'Club Brugge settelt voor huur zonder aankoopoptie'

474 stemmen
'Club Brugge settelt voor huur zonder aankoopoptie'

et heeft lang geduurd, maar de mercato lijkt nu eindelijk op gang te komen bij Club Brugge. Donderdag werd al de eerste grote uitgaande transfer afgerond met de verkoop van Odilon Kossounou, terwijl nu ook de eerste versterking alsmaar nadert. De voorbije dagen werd reeds melding gemaakt van de nakende komst van Stanley Nsoki, maar mogelijk strijkt eerst nog een andere verrassende naam in Jan Breydel neer.


Het Laatste Nieuws meldt immers dat Club op het punt staat om Tibo Persyn terug te halen van Internazionale. De 19-jarige jeugdinternational wordt naar verluidt voor één seizoen gehuurd van de Italiaanse kampioen, waarbij Blauw-Zwart ook een aankoopoptie zou bedingen. Nog volgens de krant legt de jonge rechtsachter, die tevens hoger op de flank uit de voeten kan, vrijdag al zijn medische testen af. Later op de dag kan de transfer dan geofficialiseerd worden. Persyn, een jeugdproduct van Club Brugge, mag zo proberen door te breken op het oude nest.

UPDATE 16/06
Hoewel hij op zijn persbabbel nog niet helemaal in zijn kaarten liet kijken, leek Philippe Clement te bevestigen dat er wel degelijk aan het dossier van Persyn wordt gewerkt in Westkapelle. Volgens de informatie van Het Nieuwsblad ziet het er wel naar uit dat de Belgische en Italiaanse landskampioen daarbij een unieke constructie op poten zullen zetten. Zo zou niet Club, maar wel Inter het laatste woord hebben over de aankoopoptie die in de deal wordt opgenomen. Reden daarvoor is het feit dat men in Milaan blijkbaar nog steeds gelooft in het potentieel van de jonge Belg.

UPDATE 16u55
Er heerst dus de nodige onduidelijkheid over de mogelijke constructie bij de transfer van Persyn. Wel blijft de teneur dat de Milanezen de touwtjes dus graag zelf in handen houden, en Club daarom mogelijk zal moeten settelen voor een huur zonder aankoopoptie. Het Laatste Nieuws houdt het daarentegen nog steeds op een deal waarbij zulk een optie wél zal worden opgenomen. 

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Denkt u dat Club een optie zal kunnen afdwingen?

Meest recent

'Rigaux wil stunten met Belgische toptransfer'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

15
15
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

24
24
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

56
56
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

229
229
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

87
87
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

61
61
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

252
252
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

171
171
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

62
62
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

483
483
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

187
187
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

147
147
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

437
437
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

212
212
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

301
301
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

424
424
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

764
764
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

316
316
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3706
3706
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

74
74
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

94
94
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

155
155
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

65
65
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

228
228
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

80
80

Meer sportnieuws