Still beleeft droomdebuut bij Charleroi met ruime zege bij kustploeg

door
Still beleeft droomdebuut bij Charleroi met ruime zege bij kustploeg

Een slim spelend Charleroi heeft meteen zijn eerste zege van het seizoen geboekt aan de kust. De bezoekers kozen hun momenten perfect uit en pakten een driepunter mee richting Wallonië. Blessin en co moeten zich volgende week herpakken op het veld van Racing Genk.

KV Oostende en Charleroi begonnen allebei fel gewijzigd aan het nieuwe seizoen. Bij de bezoekers stond er met Edward Still een nieuwe T1 aan het roer, aan hem om beter te doen dan Belhocine vorig seizoen. Bij de kustploeg kwamen Rocha en Medley in het elftal. Bij de Zebra's was er met Koffi (ex-Moeskroen), Andreou en Knezevic een quasi volledig nieuwe achterhoede.
Sluwe Bedia en supersonische Koffi bezorgen Charleroi voorsprong
De wedstrijd ging aan 200 km/u van start en binnen de eerste minuten liet Gueye al een prima kans onbenut. Aan de overzijde was het na 6' spelen wel raak: Bedia punterde de bal fraai voorbij een kansloze Hubert: 0-1 en een droomstart voor Charleroi. We zagen een heerlijk wedstrijdbegin want even later vloog de mogelijke gelijkmaker van andermaal Gueye tegen de lat. Op het halfuur was er een geweldige parade nodig van Koffi om de aanstormende Hendry van de 1-1 te houden. Ondanks heel wat kansen moest de kustploeg halfweg toch achtervolgen tegen een sluw Charleroi.

Bedia viert de vroege 0-1 met 'partner in crime' Van Cleemput.
Smaakmaker Zaroury doet al snel de boeken toe
Vlak na de pauze leek Hendry de gelijkmaker binnen te koppen na een hoekschop maar de bal bleek al over de achterlijn te zijn gegaan, geen 1-1 dus. Even later kreeg KVO een koude douche toen Zaroury (ex-Lommel) een knappe assist van Morioka van dichtbij voorbij Hubert schoot: 0-2. De opdracht werd nog wat zwaarder voor het team van Blessin. De thuisploeg had nadien geen reactie meer in huis en op dik vijf minuten van het einde maakt Kayembe het helemaal af met en fraaie streep in de benedenhoek: 0-3. Zo openen de Zebra's in stijl aan de competitie.
Scoreverloop:
0-1 (6') Bedia, 0-2 (55') Zaroury, 0-3 (85') Kayembe

LEES OOK: Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Zal Charleroi meedoen voor de play-offs?

Meest recent

Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

161
161
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

15
15
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

20
20
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

79
79
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

91
91
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

137
137
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

75
75
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

119
119
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

304
304
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

66
66
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

464
464
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

305
305
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

136
136
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

143
143
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

73
73
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

98
98
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

115
115
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

235
235
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

65
65
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

88
88
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

635
635
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

188
188
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

286
286
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

346
346

Meer sportnieuws