'Aanwinst Club kan oplossing voor Deli teweegbrengen'

348 stemmen
'Aanwinst Club kan oplossing voor Deli teweegbrengen'

Club Brugge zwaaide onlangs Odilon Kossounou uit. De Ivoriaanse verdediger trekt naar het Duitse Bayer Leverkusen voor de nodige miljoenen. Ondertussen is Club op zoek naar een geschikte vervanger.

Volgens het Franse But Football Club toont Blauw-Zwart interesse voor Kevin Danso. De 22-jarige Oostenrijke verdediger staat onder contract bij het FC Augsburg, maar zwermde de afgelopen jaren uit op huurbasis. Zo speelde hij voor FC Southampton en Fortuna Düsseldorf. Danso zou willen vertrekken bij Augsburg en bleef daarom afwezig op training.

Volgens hetzelfde medium zal Club af moeten rekenen met concurrentie van het Franse RC Lens en enkele clubs uit Duitsland. Transfermarkt schat de huidige transferwaarde van Danso op 5 miljoen euro, een bedrag dat de landskampioen na de transfer van Kossounou gemakkelijk op tafel kan leggen. 

UPDATE 12u12
Als Club Brugge erin slaagt om Kevin Danso te strikken, kan het meteen twee vliegen in één klap slaan. De Oostenrijker staat immers ook bovenaan het verlanglijstje van RC Lens, maar als ze naast Danso grijpen zouden ze volgens MSV Foot weleens in Brugge kunnen komen aankloppen. Dan zou Simon Deli, terug van een uitleenbeurt aan Slavia Praag maar op overschot, in beeld komen bij de Franse eersteklasser.

Deli zou wel nog in de weegschaal liggen met een andere oude bekende van Club. Het zou immers gaan tussen de Ivoriaan en tussen Ahmed Touba. Het jeugdproduct van RKC speelde zich vorig seizoen in de kijker in de Eredivisie en zou zijn progressie beloond kunnen zien worden met een transfer.


LEES OOK: 'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Wie kan Lens best nemen?

Meest recent

De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

31
31
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

139
139
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

578
578
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

102
102
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

557
557
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

175
175
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

476
476
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

162
162
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

51
51
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

156
156
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

139
139
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

645
645
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

516
516
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

200
200
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

69
69
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

36
36
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

46
46
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

170
170
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

597
597
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

224
224
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

105
105
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

196
196
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

46
46
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

760
760
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

133
133

Meer sportnieuws