'Club Brugge vindt eindelijk uitweg voor Krmencik'

door
'Club Brugge vindt eindelijk uitweg voor Krmencik'

Club Brugge mag de voorbije jaren terugblikken op een geslaagd transferbeleid, maar uiteraard was niet iedereen een voltreffer. Vooral in de zoektocht naar een diepe spits liep het meermaals verkeerd, met Michael Krmencik als grootste miscast. De aanvaller heeft dan ook geen toekomst meer bij Blauw-Zwart.


Gelukkig heerste er vooral vanuit zijn thuisland redelijk wat interesse. Daar weet het lokale medium Aktualne.cz nu te melden dat de 32-voudig international op weg is naar Slavia Praag. Een bron dicht bij de onderhandelingen stelt zelfs dat de deal zo goed als rond is. Krmencik zelf verhuisde alvast terug naar de Tsjechische hoofdstad. Club zou daarbij nog 2,5 miljoen recupereren.

UPDATE 21/07

Club Brugge wil de aanvaller deze zomer van de hand doen en Slavia Praag toont wel degelijk interesse. Maar bovenstaande berichtgeving blijkt toch wat voorbarig. Jaroslav Tvrdik, voorzitter van de raad van bestuur bij Slavia, reageerde via Twitter namelijk op de geruchten. Hij laat weten dat de Tsjechen er inderdaad in grote lijnen uit zijn met de speler zelf. Maar voegt daar aan toe dat er op clubniveau allesbehalve een akkoord is bereikt. De verwachte transfer van Krmencik is dus nog niet voor meteen, er zal eerst nog een stevig potje onderhandeld moeten worden.

UPDATE 15u15

Volgens Het Nieuwsblad heeft Club Brugge een definitieve uitweg gevonden voor Michael Krmencik. De Tsjech zou op uitleenbasis aan de slag gaan bij Slavia Praag, de club die al even aan hem gelinkt werd. De krant vermeldt erbij dat de deal een optie omvat waarbij Slavia de speler automatisch koopt voor 2,5 miljoen euro als het zich weet te plaatsen voor de Champions League. Zo lijkt de landskampioen dus eindelijk verlost te zijn van Krmencik, die geen toekomst meer had in Brugge. 

LEES OOK: Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

Goede deal?

Meest recent

'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

115
115
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

16
16
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

4
4
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

30
30
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

58
58
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

85
85
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

89
89
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

69
69
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

239
239
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

290
290
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

310
310
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

46
46
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

130
130
Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Jérémy Doku is dit seizoen on fire bij Manchester City. De buitenspeler is ...

204
204
Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

291
291
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

69
69
Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

68
68
'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

271
271
Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

417
417
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

380
380
Ziet Anderlecht ‘droomdeal’ van 10 miljoen in rook opgaan?

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat ze in 2026 een aantal spelers voor grof geld kunnen verkopen. Maar ...

279
279
Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Woensdagavond in het Champions League-duel tegen Arsenal FC, maakt Ivan Leko zijn grote rentree als ...

449
449
Van Gucht in de clinch op VRT-sportredactie: "Hij lag nog in bed"

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

238
238
Fink betrapt op grove uitschuiver: "Een no-brainer"

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

300
300
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

187
187

Meer sportnieuws