Priske laat zich uit over toekomst Lamkel Zé

door
Priske laat zich uit over toekomst Lamkel Zé

In aanloop naar de eerste speeldag van het nieuwe seizoen was het bij Antwerp helaas weer al Didier Lamkel Zé wat de klok sloeg. De 24-jarige Kameroener schopte op sociale media wild om zich heen en maakte ook in een uitgebreid interview met Het Laatste Nieuws zijn vertrekwens duidelijk. Uiteraard kwam het thema dus aan bod tijdens Brian Priske zijn eerste matchvoorbeschouwing als trainer van de Great Old.


Op zijn persbabbel van vrijdag wou de Deense coach echter liefst niet te veel woorden vuilmaken aan het woelwater, die de voorbije weken reeds in de B-kern vertoefde. Zondag in de competitieopener tegen KV Mechelen zal Lamkel Zé dus al zeker niet in actie komen. Naar eigen zeggen zijn eigen keuze, en niet die van Priske. Toch wond die er zelf opnieuw evenmin doekjes om. Wat hem betreft is het verhaal van de wispelturige aanvaller op de Bosuil na drie jaar vol ups en downs definitief over en uit.

"Ja, waarschijnlijk wel, maar dat is niet alleen mijn beslissing. Het is wat is, over Didier valt niets meer te vertellen. Ik denk dat de situatie heel duidelijk is", werd de Antwerpse T1 immers geciteerd door Gazet van Antwerpen. Hoewel het stamnummer één in het offensief compartiment nog wel wat vers bloed kan gebruiken, wordt op Lamkel Zé dus niet meer gerekend. Sven Jaecques en co, die nog niet reageerden op de hele hetze, moeten dan ook op zoek naar een oplossing om de soap snel te beëindigen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel
261

Hoeveel denkt u dat Antwerp nog kan vangen voor Lamkel Zé?

Meest recent

‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

41
41
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

35
35
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

51
51
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

29
29
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

116
116
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

247
247
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

207
207
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

164
164
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

47
47
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

405
405
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

126
126
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

562
562
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

73
73
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

78
78
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

225
225
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

42
42
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

49
49
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

209
209
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

78
78
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

40
40
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

261
261
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

39
39
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

689
689
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

283
283
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

239
239

Meer sportnieuws