Antwerp heeft zevende zomeraanwinst beet

323 stemmen
Antwerp heeft zevende zomeraanwinst beet

De deal hing al een tijdje in de lucht, nu is ze ook officieel: Antwerp heeft na Jelle Bataille, Bjorn Engels, Michael Frey, Michel-Ange Balikwisha, Ortwin De Wolf en Dinis Almeida haar zevende grote zomeraanwinst beet.


Via de clubkanalen meldt het stamnummer één immers dat de komst van Alhassan Yusuf helemaal rond is. De 20-jarige Nigeriaan, die in het verleden ook in de belangstelling van Club Brugge stond, legt maandag zijn medische testen af op de Bosuil. In afwachting daarvan bereikte de Great Old al een mondeling akkoord met zijn huidige werkgever IFK Göteborg.

Tenzij er nog een stok tussen de wielen komt, tekent Yusuf na zijn medische testen een contract voor vier seizoenen bij het nummer drie van vorig seizoen. De controlerende middenvelder moet er de opvolger worden van Martin Hongla, die eerder deze zomer naar Hellas Verona verhuisde. Met de overgang is naar verluidt een bedrag van anderhalf miljoen gemoeid.

UPDATE 22/07
De transfer van Yusuf liep blijkbaar flink wat vertraging op, want volgens Het Nieuwsblad wacht men op de Bosuil voor de officiële afronding nog steeds op de laatste tests. Die vinden uiteindelijk pas vrijdag plaats. Van een kink in de kabel lijkt geen sprake, maar zondag tegen KV Mechelen zal Brian Priske het dus wel nog zonder zijn nieuwe middenvelder moeten doen.

UPDATE 23/07
Het duurde allemaal dus iets langer dan verwacht, maar Yusuf mag zichzelf nu eindelijk ook officieel een speler van Antwerp noemen. Via de officiële kanalen kondigde het stamnummer één namelijk aan dat zijn overstap helemaal rond is. De jonge Nigeriaan, die op het middenveld Hongla moet doen vergeten, is al de zevende grote zomeraanwinst.

LEES OOK: Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Antwerp zal meedoen om de titel

Meest recent

Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

17
17
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

243
243
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

473
473
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

209
209
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

159
159
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

227
227
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

158
158
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

44
44
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

126
126
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

70
70
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

144
144
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

85
85
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

38
38
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

63
63
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

101
101
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

74
74
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

161
161
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

320
320
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1046
1046
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

233
233
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

121
121
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

250
250
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

122
122
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

327
327
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

119
119

Meer sportnieuws