Zo win jij ruim 550 euro met 10 euro inzet op speeldag 1!

30
Zo win jij ruim 550 euro met 10 euro inzet op speeldag 1!

Vrijdag werd de Jupiler Pro League op gang getrapt met een heuse topper tussen Standard en KRC Genk. Ook op de rest van speeldag één staan er echter nog tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws opnieuw op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Vier matchen op zaterdag, te beginnen met OH Leuven tegen Zulte Waregem. Vorig seizoen beschikte Marc Brys met Thomas Henry, Xavier Mercier en Kamal Sowah over een van de dodelijkste trio’s in 1A. Ook zonder die laatste blijft aan Den Dreef dus voldoende vuurkracht over om Essevee pijn te doen. De weliswaar fel vernieuwde defensie van Francky Dury was vorig jaar de op een na slechtste in eerste klasse. Wij gokken daarom op minstens drie Leuvense treffers, goed voor 3,70x onze inzet.



Iets later viert Seraing haar rentree op het hoogste niveau met een bezoek aan KV Kortrijk. Op papier een dankbare start voor de Kerels, waar na het afscheid van Zinho Gano en eerder al Ilombe Mboyo voortaan Jesaja Herrmann voor de doelpunten moet zorgen. In de jeugdreeksen van Wolfsburg wist de 21-jarige Duitser de goal alvast vlotjes staan. Indien hij bij zijn debuut in het Guldensporenstadion meteen de kanonnen in werking kan doen treden, rekenen wij ons 2,55x onze inleg rijker.

Op zondag openen KV Mechelen en Antwerp de debatten. Bij het stamnummer één lijkt de komst van Brian Priske een stijlbreuk aan te kondigen ten opzichte van diens defensiever ingestelde voorganger Frank Vercauteren, en ook Wouter Vrancken staat erom bekend graag ten aanval te trekken. Naast een intense krijgen we hopelijk dus tevens een open wedstrijd te zien Achter de Kazerne. Als er daar bijgevolg ook meer dan tien hoekschoppen worden gegeven, is dat 2,45x onze bet waard.



Club Brugge vat haar jacht op een derde titel op rij dan weer aan tegen Eupen. Vorig jaar kregen de Panda’s tweemaal een pandoering van de landskampioen, wiens machine in de Supercup tegen Genk reeds goed op toerental bleek. Eupen zal dan ook alle zeilen moeten bijzetten om de Blauw-Zwarte storm te overleven. Emmanuel Agbadou was vorig seizoen één van de 15 spelers in de dubbele cijfers qua gele kaarten. Mocht hij direct terug tegen de lamp lopen, brengt dat 2,90x onze inzet op.

Afsluiten doen we met de Brusselse derby tussen Anderlecht en Union. De promovendus is gebrand op een goede prestatie in het Lotto Park, waar Vincent Kompany nog steeds wacht op een nieuwe spits. En dat terwijl Paars-Wit mét Lukas Nmecha vaak al zo moeilijk tot scoren toekwam. Aan de overkant hield Anthony Moris in 1B maar liefst tien keer de nul. Met schone zetten zou Union alvast een stevige stap richting een fameuze stunt zetten. En ons 6,10x ons inleggeld opleveren.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een Leuvens doelpuntenfestival, een pak corners in Mechelen en een valste start voor Anderlecht, samen goed voor ruim 55,5x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Crisis bij OHL: TD doet ontluisterend boekje open

Welke promovendus zal het hoogst eindigen dit seizoen?

Meest recent

De Meyer zet spelers op hun plaats, feest bij Beveren

SK Beveren won verdiend met 2-0 van STVV. De Kanaries merkten ook dat de Waaslanders thuis een heel ...

6
6
Cercle Brugge onder druk: Friis ziet één groot probleem

Cercle Brugge is niet goed begonnen aan het seizoen. Met een twee op vijftien is het rapport ...

17
17
Geen revelatie: OH Leuven staat voor cruciaal seizoen

De afgelopen jaren moesten we toch even de wenkbrauwen fronsen bij bepaalde uitspraken. Zo werd OH ...

13
13
Vanaken wel of niet? Leko maakt selectie bekend

Hans Vanaken viel tegen Aston Villa uit met een lichte blessure. Er was veel twijfel of de Rode ...

113
113
Wilmots met kennersoog? Gouden zaak voor Standard

Bepaalde media durfden al eens neerbuigend te doen over Marc Wilmots, maar hij levert geen onaardig ...

27
27
Pandoering voor RSCA Futures, Sporting Hasselt viert

Om 16u stonden er twee matchen in de Challenger Pro League op het programma. RSCA Futures nam het op ...

44
44
Chelsea en Liverpool overtuigen weer niet in Premier League

Drukke namiddag in de Premier League. Om 16u vatten er maar liefst vijf partijen aan. Het was vooral ...

18
18
SK Beveren maakt sterke thuisreputatie weer waar tegen STVV

In de Jupiler Pro League begonnen SK Beveren en STVV om 16u op de Freethiel aan hun onderlinge ...

53
53
De Cat baalt enorm, Dortmund wint vlot

In de Bundesliga stonden er om 15u30 ook heel wat matchen op het programma. Borussia Dortmund kwam ...

58
58
Standard mag weer dromen: "Er is veel meer kwaliteit"

Standard is met een 11 op 15 zeer goed begonnen aan het seizoen. De Rouches spelen dit weekend op ...

45
45
Luis Vazquez (ex-RSCA) gaat viraal met 'misser van het jaar'

Luis Vazquez verliet RSC Anderlecht een aantal maanden geleden voor Birmingham City. De Argentijnse ...

137
137
Boskampt stelt vast: "Dat begint zich te wreken bij Club"

Club Brugge begon correct aan het seizoen, maar het is duidelijk dat het allemaal nog veel beter ...

238
238
Vanderbiest na 2 op 18: "Het is hier altijd iets, hé"

KV Mechelen verloor met 0-1 van RSC Anderlecht. De Maneblussers waren verdienstelijk, maar ook niet ...

88
88
Dé titelkandidaat in België? "Zij staan verder dan Club Brugge"

Union SG is inzake resultaten zeer goed begonnen aan het seizoen. Ze boekten een 13 op 15. Vanavond ...

314
314
Coosemans stelt vast: "Binnenskamers weten we dat"

RSC Anderlecht won met 0-1 op het veld van KV Mechelen. De Brusselaars speelden zeker niet ...

188
188
Leko over 'minder' Club: "Dat mogen jullie niet vergeten"

Club Brugge neemt het zondag op tegen Royal Antwerp FC. Op papier een leuke match, maar een topmatch ...

154
154
Ooit indruk gemaakt op Kompany, nu de parel van Beveren

SK Beveren is het seizoen correct begonnen met een zes op vijftien. Bij de Waaslanders komt een ...

63
63
De Meyer looft smaakmaker Beveren: "Klasbak!"

STVV is goed begonnen aan het seizoen. De Kanaries spelen namiddag op het veld van SK Beveren, dat ...

63
63
'Real broedt op nieuwe Mourinho-transfer: 70 miljoen'

Real Madrid kan dit seizoen goede resultaten voorleggen, maar afgelopen dinsdag tegen Internazionale ...

150
150
Pittige waarschuwing Burgess: "Als ik hem zonder shirt zie ..."

Christian Burgess wordt al enkele weken bejubeld als defensieve leider bij AA Gent. Terecht, want de ...

236
236
Anderlecht wint maar zwoegt: grote winnaar op tribunes

RSC Anderlecht won vrijdagavond van KV Mechelen, maar moest zeker in de tweede helft nog flink ...

343
343
Uytterhoeven opnieuw redder in nood? Van Gucht grijpt in

Mark Uytterhoeven heeft in zijn lange carrière al heel wat levens gered. Als geroemd ...

81
81
'Stankovic op zijspoor: nieuwe knaltransfer in 2027'

Terwijl het middenveld van Club Brugge nog zoekende is, gaat ook één van de vertrokken ...

682
682
Kopzorgen om Vanaken: Leko-surprise aan de aftrap?

Voorlopig staat nog een groot vraagteken achter zijn naam. Maar de kans is reëel dat Club ...

362
362
TRANSFERUURTJE: 'Lukaku-twist bij Anderlecht, jokertransfer Bodart'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

193
193

Meer sportnieuws