Still beleeft droomdebuut bij Charleroi met ruime zege bij kustploeg

161
Still beleeft droomdebuut bij Charleroi met ruime zege bij kustploeg

Een slim spelend Charleroi heeft meteen zijn eerste zege van het seizoen geboekt aan de kust. De bezoekers kozen hun momenten perfect uit en pakten een driepunter mee richting Wallonië. Blessin en co moeten zich volgende week herpakken op het veld van Racing Genk.

KV Oostende en Charleroi begonnen allebei fel gewijzigd aan het nieuwe seizoen. Bij de bezoekers stond er met Edward Still een nieuwe T1 aan het roer, aan hem om beter te doen dan Belhocine vorig seizoen. Bij de kustploeg kwamen Rocha en Medley in het elftal. Bij de Zebra's was er met Koffi (ex-Moeskroen), Andreou en Knezevic een quasi volledig nieuwe achterhoede.
Sluwe Bedia en supersonische Koffi bezorgen Charleroi voorsprong
De wedstrijd ging aan 200 km/u van start en binnen de eerste minuten liet Gueye al een prima kans onbenut. Aan de overzijde was het na 6' spelen wel raak: Bedia punterde de bal fraai voorbij een kansloze Hubert: 0-1 en een droomstart voor Charleroi. We zagen een heerlijk wedstrijdbegin want even later vloog de mogelijke gelijkmaker van andermaal Gueye tegen de lat. Op het halfuur was er een geweldige parade nodig van Koffi om de aanstormende Hendry van de 1-1 te houden. Ondanks heel wat kansen moest de kustploeg halfweg toch achtervolgen tegen een sluw Charleroi.

Bedia viert de vroege 0-1 met 'partner in crime' Van Cleemput.
Smaakmaker Zaroury doet al snel de boeken toe
Vlak na de pauze leek Hendry de gelijkmaker binnen te koppen na een hoekschop maar de bal bleek al over de achterlijn te zijn gegaan, geen 1-1 dus. Even later kreeg KVO een koude douche toen Zaroury (ex-Lommel) een knappe assist van Morioka van dichtbij voorbij Hubert schoot: 0-2. De opdracht werd nog wat zwaarder voor het team van Blessin. De thuisploeg had nadien geen reactie meer in huis en op dik vijf minuten van het einde maakt Kayembe het helemaal af met en fraaie streep in de benedenhoek: 0-3. Zo openen de Zebra's in stijl aan de competitie.
Scoreverloop:
0-1 (6') Bedia, 0-2 (55') Zaroury, 0-3 (85') Kayembe

LEES OOK: Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Zal Charleroi meedoen voor de play-offs?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

67
67
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

74
74
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

95
95
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

79
79
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

151
151
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

204
204
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

76
76
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

107
107
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

76
76
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

122
122
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

20
20
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

81
81
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

219
219
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

122
122
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

107
107
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

995
995
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

74
74
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

166
166
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

110
110
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

400
400
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

441
441
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

207
207
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

424
424

Meer sportnieuws