Antwerp heeft zevende zomeraanwinst beet

323 stemmen
Antwerp heeft zevende zomeraanwinst beet

De deal hing al een tijdje in de lucht, nu is ze ook officieel: Antwerp heeft na Jelle Bataille, Bjorn Engels, Michael Frey, Michel-Ange Balikwisha, Ortwin De Wolf en Dinis Almeida haar zevende grote zomeraanwinst beet.


Via de clubkanalen meldt het stamnummer één immers dat de komst van Alhassan Yusuf helemaal rond is. De 20-jarige Nigeriaan, die in het verleden ook in de belangstelling van Club Brugge stond, legt maandag zijn medische testen af op de Bosuil. In afwachting daarvan bereikte de Great Old al een mondeling akkoord met zijn huidige werkgever IFK Göteborg.

Tenzij er nog een stok tussen de wielen komt, tekent Yusuf na zijn medische testen een contract voor vier seizoenen bij het nummer drie van vorig seizoen. De controlerende middenvelder moet er de opvolger worden van Martin Hongla, die eerder deze zomer naar Hellas Verona verhuisde. Met de overgang is naar verluidt een bedrag van anderhalf miljoen gemoeid.

UPDATE 22/07
De transfer van Yusuf liep blijkbaar flink wat vertraging op, want volgens Het Nieuwsblad wacht men op de Bosuil voor de officiële afronding nog steeds op de laatste tests. Die vinden uiteindelijk pas vrijdag plaats. Van een kink in de kabel lijkt geen sprake, maar zondag tegen KV Mechelen zal Brian Priske het dus wel nog zonder zijn nieuwe middenvelder moeten doen.

UPDATE 23/07
Het duurde allemaal dus iets langer dan verwacht, maar Yusuf mag zichzelf nu eindelijk ook officieel een speler van Antwerp noemen. Via de officiële kanalen kondigde het stamnummer één namelijk aan dat zijn overstap helemaal rond is. De jonge Nigeriaan, die op het middenveld Hongla moet doen vergeten, is al de zevende grote zomeraanwinst.

LEES OOK: Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Antwerp zal meedoen om de titel

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

45
45
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

9
9
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

39
39
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

21
21
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

77
77
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

106
106
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

25
25
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

41
41
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

54
54
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

239
239
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

147
147
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

36
36
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

192
192
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

137
137
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

132
132
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

89
89
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

411
411
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

324
324
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

128
128
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

127
127
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

91
91
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

32
32
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

161
161
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

192
192
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

41
41

Meer sportnieuws