Still beleeft droomdebuut bij Charleroi met ruime zege bij kustploeg

161 stemmen
Still beleeft droomdebuut bij Charleroi met ruime zege bij kustploeg

Een slim spelend Charleroi heeft meteen zijn eerste zege van het seizoen geboekt aan de kust. De bezoekers kozen hun momenten perfect uit en pakten een driepunter mee richting Wallonië. Blessin en co moeten zich volgende week herpakken op het veld van Racing Genk.

KV Oostende en Charleroi begonnen allebei fel gewijzigd aan het nieuwe seizoen. Bij de bezoekers stond er met Edward Still een nieuwe T1 aan het roer, aan hem om beter te doen dan Belhocine vorig seizoen. Bij de kustploeg kwamen Rocha en Medley in het elftal. Bij de Zebra's was er met Koffi (ex-Moeskroen), Andreou en Knezevic een quasi volledig nieuwe achterhoede.
Sluwe Bedia en supersonische Koffi bezorgen Charleroi voorsprong
De wedstrijd ging aan 200 km/u van start en binnen de eerste minuten liet Gueye al een prima kans onbenut. Aan de overzijde was het na 6' spelen wel raak: Bedia punterde de bal fraai voorbij een kansloze Hubert: 0-1 en een droomstart voor Charleroi. We zagen een heerlijk wedstrijdbegin want even later vloog de mogelijke gelijkmaker van andermaal Gueye tegen de lat. Op het halfuur was er een geweldige parade nodig van Koffi om de aanstormende Hendry van de 1-1 te houden. Ondanks heel wat kansen moest de kustploeg halfweg toch achtervolgen tegen een sluw Charleroi.

Bedia viert de vroege 0-1 met 'partner in crime' Van Cleemput.
Smaakmaker Zaroury doet al snel de boeken toe
Vlak na de pauze leek Hendry de gelijkmaker binnen te koppen na een hoekschop maar de bal bleek al over de achterlijn te zijn gegaan, geen 1-1 dus. Even later kreeg KVO een koude douche toen Zaroury (ex-Lommel) een knappe assist van Morioka van dichtbij voorbij Hubert schoot: 0-2. De opdracht werd nog wat zwaarder voor het team van Blessin. De thuisploeg had nadien geen reactie meer in huis en op dik vijf minuten van het einde maakt Kayembe het helemaal af met en fraaie streep in de benedenhoek: 0-3. Zo openen de Zebra's in stijl aan de competitie.
Scoreverloop:
0-1 (6') Bedia, 0-2 (55') Zaroury, 0-3 (85') Kayembe

LEES OOK: Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Zal Charleroi meedoen voor de play-offs?

Meest recent

Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

33
33
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

139
139
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

98
98
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

48
48
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

145
145
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

54
54
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

66
66
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

98
98
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

62
62
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

108
108
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

83
83
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

268
268
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

78
78
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

49
49
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

116
116
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

798
798
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

76
76
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

478
478
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

42
42
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

29
29
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

45
45
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

435
435
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

333
333
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

226
226
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

825
825

Meer sportnieuws