Antwerp maakt uitgaande transfer bekend

door
Antwerp maakt uitgaande transfer bekend

Antwerp heeft deze zomer al heel wat nieuwe spelers aangetrokken, en dus zullen de plaatsjes komend seizoen duur worden op de Bosuil. Niet iedereen lijkt echter zin te hebben in die concurrentiestrijd. Zo zoekt een verdediger verrassend andere oorden op.


Dylan Batubinsika gaat Antwerp immers verlaten, weet Gazet van Antwerpen. De 25-jarige Fransman was vorig seizoen nog doorgaans titularis en kwam 31 keer in actie, waarbij hij zelfs goed was voor drie goals en een assist. Dit seizoen dreigden zijn speelkansen echter te slinken, omdat Brian Priske terugschakelde van drie naar twee centrale verdedigers en er met Björn Engels en Dinis Almeida twee concurrenten bijkwamen.

Batubinsika zou daarom nu op het punt staan om te verkassen naar het Portugese Famalicão, waar hij ex-ploegmaat Ivo Rodrigues tegenkomt. De timing van de transfer is opmerkelijk, want de voormalig jeugdinternational werd enkele dagen geleden door Antwerp nog opgevoerd bij de voorstelling van de nieuwe uitshirts. Batubinsika speelde sinds 2017 voor het stamnummer één, dat hem destijds wegplukte bij PSG.

UPDATE 18u23
Op een officiële aankondiging bleek het niet lang wachten, want intussen maakte Antwerp het afscheid van Batubinsika ook bekend via de clubkanalen. De verdediger, wiens contract volgende zomer afliep, klokt zo af 85 optredens voor de Great Old. Of men op de Bosuil nog een transfersom vangt voor Batubinsika is niet geweten. Zijn marktwaarde wordt alvast op één miljoen geschat.

LEES OOK: Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Denkt u dat Batubinsika nog een basispion kon blijven?

Meest recent

Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

6
6
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

20
20
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

175
175
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

136
136
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

44
44
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

200
200
Pro League versus DAZN: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

164
164
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

177
177
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

142
142
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

436
436
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

321
321
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

232
232
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

52
52
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

102
102
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

135
135
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

58
58
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

262
262
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

173
173
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

230
230
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

98
98
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

151
151
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

77
77
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

263
263
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

245
245
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

212
212

Meer sportnieuws