Priske laat zich uit over toekomst Lamkel Zé

door
Priske laat zich uit over toekomst Lamkel Zé

In aanloop naar de eerste speeldag van het nieuwe seizoen was het bij Antwerp helaas weer al Didier Lamkel Zé wat de klok sloeg. De 24-jarige Kameroener schopte op sociale media wild om zich heen en maakte ook in een uitgebreid interview met Het Laatste Nieuws zijn vertrekwens duidelijk. Uiteraard kwam het thema dus aan bod tijdens Brian Priske zijn eerste matchvoorbeschouwing als trainer van de Great Old.


Op zijn persbabbel van vrijdag wou de Deense coach echter liefst niet te veel woorden vuilmaken aan het woelwater, die de voorbije weken reeds in de B-kern vertoefde. Zondag in de competitieopener tegen KV Mechelen zal Lamkel Zé dus al zeker niet in actie komen. Naar eigen zeggen zijn eigen keuze, en niet die van Priske. Toch wond die er zelf opnieuw evenmin doekjes om. Wat hem betreft is het verhaal van de wispelturige aanvaller op de Bosuil na drie jaar vol ups en downs definitief over en uit.

"Ja, waarschijnlijk wel, maar dat is niet alleen mijn beslissing. Het is wat is, over Didier valt niets meer te vertellen. Ik denk dat de situatie heel duidelijk is", werd de Antwerpse T1 immers geciteerd door Gazet van Antwerpen. Hoewel het stamnummer één in het offensief compartiment nog wel wat vers bloed kan gebruiken, wordt op Lamkel Zé dus niet meer gerekend. Sven Jaecques en co, die nog niet reageerden op de hele hetze, moeten dan ook op zoek naar een oplossing om de soap snel te beëindigen.

LEES OOK: 'Anderlecht vloekt: zware schorsing Degreef bekend'

Hoeveel denkt u dat Antwerp nog kan vangen voor Lamkel Zé?

Meest recent

Verhaeghe ontkent hardnekkig gerucht: "Komt niet via ons"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

17
17
Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

53
53
Kompany spreekt zich uit over ontslag van Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

85
85
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

30
30
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervarion pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

160
160
‘Transferbom onthuld: De Bruyne weigerde opvallende lokroep’

Kevin De Bruyne ruilde deze zomer Manchester City in voor Napoli. KDB is zeer goed begonnen aan zijn ...

70
70
Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Club Brugge speelt om 18u45 in het eigen Jan Breydelstadion tegen AS Monaco. Bij de Monegasken ...

69
69
Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

102
102
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

242
242
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

460
460
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

117
117
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

210
210
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

370
370
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

116
116
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

298
298
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

110
110
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

49
49
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

479
479
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

445
445
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

74
74
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

288
288
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

211
211
Lokeren verrast nog met voormalig jeugdinternational

Vorig seizoen kwam Lokeren nog dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

53
53
Selectie Club bekend: één opvallende afwezige

Club Brugge kijkt al reikhalzend uit naar donderdagavond 18u45, want dan trapt het zijn campagne in ...

340
340
'Raskin stuurde twee topclubs wandelen'

Het wordt uitkijken of Nicolas Raskin volgend weekend zijn wederoptreden zal maken bij Rangers, ...

68
68

Meer sportnieuws