Zo win jij ruim 550 euro met 10 euro inzet op speeldag 1!

30 stemmen
Zo win jij ruim 550 euro met 10 euro inzet op speeldag 1!

Vrijdag werd de Jupiler Pro League op gang getrapt met een heuse topper tussen Standard en KRC Genk. Ook op de rest van speeldag één staan er echter nog tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws opnieuw op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Vier matchen op zaterdag, te beginnen met OH Leuven tegen Zulte Waregem. Vorig seizoen beschikte Marc Brys met Thomas Henry, Xavier Mercier en Kamal Sowah over een van de dodelijkste trio’s in 1A. Ook zonder die laatste blijft aan Den Dreef dus voldoende vuurkracht over om Essevee pijn te doen. De weliswaar fel vernieuwde defensie van Francky Dury was vorig jaar de op een na slechtste in eerste klasse. Wij gokken daarom op minstens drie Leuvense treffers, goed voor 3,70x onze inzet.



Iets later viert Seraing haar rentree op het hoogste niveau met een bezoek aan KV Kortrijk. Op papier een dankbare start voor de Kerels, waar na het afscheid van Zinho Gano en eerder al Ilombe Mboyo voortaan Jesaja Herrmann voor de doelpunten moet zorgen. In de jeugdreeksen van Wolfsburg wist de 21-jarige Duitser de goal alvast vlotjes staan. Indien hij bij zijn debuut in het Guldensporenstadion meteen de kanonnen in werking kan doen treden, rekenen wij ons 2,55x onze inleg rijker.

Op zondag openen KV Mechelen en Antwerp de debatten. Bij het stamnummer één lijkt de komst van Brian Priske een stijlbreuk aan te kondigen ten opzichte van diens defensiever ingestelde voorganger Frank Vercauteren, en ook Wouter Vrancken staat erom bekend graag ten aanval te trekken. Naast een intense krijgen we hopelijk dus tevens een open wedstrijd te zien Achter de Kazerne. Als er daar bijgevolg ook meer dan tien hoekschoppen worden gegeven, is dat 2,45x onze bet waard.



Club Brugge vat haar jacht op een derde titel op rij dan weer aan tegen Eupen. Vorig jaar kregen de Panda’s tweemaal een pandoering van de landskampioen, wiens machine in de Supercup tegen Genk reeds goed op toerental bleek. Eupen zal dan ook alle zeilen moeten bijzetten om de Blauw-Zwarte storm te overleven. Emmanuel Agbadou was vorig seizoen één van de 15 spelers in de dubbele cijfers qua gele kaarten. Mocht hij direct terug tegen de lamp lopen, brengt dat 2,90x onze inzet op.

Afsluiten doen we met de Brusselse derby tussen Anderlecht en Union. De promovendus is gebrand op een goede prestatie in het Lotto Park, waar Vincent Kompany nog steeds wacht op een nieuwe spits. En dat terwijl Paars-Wit mét Lukas Nmecha vaak al zo moeilijk tot scoren toekwam. Aan de overkant hield Anthony Moris in 1B maar liefst tien keer de nul. Met schone zetten zou Union alvast een stevige stap richting een fameuze stunt zetten. En ons 6,10x ons inleggeld opleveren.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een Leuvens doelpuntenfestival, een pak corners in Mechelen en een valste start voor Anderlecht, samen goed voor ruim 55,5x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Welke promovendus zal het hoogst eindigen dit seizoen?

Meest recent

Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

0
0
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

113
113
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

75
75
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

48
48
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

57
57
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

131
131
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

382
382
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

349
349
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

386
386
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

303
303
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

152
152
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

508
508
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

235
235
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

866
866
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

306
306
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

583
583
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

415
415
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

143
143
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

678
678
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

276
276
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

218
218
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

31
31
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

147
147
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

571
571
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

84
84

Meer sportnieuws