'Inter mengt zich in strijd om goudhaantje, Genk kan cashen'

door
'Inter mengt zich in strijd om goudhaantje, Genk kan cashen'

Nadat kleppers als Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois de jeugdwerking van KRC Genk op de kaart zetten, braken er de voorbije jaren heel wat minder producten van eigen kweek door in de Luminus Arena. Sinds kort proberen de Limburgers daar evenwel opnieuw verandering in te brengen. Toch dreigt één toekomstige topper eieren voor zijn geld te kiezen.

Pierre Dwomoh hoopte vorig seizoen zijn grote doorbraak te vieren, maar uiteindelijk kwam de 17-jarige middenvelder niet verder dan twee invalbeurten van in totaal zeven minuutjes. Desalniettemin heerst er in Genk nog steeds een ongebreideld geloof in het aanstormend talent, die eerder al op de radar van onder meer Juventus belandde. In plaats van naar de Italiaanse topploeg te trekken, besloot Dwomoh vorige zomer nog een contract tot medio 2024 te tekenen. Nu wenkt misschien echter alsnog een overstap richting de Serie A.

Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri toont AC Milan, dat de Belgische markt nauwlettend in de gaten houdt, namelijk vergaande interesse. Een gerucht dat Dwomoh alvast gretig deelde op sociale media. Zelf lijkt de middenvelder, die in de jeugd tevens de kleuren van KV Mechelen en Anderlecht verdedigde, dan ook best open te staan voor een nieuwe uitdaging. Nog volgens Tavolieri is Milan wel niet de enige gegadigde, en kan Genk dus proberen om het tot een opbod te laten komen. Al houdt het de tiener vast liever aan boord.

UPDATE 21/07
Dwomoh is gegeerd in Italië, want na AC Milan toont nu ook stadsrivaal Internazionale interesse. Dat stelt FcInterNews. Ze voegen eraan toe dat de Nerazzurri zeker nog geen contact opgenomen hebben met het Genkse bestuur om de onderhandelingen te beginnen, maar Dwomoh zou wel op de hoogte zijn van de interesse.

Genk kan wel stevig cashen als de Italiaanse grootmachten in actie zouden schieten. Er wordt immers gesproken over een transfersom van maar liefst 5 à 6 miljoen euro, een zeer fraai bedrag voor een 17-jarige die amper ervaring heeft op het hoogste niveau.

LEES OOK: 'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

Moet Genk hem laten gaan als er 5 miljoen op tafel komt?

Meest recent

Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

19
19
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

71
71
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

45
45
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

42
42
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

249
249
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

134
134
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

236
236
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

117
117
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

415
415
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

235
235
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

172
172
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

144
144
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

217
217
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

64
64
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

659
659
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

57
57
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

76
76
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

113
113
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

427
427
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

64
64
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

110
110
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

175
175
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

373
373

Meer sportnieuws