Club Brugge: ondanks vertrek Kossounou de absolute titelfavoriet

door
Club Brugge: ondanks vertrek Kossounou de absolute titelfavoriet

De voetbaljaargang 2021-2022 is begonnen Wat mogen we verwachten van de Belgische eersteklassers? Kan Club Brugge zijn derde titel op rij winnen?

De Bruggelingen werden twee keer op rij kampioen en geen enkele sterkhouder verliet de club. Odilon Kossounou trok weliswaar naar Bayer Leverkusen, maar hij was geen dragende speler. Zijn vertrek kan Club goed opvangen door Mats Rits of Eder Balanta als nummer 6 op te stellen. Achteraan kwam Stanley Nsoki de rangen versterken. 

Clement koos steeds meer voor Kossounou als verdedigende middenvelder. Met Noah Mbamba toonde een jong talent zich al als de ideale vervanger. Club is ook dit seizoen de grote titelfavoriet, al mag er op de flanken nog wat versterking bij. Het is ook interessant om te kijken hoe Charles De Ketelaere zich gaat profileren. Hij wil centraal spelen en daarom kiest Clement voor een 4-2-2-2. Aan de jongeling om vooral zijn magere statistieken op te krikken. Als hij ook dat kan doen, staat niets een toptransfer binnen een jaar in de weg. Achteraan is het afwachten welk niveau Matej Mitrovic haalt na veel blessureleed. In de voorbereiding presteerde hij niet al te indrukwekkend en mogelijk kan aanwinst Stanley Nsoki daar een oplossing bieden. 

Beste transfer: Stanley Nsoki 

Grootste verlies: Odilon Kossounou 

Verwachte ploeg: Mignolet, Sobol, Mitrovic, Mechele, Mata, Vormer, Rits, Vanaken, Lang, De Ketelaere, Dost 

CR


LEES OOK: Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Gaat Club zijn derde landstitel op rij winnen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

98
98
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

13
13
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

45
45
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

77
77
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

62
62
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

114
114
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

168
168
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

126
126
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

359
359
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

112
112
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

236
236
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

279
279
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

294
294
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

135
135
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

207
207
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

128
128
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

154
154
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

78
78
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

171
171
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

74
74
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

241
241
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1408
1408
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

138
138
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

81
81
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

230
230

Meer sportnieuws