CEO OHL haalt uit naar andere clubs na uitblijven transfers

door
CEO OHL haalt uit naar andere clubs na uitblijven transfers

OH Leuven heeft zaterdagnamiddag zijn seizoen op gang getrapt tegen Zulte Waregem. Dat deed het met een vertimmerd elftal, want de voorbije weken verliet een buslading spelers Den Dreef. Daar stond tegenover dat het aantal inkomende transfers zeer beperkt bleef, want tot dusver haalde OHL enkel Cenk Özkacar (Lyon), Scotty Sadzoute (Lille) en Sebastien Dewaest (Genk).


Bij OHL balen ze dan ook dat ze nog niet verder staan met hun transferhuiswerk. In Het Nieuwsblad doet CEO Peter Willems zijn beklag over de huidige staat van de transfermarkt. Hij vindt dat andere clubs torenhoge bedragen vragen voor hun spelers, maar tegelijk zelf spelers van OHL bijna gratis willen overnemen. Zelf zitten ze bij OHL ook met zo'n speler waarvoor ze een hoog bedrag vragen. Willems bevestigt dat Thomas Henry bij een goed bod mag vertrekken.

Tot dusver speelt de Franse prijsschutter ondanks heel wat geruchten nog altijd in Leuven. Hij begon ook als titularis aan het seizoen en scoorde tegen Zulte Waregem vanop de stip. De komende weken mogen we wellicht nog enkele nieuwe spelers verwachten bij OHL.

LEES OOK: OHL moet het onderspit delven in marathonwedstrijd

🔥 Populair bij onze lezers

'Na Forbs volgt nóg een topaanwinst bij Club Brugge'
'Na Forbs volgt nóg een topaanwinst bij Club Brugge'

Is de kritiek van OHL terecht?

Meest recent

'AA Gent is het beu en laat transfer schieten'

AA Gent moet dringend in actie schieten op de transfermarkt. De teller staat bij de Buffalo's nog ...

81
81
Italianen in shock door eerste trainingsfoto's De Bruyne

Voor Kevin De Bruyne begon dinsdag een nieuw hoofdstuk in zijn carrière. Na maar liefst tien ...

318
318
'Uittocht Charleroi komt op gang: 2 vertrekkers in de maak'

De start van het nieuwe Belgische voetbalseizoen nadert met rasse schreden. Komend weekend is er al ...

28
28
Romano meldt volgende transfer voor Jonge Duivel

De transfermolen begint in de grote competities alsmaar meer op gang te komen en dat betekent dat er ...

41
41
'Union jubelt: oplossing voor uitzichtloze situatie'

Binnen minder dan een week gaat het seizoen van landskampioen Union al officieel van start, maar er ...

57
57
'Club Brugge verrast compleet met vergeten international'

Club Brugge lijkt dicht bij zijn derde aanwinst van de zomer te staan. Het had nog dringend nood aan ...

746
746
'Ronaldo flirt met shocktransfer naar Italië’

Cristiano Ronaldo blijft ook op zijn 40ste van onschatbare waarde voor zowel Al-Nassr als de ...

309
309
'Rode Duivel maakt Bundesliga gek met toptransfer'

De voorbije jaren drukten alsmaar meer Belgen hun stempel in de Bundesliga. Vincent Kompany loodste ...

122
122
'Transfer Meijer klapt: Feyenoord pikt andere Belg op'

Feyenoord moest vorig seizoen vrede nemen met een derde plaats in de Eredivisie, waardoor het nog ...

113
113
'Na Forbs volgt nóg een topaanwinst bij Club Brugge'

In aanloop naar de supercup van komende zondag, blijft Club Brugge zich roeren op de ...

1094
1094
Dolberg én Simic weg? Anderlecht maakt statement

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een vruchtbare transferperiode aan inkomende zijde. Maar het ...

559
559
'Emi Martinez laat bommetje vallen in Premier League'

De zomermercato van 2025 leverde al enkele spectaculaire toptransfers op, maar de meeste doelmannen ...

124
124
‘Vandenhaute woest: Club 'steelt' droomtransfer’

Wouter Vandenhaute had grootse plannen en gooide vorig seizoen stevig geld tegen de transfer van een ...

1506
1506
Poolse wals bij Dender: derde zomeraanwinst binnen

Binnen minder dan twee weken trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer van start. ...

154
154
'Renard doet schokkende onthulling bij Anderlecht'

Olivier Renard is bezig aan zijn eerste tussenseizoen als sportief directeur bij RSC Anderlecht en ...

490
490
'Kompany zet Bayern in lichterlaaie: 100 miljoen klaar'

De spelers van Bayern München genieten momenteel van een welverdiende vakantie na een lang en ...

167
167
'Club Brugge keert kar: nieuwe twist in Jashari-soap'

Dé soap van de transferzomer is in ons land ongetwijfeld de flirt van Ardon Jashari met AC ...

1341
1341
'Witte rook: AA Gent heeft tweede zomeraanwinst te pakken'

Ivan Leko en de fans moesten even op hun honger blijven zitten, maar nu lijkt AA Gent eindelijk weer ...

353
353
Ine Beyen duikt op met bekende oud-voetballer

Het leven van onze BV's staat hier vaak in de schijnwerpers, in Nederland is dat nog een tikkeltje ...

915
915
'Anderlecht vindt oplossing voor overbodige miscast'

Vooral centraal achterin kan Besnik Hasi gerust nog wat vers bloed gebruiken, maar RSC Anderlecht ...

347
347
'Overmars droomt van hereniging met oude Ajax-ster'

De voorbije weken viel er weinig transfernieuws te rapen op de Bosuil, maar dat blijkt louter stilte ...

325
325
'AA Gent richt pijlen op oude bekende: Cercle op de loer'

AA Gent haalde met Wilfred Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar nu ...

447
447
'Done deal: Club Brugge heeft nieuwe flankaanvaller beet'

In de onderhandelingen met Inter omtrent Aleksander Stankovic zit er momenteel weinig schot in de ...

1085
1085
'Renard vangt bot: toptarget stuurt Anderlecht wandelen'

Om de brede kern uit te dunnen, en liefst nog wat centen in het laatje te brengen, maakt RSC ...

542
542
'Kink in de kabel: Club Brugge loopt blauwtje in Milaan'

Tot nader order blijft Ardon Jashari gewoon op post bij Club Brugge, waar de Speler van het Jaar ...

1105
1105

Meer sportnieuws