'Inter mengt zich in strijd om goudhaantje, Genk kan cashen'

341 stemmen
'Inter mengt zich in strijd om goudhaantje, Genk kan cashen'

Nadat kleppers als Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois de jeugdwerking van KRC Genk op de kaart zetten, braken er de voorbije jaren heel wat minder producten van eigen kweek door in de Luminus Arena. Sinds kort proberen de Limburgers daar evenwel opnieuw verandering in te brengen. Toch dreigt één toekomstige topper eieren voor zijn geld te kiezen.

Pierre Dwomoh hoopte vorig seizoen zijn grote doorbraak te vieren, maar uiteindelijk kwam de 17-jarige middenvelder niet verder dan twee invalbeurten van in totaal zeven minuutjes. Desalniettemin heerst er in Genk nog steeds een ongebreideld geloof in het aanstormend talent, die eerder al op de radar van onder meer Juventus belandde. In plaats van naar de Italiaanse topploeg te trekken, besloot Dwomoh vorige zomer nog een contract tot medio 2024 te tekenen. Nu wenkt misschien echter alsnog een overstap richting de Serie A.

Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri toont AC Milan, dat de Belgische markt nauwlettend in de gaten houdt, namelijk vergaande interesse. Een gerucht dat Dwomoh alvast gretig deelde op sociale media. Zelf lijkt de middenvelder, die in de jeugd tevens de kleuren van KV Mechelen en Anderlecht verdedigde, dan ook best open te staan voor een nieuwe uitdaging. Nog volgens Tavolieri is Milan wel niet de enige gegadigde, en kan Genk dus proberen om het tot een opbod te laten komen. Al houdt het de tiener vast liever aan boord.

UPDATE 21/07
Dwomoh is gegeerd in Italië, want na AC Milan toont nu ook stadsrivaal Internazionale interesse. Dat stelt FcInterNews. Ze voegen eraan toe dat de Nerazzurri zeker nog geen contact opgenomen hebben met het Genkse bestuur om de onderhandelingen te beginnen, maar Dwomoh zou wel op de hoogte zijn van de interesse.

Genk kan wel stevig cashen als de Italiaanse grootmachten in actie zouden schieten. Er wordt immers gesproken over een transfersom van maar liefst 5 à 6 miljoen euro, een zeer fraai bedrag voor een 17-jarige die amper ervaring heeft op het hoogste niveau.

LEES OOK: 'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Moet Genk hem laten gaan als er 5 miljoen op tafel komt?

Meest recent

‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

178
178
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

61
61
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

81
81
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

23
23
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

61
61
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

47
47
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

322
322
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

200
200
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

462
462
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

151
151
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

94
94
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

124
124
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

152
152
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

186
186
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

160
160
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

140
140
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

491
491
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

579
579
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

887
887
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

262
262
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

211
211
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

556
556
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

190
190
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

320
320
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

1074
1074

Meer sportnieuws