Club Brugge: ondanks vertrek Kossounou de absolute titelfavoriet

door
Club Brugge: ondanks vertrek Kossounou de absolute titelfavoriet

De voetbaljaargang 2021-2022 is begonnen Wat mogen we verwachten van de Belgische eersteklassers? Kan Club Brugge zijn derde titel op rij winnen?

De Bruggelingen werden twee keer op rij kampioen en geen enkele sterkhouder verliet de club. Odilon Kossounou trok weliswaar naar Bayer Leverkusen, maar hij was geen dragende speler. Zijn vertrek kan Club goed opvangen door Mats Rits of Eder Balanta als nummer 6 op te stellen. Achteraan kwam Stanley Nsoki de rangen versterken. 

Clement koos steeds meer voor Kossounou als verdedigende middenvelder. Met Noah Mbamba toonde een jong talent zich al als de ideale vervanger. Club is ook dit seizoen de grote titelfavoriet, al mag er op de flanken nog wat versterking bij. Het is ook interessant om te kijken hoe Charles De Ketelaere zich gaat profileren. Hij wil centraal spelen en daarom kiest Clement voor een 4-2-2-2. Aan de jongeling om vooral zijn magere statistieken op te krikken. Als hij ook dat kan doen, staat niets een toptransfer binnen een jaar in de weg. Achteraan is het afwachten welk niveau Matej Mitrovic haalt na veel blessureleed. In de voorbereiding presteerde hij niet al te indrukwekkend en mogelijk kan aanwinst Stanley Nsoki daar een oplossing bieden. 

Beste transfer: Stanley Nsoki 

Grootste verlies: Odilon Kossounou 

Verwachte ploeg: Mignolet, Sobol, Mitrovic, Mechele, Mata, Vormer, Rits, Vanaken, Lang, De Ketelaere, Dost 

CR


LEES OOK: Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Gaat Club zijn derde landstitel op rij winnen?

Meest recent

Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

2
2
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

17
17
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

53
53
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

149
149
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

77
77
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

128
128
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

159
159
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

345
345
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

247
247
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

76
76
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

618
618
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

206
206
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

238
238
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

218
218
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

101
101
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

57
57
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

172
172
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

521
521
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

223
223
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

100
100
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

440
440
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

545
545
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

61
61
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

218
218
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

748
748

Meer sportnieuws