Club Brugge: ondanks vertrek Kossounou de absolute titelfavoriet

door
Club Brugge: ondanks vertrek Kossounou de absolute titelfavoriet

De voetbaljaargang 2021-2022 is begonnen Wat mogen we verwachten van de Belgische eersteklassers? Kan Club Brugge zijn derde titel op rij winnen?

De Bruggelingen werden twee keer op rij kampioen en geen enkele sterkhouder verliet de club. Odilon Kossounou trok weliswaar naar Bayer Leverkusen, maar hij was geen dragende speler. Zijn vertrek kan Club goed opvangen door Mats Rits of Eder Balanta als nummer 6 op te stellen. Achteraan kwam Stanley Nsoki de rangen versterken. 

Clement koos steeds meer voor Kossounou als verdedigende middenvelder. Met Noah Mbamba toonde een jong talent zich al als de ideale vervanger. Club is ook dit seizoen de grote titelfavoriet, al mag er op de flanken nog wat versterking bij. Het is ook interessant om te kijken hoe Charles De Ketelaere zich gaat profileren. Hij wil centraal spelen en daarom kiest Clement voor een 4-2-2-2. Aan de jongeling om vooral zijn magere statistieken op te krikken. Als hij ook dat kan doen, staat niets een toptransfer binnen een jaar in de weg. Achteraan is het afwachten welk niveau Matej Mitrovic haalt na veel blessureleed. In de voorbereiding presteerde hij niet al te indrukwekkend en mogelijk kan aanwinst Stanley Nsoki daar een oplossing bieden. 

Beste transfer: Stanley Nsoki 

Grootste verlies: Odilon Kossounou 

Verwachte ploeg: Mignolet, Sobol, Mitrovic, Mechele, Mata, Vormer, Rits, Vanaken, Lang, De Ketelaere, Dost 

CR


LEES OOK: ‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Gaat Club zijn derde landstitel op rij winnen?

Meest recent

‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

158
158
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

70
70
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

79
79
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

237
237
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

424
424
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

202
202
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

268
268
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

305
305
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

148
148
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

127
127
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

74
74
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

243
243
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

272
272
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

53
53
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

440
440
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

329
329
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

536
536
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

49
49
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

465
465
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

63
63
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

507
507
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

158
158
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

376
376
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

267
267

Meer sportnieuws