'Inter wil snelle oplossing voor Nainggolan'

235 stemmen
'Inter wil snelle oplossing voor Nainggolan'

Radja Nainggolan begon enkele dagen geleden aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen bij Internazionale, maar niemand gaat ervan uit dat de middenvelder straks nog voor de Italiaanse kampioen zal spelen. Zijn toekomst lijkt nog altijd te liggen in Cagliari, waar hij al in de tweede helft van vorig seizoen en in het seizoen 2019/20 op huurbasis speelde.

De laatste dagen leek het erop dat Nainggolan zijn contract bij Inter in onderling overleg zou gaan ontbinden, om vervolgens transfervrij naar Cagliari te verkassen. Alleen liepen de onderhandelingen daarover zeer moeizaam, omdat ze zowel bij Inter als Cagliari nog niet wilden voldoen aan de financiële eisen van Il Ninja. Maar van de kant van Inter zou er al een opmerkelijke oplossing in de maak kunnen zijn.

Volgens La Gazzetta dello Sport willen ze Nainggolan nu immers inzetten in een ruildeal met de Sarden. Inter zou immers zijn oog laten vallen hebben op Nahitan Nandez en wil de prijs drukken door de transfer van Nainggolan op te nemen in een deal voor de Uruguayaanse middenvelder. Ook Lucien Agoumé zou door Inter al in ruil aangeboden zijn.

UPDATE 21/07
Er is nog steeds geen witte rook rond Nainggolan. Il Corriere dello Sport weet wel dat de onderhandelingen over Nainggolan inmiddels losgekoppeld werden van die rond Nandez. Inter hoopt snel een oplossing te vinden voor de ex-Rode Duivel, die wel nog meespeelde in de oefenwedstrijd tegen Lugano vorig weekend. Er liggen nog steeds twee scenario's op tafel: ofwel vindt Inter een akkoord met Cagliari over de transfer van Il Ninja, ofwel sluiten ze een akkoord met de speler zelf om zijn contract in onderling overleg te ontbinden zodat hij daarna als vrije speler in Sardinië kan tekenen.

LEES OOK: 'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Zou Inter Nainggolan nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Garcia geeft hint over opstelling: "3 twijfelgevallen"

De Rode Duivels hebben nog een dag om zich klaar te stomen voor hun achtste finale op het WK, waarin ...

15
15
'Strasbourg stelt waanzinnige eis voor Moreira'

Hij moest op dit WK lange tijd geduld oefenen, maar met een sterke invalbeurt tegen Senegal bewees ...

5
5
Ook Garcia schiet met scherp na beslissing van FIFA

Hét nieuws van de dag op het WK was een mokerslag voor de Rode Duivels. Zij moeten voor hun ...

80
80
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

163
163
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

318
318
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

18
18
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

100
100
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

77
77
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

529
529
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

589
589
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

77
77
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

648
648
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

291
291
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

111
111
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

980
980
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

904
904
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

158
158
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

333
333
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

143
143
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

642
642
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

207
207
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

143
143
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

944
944
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

364
364
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

808
808

Meer sportnieuws