Antwerp maakt uitgaande transfer bekend

door
Antwerp maakt uitgaande transfer bekend

Antwerp heeft deze zomer al heel wat nieuwe spelers aangetrokken, en dus zullen de plaatsjes komend seizoen duur worden op de Bosuil. Niet iedereen lijkt echter zin te hebben in die concurrentiestrijd. Zo zoekt een verdediger verrassend andere oorden op.


Dylan Batubinsika gaat Antwerp immers verlaten, weet Gazet van Antwerpen. De 25-jarige Fransman was vorig seizoen nog doorgaans titularis en kwam 31 keer in actie, waarbij hij zelfs goed was voor drie goals en een assist. Dit seizoen dreigden zijn speelkansen echter te slinken, omdat Brian Priske terugschakelde van drie naar twee centrale verdedigers en er met Björn Engels en Dinis Almeida twee concurrenten bijkwamen.

Batubinsika zou daarom nu op het punt staan om te verkassen naar het Portugese Famalicão, waar hij ex-ploegmaat Ivo Rodrigues tegenkomt. De timing van de transfer is opmerkelijk, want de voormalig jeugdinternational werd enkele dagen geleden door Antwerp nog opgevoerd bij de voorstelling van de nieuwe uitshirts. Batubinsika speelde sinds 2017 voor het stamnummer één, dat hem destijds wegplukte bij PSG.

UPDATE 18u23
Op een officiële aankondiging bleek het niet lang wachten, want intussen maakte Antwerp het afscheid van Batubinsika ook bekend via de clubkanalen. De verdediger, wiens contract volgende zomer afliep, klokt zo af 85 optredens voor de Great Old. Of men op de Bosuil nog een transfersom vangt voor Batubinsika is niet geweten. Zijn marktwaarde wordt alvast op één miljoen geschat.

LEES OOK: Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Denkt u dat Batubinsika nog een basispion kon blijven?

Meest recent

Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

8
8
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

145
145
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

29
29
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

70
70
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

302
302
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

102
102
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

124
124
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

115
115
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

169
169
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

299
299
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

415
415
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

150
150
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

607
607
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

318
318
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

195
195
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

318
318
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

270
270
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

998
998
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

457
457
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

317
317
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

148
148
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

277
277
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

250
250
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

224
224
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

172
172

Meer sportnieuws