Club Brugge is eindelijk officieel verlost van Krmencik

door
Club Brugge is eindelijk officieel verlost van Krmencik

Club Brugge mag de voorbije jaren terugblikken op een geslaagd transferbeleid, maar uiteraard was niet iedereen een voltreffer. Vooral in de zoektocht naar een diepe spits liep het meermaals verkeerd, met Michael Krmencik als grootste miscast. De aanvaller heeft dan ook geen toekomst meer bij Blauw-Zwart.

Gelukkig heerste er vooral vanuit zijn thuisland redelijk wat interesse. Daar weet het lokale medium Aktualne.cz nu te melden dat de 32-voudig international op weg is naar Slavia Praag. Een bron dicht bij de onderhandelingen stelt zelfs dat de deal zo goed als rond is. Krmencik zelf verhuisde alvast terug naar de Tsjechische hoofdstad. Club zou daarbij nog 2,5 miljoen recupereren.

UPDATE 15u15

Volgens Het Nieuwsblad heeft Club Brugge een definitieve uitweg gevonden voor Michael Krmencik. De Tsjech zou op uitleenbasis aan de slag gaan bij Slavia Praag, de club die al even aan hem gelinkt werd. De krant vermeldt erbij dat de deal een optie omvat waarbij Slavia de speler automatisch koopt voor 2,5 miljoen euro als het zich weet te plaatsen voor de Champions League. Zo lijkt de landskampioen dus eindelijk verlost te zijn van Krmencik, die geen toekomst meer had in Brugge. 

UPDATE 23/07
Club Brugge is eindelijk helemaal verlost van Michael Krmencik. Beide clubs hebben via hun officiële kanalen aangekondigd dat de spits voor de rest van het seizoen op huurbasis naar Slavia Praag verhuist. In de huurovereenkomst werd ook een aankoopoptie opgenomen die automatisch gelicht zal worden als Slavia Praag zich weet te kwalificeren voor de groepsfase van de Champions League.


LEES OOK: 'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Goede deal voor Club?

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

96
96
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

61
61
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

33
33
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

23
23
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

18
18
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

132
132
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

57
57
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

96
96
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

146
146
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

108
108
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

13
13
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

398
398
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

18
18
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

150
150
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

87
87
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

122
122
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

46
46
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

221
221
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

261
261
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

141
141
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

86
86
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

356
356
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

88
88
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

130
130

Meer sportnieuws