Still beleeft droomdebuut bij Charleroi met ruime zege bij kustploeg

161 stemmen
Still beleeft droomdebuut bij Charleroi met ruime zege bij kustploeg

Een slim spelend Charleroi heeft meteen zijn eerste zege van het seizoen geboekt aan de kust. De bezoekers kozen hun momenten perfect uit en pakten een driepunter mee richting Wallonië. Blessin en co moeten zich volgende week herpakken op het veld van Racing Genk.

KV Oostende en Charleroi begonnen allebei fel gewijzigd aan het nieuwe seizoen. Bij de bezoekers stond er met Edward Still een nieuwe T1 aan het roer, aan hem om beter te doen dan Belhocine vorig seizoen. Bij de kustploeg kwamen Rocha en Medley in het elftal. Bij de Zebra's was er met Koffi (ex-Moeskroen), Andreou en Knezevic een quasi volledig nieuwe achterhoede.
Sluwe Bedia en supersonische Koffi bezorgen Charleroi voorsprong
De wedstrijd ging aan 200 km/u van start en binnen de eerste minuten liet Gueye al een prima kans onbenut. Aan de overzijde was het na 6' spelen wel raak: Bedia punterde de bal fraai voorbij een kansloze Hubert: 0-1 en een droomstart voor Charleroi. We zagen een heerlijk wedstrijdbegin want even later vloog de mogelijke gelijkmaker van andermaal Gueye tegen de lat. Op het halfuur was er een geweldige parade nodig van Koffi om de aanstormende Hendry van de 1-1 te houden. Ondanks heel wat kansen moest de kustploeg halfweg toch achtervolgen tegen een sluw Charleroi.

Bedia viert de vroege 0-1 met 'partner in crime' Van Cleemput.
Smaakmaker Zaroury doet al snel de boeken toe
Vlak na de pauze leek Hendry de gelijkmaker binnen te koppen na een hoekschop maar de bal bleek al over de achterlijn te zijn gegaan, geen 1-1 dus. Even later kreeg KVO een koude douche toen Zaroury (ex-Lommel) een knappe assist van Morioka van dichtbij voorbij Hubert schoot: 0-2. De opdracht werd nog wat zwaarder voor het team van Blessin. De thuisploeg had nadien geen reactie meer in huis en op dik vijf minuten van het einde maakt Kayembe het helemaal af met en fraaie streep in de benedenhoek: 0-3. Zo openen de Zebra's in stijl aan de competitie.
Scoreverloop:
0-1 (6') Bedia, 0-2 (55') Zaroury, 0-3 (85') Kayembe

Zal Charleroi meedoen voor de play-offs?

Meest recent

Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

10
10
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

4
4
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

104
104
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

39
39
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

186
186
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

198
198
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

642
642
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

109
109
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

441
441
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

148
148
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

156
156
Vanhaezebrouck doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

264
264
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

92
92
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

464
464
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

180
180
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

275
275
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

149
149
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

197
197
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

119
119
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

1013
1013
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1226
1226
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

668
668
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

198
198
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

300
300

Meer sportnieuws