoen is als prof?"

Radja Nainggolan kende een geweldige carrière in de Serie A. De voormalige Rode Duivel speelt ...

74
74
Rampscenario Rode Duivels: "Al van 2012 geleden"

De Rode Duivels moeten vanavond flink aan de bak. Winnen bezorgt hen quasi zekerheid over ...

95
95
'Drama voor Club Brugge: topaankoop out tot 2026'

Club Brugge krijgt plots af te rekenen met heel wat blessures. Na Simon Mignolet en Raphael Onyedika ...

651
651

Meer sportnieuws