Antwerp maakt uitgaande transfer bekend

door
Antwerp maakt uitgaande transfer bekend

Antwerp heeft deze zomer al heel wat nieuwe spelers aangetrokken, en dus zullen de plaatsjes komend seizoen duur worden op de Bosuil. Niet iedereen lijkt echter zin te hebben in die concurrentiestrijd. Zo zoekt een verdediger verrassend andere oorden op.


Dylan Batubinsika gaat Antwerp immers verlaten, weet Gazet van Antwerpen. De 25-jarige Fransman was vorig seizoen nog doorgaans titularis en kwam 31 keer in actie, waarbij hij zelfs goed was voor drie goals en een assist. Dit seizoen dreigden zijn speelkansen echter te slinken, omdat Brian Priske terugschakelde van drie naar twee centrale verdedigers en er met Björn Engels en Dinis Almeida twee concurrenten bijkwamen.

Batubinsika zou daarom nu op het punt staan om te verkassen naar het Portugese Famalicão, waar hij ex-ploegmaat Ivo Rodrigues tegenkomt. De timing van de transfer is opmerkelijk, want de voormalig jeugdinternational werd enkele dagen geleden door Antwerp nog opgevoerd bij de voorstelling van de nieuwe uitshirts. Batubinsika speelde sinds 2017 voor het stamnummer één, dat hem destijds wegplukte bij PSG.

UPDATE 18u23
Op een officiële aankondiging bleek het niet lang wachten, want intussen maakte Antwerp het afscheid van Batubinsika ook bekend via de clubkanalen. De verdediger, wiens contract volgende zomer afliep, klokt zo af 85 optredens voor de Great Old. Of men op de Bosuil nog een transfersom vangt voor Batubinsika is niet geweten. Zijn marktwaarde wordt alvast op één miljoen geschat.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

Denkt u dat Batubinsika nog een basispion kon blijven?

Meest recent

‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

765
765
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

18
18
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

47
47
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

105
105
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

135
135
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

108
108
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

226
226
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

336
336
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

56
56
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

258
258
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

402
402
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

594
594
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

264
264
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

59
59
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

185
185
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

21
21
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

131
131
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1348
1348
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

100
100
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

627
627
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

59
59
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

135
135
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

167
167
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

176
176
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

289
289

Meer sportnieuws