Dewaest legt keuze voor OH Leuven uit

door
Dewaest legt keuze voor OH Leuven uit

Maandagavond geraakte bekend dat KRC Genk en OH Leuven onderhandelingen voerden omtrent Sébastien Dewaest. Beide clubs lieten er blijkbaar geen gras over groeien, want een dag later werd de 30-jarige verdediger reeds voorgesteld aan Den Dreef.


OH Leuven huurt Dewaest, die het voorbije halfjaar reeds op uitleenbeurt bij het Franse Toulouse doorbracht, tot het einde van het seizoen. Nadien gaat Genk dus allicht op zoek naar een definitieve oplossing voor de voormalige aanvoerder, op wie in de Luminus Arena al een tijdje niet meer gerekend wordt.

Bij de Leuvenaars zijn ze echter blij met hun nieuwe aanwinst. "Met Sébastien halen we een echte leider in huis. Zowel op als naast het veld neemt hij steeds het voortouw. Met zo'n 200 matchen in de JPL brengt hij ook een brok ervaring mee in het hart van onze verdediging", aldus technisch directeur Wim De Corte.

UPDATE 21/07

Ondertussen heeft Sébastien Dewaest zijn eerste interview gegeven als speler van OH Leuven. Op de clubwebstek legt hij uit waarom zijn keuze op Leuven gevallen is. "Ik wou opnieuw voetballen in de Jupiler Pro League. OH Leuven was daarbij meteen mijn eerste keuze. De ambitie die de club uitstraalt, staat mij enorm aan. In de vorige campagne liet OH Leuven heel erg mooie dingen zien en ik ben ervan overtuigd dat het nog beter kan", klinkt het. 

LEES OOK: Voetbalbond maakt refs speeldag 8 én inhaalduels bekend

Zal hij er uitgroeien tot een sterkhouder?

Meest recent

'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

114
114
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

90
90
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

69
69
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

67
67
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

157
157
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

46
46
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

369
369
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

376
376
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

102
102
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

172
172
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

101
101
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

286
286
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

292
292
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

116
116
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

263
263
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

893
893
Goed nieuws voor Club: Monaco ziet steunpilaar nog uitvallen

Club Brugge zal er meteen moeten staan in de Champions League. Het treft dit seizoen immers de ...

261
261
De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Terwijl de transfermarkt in principe gesloten is, vallen er toch nog enkele Belgische ...

93
93
'Witte rook op komst: Messi beslist over toekomst'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Lionel Messi. De Argentijnse ...

139
139
Mourinho beschuldigd van bizar 'complot' na nieuwe job

Het lijkt erop dat José Mourinho snel weer aan de slag zal gaan. Amper enkele weken na zijn ...

107
107
Nieuw knaljaar voor Charleroi? "Creëren iets buitengewoons"

Vorig seizoen wist Charleroi vriend en vijand te verbazen door met goed voetbal uiteindelijk een ...

73
73
Monaco-coach spreekt na hallucinante ervaring

Club Brugge begint straks om 18u45 aan zijn eerste opdracht in de league phase van de Champions ...

152
152
Lies Vandenberghe treft vrouw Van Gucht recht in het hart

VTM-sportanker Lies Vandenberghe en voormalig kampioene Blanka Vlasic lijken op het eerste gezicht ...

959
959
Verheyen snoeihard: "Die speler redt het niet bij Club"

Club Brugge speelt vanavond tegen AS Monaco. Als ze net als vorig jaar door willen gaan naar de ...

492
492
Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

479
479

Meer sportnieuws