'Inter wil snelle oplossing voor Nainggolan'

door
'Inter wil snelle oplossing voor Nainggolan'

Radja Nainggolan begon enkele dagen geleden aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen bij Internazionale, maar niemand gaat ervan uit dat de middenvelder straks nog voor de Italiaanse kampioen zal spelen. Zijn toekomst lijkt nog altijd te liggen in Cagliari, waar hij al in de tweede helft van vorig seizoen en in het seizoen 2019/20 op huurbasis speelde.

De laatste dagen leek het erop dat Nainggolan zijn contract bij Inter in onderling overleg zou gaan ontbinden, om vervolgens transfervrij naar Cagliari te verkassen. Alleen liepen de onderhandelingen daarover zeer moeizaam, omdat ze zowel bij Inter als Cagliari nog niet wilden voldoen aan de financiële eisen van Il Ninja. Maar van de kant van Inter zou er al een opmerkelijke oplossing in de maak kunnen zijn.

Volgens La Gazzetta dello Sport willen ze Nainggolan nu immers inzetten in een ruildeal met de Sarden. Inter zou immers zijn oog laten vallen hebben op Nahitan Nandez en wil de prijs drukken door de transfer van Nainggolan op te nemen in een deal voor de Uruguayaanse middenvelder. Ook Lucien Agoumé zou door Inter al in ruil aangeboden zijn.

UPDATE 21/07
Er is nog steeds geen witte rook rond Nainggolan. Il Corriere dello Sport weet wel dat de onderhandelingen over Nainggolan inmiddels losgekoppeld werden van die rond Nandez. Inter hoopt snel een oplossing te vinden voor de ex-Rode Duivel, die wel nog meespeelde in de oefenwedstrijd tegen Lugano vorig weekend. Er liggen nog steeds twee scenario's op tafel: ofwel vindt Inter een akkoord met Cagliari over de transfer van Il Ninja, ofwel sluiten ze een akkoord met de speler zelf om zijn contract in onderling overleg te ontbinden zodat hij daarna als vrije speler in Sardinië kan tekenen.

Zou Inter Nainggolan nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

54
54
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

63
63
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

243
243
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

179
179
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

88
88
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

234
234
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

41
41
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

123
123
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

112
112
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

68
68
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

246
246
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

240
240
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

395
395
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

58
58
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

183
183
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

89
89
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

88
88
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

308
308
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

139
139
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

511
511
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

199
199
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

101
101
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

461
461
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

190
190

Meer sportnieuws