'Inter wil snelle oplossing voor Nainggolan'

door
'Inter wil snelle oplossing voor Nainggolan'

Radja Nainggolan begon enkele dagen geleden aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen bij Internazionale, maar niemand gaat ervan uit dat de middenvelder straks nog voor de Italiaanse kampioen zal spelen. Zijn toekomst lijkt nog altijd te liggen in Cagliari, waar hij al in de tweede helft van vorig seizoen en in het seizoen 2019/20 op huurbasis speelde.

De laatste dagen leek het erop dat Nainggolan zijn contract bij Inter in onderling overleg zou gaan ontbinden, om vervolgens transfervrij naar Cagliari te verkassen. Alleen liepen de onderhandelingen daarover zeer moeizaam, omdat ze zowel bij Inter als Cagliari nog niet wilden voldoen aan de financiële eisen van Il Ninja. Maar van de kant van Inter zou er al een opmerkelijke oplossing in de maak kunnen zijn.

Volgens La Gazzetta dello Sport willen ze Nainggolan nu immers inzetten in een ruildeal met de Sarden. Inter zou immers zijn oog laten vallen hebben op Nahitan Nandez en wil de prijs drukken door de transfer van Nainggolan op te nemen in een deal voor de Uruguayaanse middenvelder. Ook Lucien Agoumé zou door Inter al in ruil aangeboden zijn.

UPDATE 21/07
Er is nog steeds geen witte rook rond Nainggolan. Il Corriere dello Sport weet wel dat de onderhandelingen over Nainggolan inmiddels losgekoppeld werden van die rond Nandez. Inter hoopt snel een oplossing te vinden voor de ex-Rode Duivel, die wel nog meespeelde in de oefenwedstrijd tegen Lugano vorig weekend. Er liggen nog steeds twee scenario's op tafel: ofwel vindt Inter een akkoord met Cagliari over de transfer van Il Ninja, ofwel sluiten ze een akkoord met de speler zelf om zijn contract in onderling overleg te ontbinden zodat hij daarna als vrije speler in Sardinië kan tekenen.

LEES OOK: Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Zou Inter Nainggolan nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

21
21
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

105
105
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

73
73
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

329
329
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

247
247
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

87
87
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

24
24
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

135
135
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

26
26
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

562
562
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

163
163
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

115
115
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

52
52
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

250
250
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

330
330
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

93
93
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

197
197
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

565
565
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

129
129
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

80
80
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

259
259
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

428
428
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

223
223
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

73
73
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

281
281

Meer sportnieuws