'Club Brugge settelt voor huur zonder aankoopoptie'

door
'Club Brugge settelt voor huur zonder aankoopoptie'

et heeft lang geduurd, maar de mercato lijkt nu eindelijk op gang te komen bij Club Brugge. Donderdag werd al de eerste grote uitgaande transfer afgerond met de verkoop van Odilon Kossounou, terwijl nu ook de eerste versterking alsmaar nadert. De voorbije dagen werd reeds melding gemaakt van de nakende komst van Stanley Nsoki, maar mogelijk strijkt eerst nog een andere verrassende naam in Jan Breydel neer.


Het Laatste Nieuws meldt immers dat Club op het punt staat om Tibo Persyn terug te halen van Internazionale. De 19-jarige jeugdinternational wordt naar verluidt voor één seizoen gehuurd van de Italiaanse kampioen, waarbij Blauw-Zwart ook een aankoopoptie zou bedingen. Nog volgens de krant legt de jonge rechtsachter, die tevens hoger op de flank uit de voeten kan, vrijdag al zijn medische testen af. Later op de dag kan de transfer dan geofficialiseerd worden. Persyn, een jeugdproduct van Club Brugge, mag zo proberen door te breken op het oude nest.

UPDATE 16/06
Hoewel hij op zijn persbabbel nog niet helemaal in zijn kaarten liet kijken, leek Philippe Clement te bevestigen dat er wel degelijk aan het dossier van Persyn wordt gewerkt in Westkapelle. Volgens de informatie van Het Nieuwsblad ziet het er wel naar uit dat de Belgische en Italiaanse landskampioen daarbij een unieke constructie op poten zullen zetten. Zo zou niet Club, maar wel Inter het laatste woord hebben over de aankoopoptie die in de deal wordt opgenomen. Reden daarvoor is het feit dat men in Milaan blijkbaar nog steeds gelooft in het potentieel van de jonge Belg.

UPDATE 16u55
Er heerst dus de nodige onduidelijkheid over de mogelijke constructie bij de transfer van Persyn. Wel blijft de teneur dat de Milanezen de touwtjes dus graag zelf in handen houden, en Club daarom mogelijk zal moeten settelen voor een huur zonder aankoopoptie. Het Laatste Nieuws houdt het daarentegen nog steeds op een deal waarbij zulk een optie wél zal worden opgenomen. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

Denkt u dat Club een optie zal kunnen afdwingen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

57
57
‘De Cuyper woest bij Brighton: fans vellen hard oordeel’

Maxim De Cuyper ging van Club Brugge naar Brighton. Bij de Engelse club is het vaak vechten om ...

87
87
‘Pocognoli wordt dure grap: bizarre kosten Monaco onthuld'

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor een uitdaging bij AS Monaco, maar in ...

57
57
‘Mogi Bayat draait Anderlecht weer een ferme loer’

RSC Anderlecht zit in zak en as. De club zit in een desastreuze vorm en ook achter de schermen loopt ...

169
169
‘Rampscenario Lukaku lonkt: wat denkt Rudi Garcia?’

Romelu Lukaku staat bijna een halfjaar aan de kant bij Napoli. De aanvaller maakte inmiddels zijn ...

84
84
‘Anderlecht blijft pushen: sleutel ligt bij Kindermans’

Het rommelt ferm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit nam de afgelopen weken afscheid van Besnik Hasi, ...

243
243
Schokkend: 'VRT bezorgt Ruben Van Gucht enorme mokerslag'

Ruben Van Gucht is intussen uitgegroeid tot een BV die de showbizzwereld doet daveren. De man met ...

196
196
Hoop voor Lavia: Chelsea-coach dropt groot nieuws

Het seizoen van Roméo Lavia wordt andermaal getekend door aanhoudend blessureleed. Maar de ...

48
48
Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

393
393
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

73
73
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

627
627
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

487
487
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

528
528
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

637
637
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

444
444
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

347
347
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

197
197
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

520
520
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

718
718
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

158
158
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

503
503
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

485
485
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

629
629
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

251
251
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

155
155

Meer sportnieuws