'Aanwinst Club kan oplossing voor Deli teweegbrengen'

348 stemmen
'Aanwinst Club kan oplossing voor Deli teweegbrengen'

Club Brugge zwaaide onlangs Odilon Kossounou uit. De Ivoriaanse verdediger trekt naar het Duitse Bayer Leverkusen voor de nodige miljoenen. Ondertussen is Club op zoek naar een geschikte vervanger.

Volgens het Franse But Football Club toont Blauw-Zwart interesse voor Kevin Danso. De 22-jarige Oostenrijke verdediger staat onder contract bij het FC Augsburg, maar zwermde de afgelopen jaren uit op huurbasis. Zo speelde hij voor FC Southampton en Fortuna Düsseldorf. Danso zou willen vertrekken bij Augsburg en bleef daarom afwezig op training.

Volgens hetzelfde medium zal Club af moeten rekenen met concurrentie van het Franse RC Lens en enkele clubs uit Duitsland. Transfermarkt schat de huidige transferwaarde van Danso op 5 miljoen euro, een bedrag dat de landskampioen na de transfer van Kossounou gemakkelijk op tafel kan leggen. 

UPDATE 12u12
Als Club Brugge erin slaagt om Kevin Danso te strikken, kan het meteen twee vliegen in één klap slaan. De Oostenrijker staat immers ook bovenaan het verlanglijstje van RC Lens, maar als ze naast Danso grijpen zouden ze volgens MSV Foot weleens in Brugge kunnen komen aankloppen. Dan zou Simon Deli, terug van een uitleenbeurt aan Slavia Praag maar op overschot, in beeld komen bij de Franse eersteklasser.

Deli zou wel nog in de weegschaal liggen met een andere oude bekende van Club. Het zou immers gaan tussen de Ivoriaan en tussen Ahmed Touba. Het jeugdproduct van RKC speelde zich vorig seizoen in de kijker in de Eredivisie en zou zijn progressie beloond kunnen zien worden met een transfer.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

Wie kan Lens best nemen?

Meest recent

Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

2
2
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

9
9
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

48
48
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

35
35
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

26
26
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

187
187
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

136
136
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

162
162
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

324
324
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

86
86
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

193
193
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

72
72
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

374
374
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

174
174
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

161
161
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

73
73
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

270
270
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

291
291
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

96
96
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

344
344
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

1031
1031
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

514
514
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

423
423
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

623
623
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

191
191

Meer sportnieuws