Vanhaezebrouck heeft gesprek met Yaremchuk

door
Vanhaezebrouck heeft gesprek met Yaremchuk

In de eerste officiële opdracht van het nieuwe seizoen rekende AA Gent donderdagavond in de voorronde van de Conference League gemakkelijk af met het Noorse Valerenga. De Buffalo's deden dat nog zonder Roman Yaremchuk, die niet eens werd opgenomen op de spelerslijst die bij de UEFA werd ingediend.


Reden genoeg om opnieuw te speculeren over het nakend vertrek van de 25-jarige Oekraïner, die nog op vakantie was na het EK. Eerder geraakte echter al bekend dat Yaremchuk deze zomer normaal gezien de Ghelamco Arena achter zich zal laten. Of hij daarom ook werkelijk niet meer in actie zal komen voor de Buffalo's, wilde Hein Vanhaezebrouck donderdag echter nog niet gezegd hebben. "UEFA voorziet dat je gedurende de transferperiode voor iedere kwalificatieronde een nieuwe lijst mag indienen. Dus is de kans nog altijd reëel dat Yaremchuk daarop komt. Van zodra hij hier is ga ik eens met hem spreken, om te horen hoe de situatie is en wat zijn verwachtingen zijn. Dan zien we wel of hij nog voor ons gaat spelen", aldus de Gentse coach.

UPDATE 23/07
Intussen heeft het gesprek tussen Vanhaezebrouck en Yaremchuk plaatsgevonden, zo wist HVH tijdens zijn persbabbel van vrijdag te vertellen. Veel info lijkt hij echter niet rijker. "Roman is terug, gezond en wel, maar staat natuurlijk nog niet waar hij moet staan. Hij werkt nu individueel en komt voorlopig nog niet in aanmerking voor een selectie. Dat zal ook nog wel even duren", werd de trainer geciteerd door Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws.

"We gaan er nu wel geen item van maken. Wel of niet willen spelen, dat kwam trouwens nog niet ter sprake. Roman moet nu in alle rust aan zijn opbouw werken. Als hij speelklaar is, weten we meer. Tenzij die transfer er ondertussen al van komt", klonk het vervolgens nog. Hoewel hij de deur voor Yaremchuk graag nog steeds op een kier blijft zetten, ziet het er dus toch naar uit dat Vanhaezebrouck niet echt meer rekent op de aanvaller.

LEES OOK: Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Denkt u dat Yaremchuk nog zal spelen voor AA Gent?

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

15
15
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

69
69
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

26
26
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

202
202
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

177
177
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

104
104
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

23
23
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

278
278
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

190
190
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

136
136
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

135
135
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

257
257
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

45
45
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

67
67
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

81
81
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

139
139
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

269
269
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

517
517
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

251
251
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

437
437
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

256
256
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

141
141
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

397
397
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

659
659

Meer sportnieuws