'Inter wil snelle oplossing voor Nainggolan'

door
'Inter wil snelle oplossing voor Nainggolan'

Radja Nainggolan begon enkele dagen geleden aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen bij Internazionale, maar niemand gaat ervan uit dat de middenvelder straks nog voor de Italiaanse kampioen zal spelen. Zijn toekomst lijkt nog altijd te liggen in Cagliari, waar hij al in de tweede helft van vorig seizoen en in het seizoen 2019/20 op huurbasis speelde.

De laatste dagen leek het erop dat Nainggolan zijn contract bij Inter in onderling overleg zou gaan ontbinden, om vervolgens transfervrij naar Cagliari te verkassen. Alleen liepen de onderhandelingen daarover zeer moeizaam, omdat ze zowel bij Inter als Cagliari nog niet wilden voldoen aan de financiële eisen van Il Ninja. Maar van de kant van Inter zou er al een opmerkelijke oplossing in de maak kunnen zijn.

Volgens La Gazzetta dello Sport willen ze Nainggolan nu immers inzetten in een ruildeal met de Sarden. Inter zou immers zijn oog laten vallen hebben op Nahitan Nandez en wil de prijs drukken door de transfer van Nainggolan op te nemen in een deal voor de Uruguayaanse middenvelder. Ook Lucien Agoumé zou door Inter al in ruil aangeboden zijn.

UPDATE 21/07
Er is nog steeds geen witte rook rond Nainggolan. Il Corriere dello Sport weet wel dat de onderhandelingen over Nainggolan inmiddels losgekoppeld werden van die rond Nandez. Inter hoopt snel een oplossing te vinden voor de ex-Rode Duivel, die wel nog meespeelde in de oefenwedstrijd tegen Lugano vorig weekend. Er liggen nog steeds twee scenario's op tafel: ofwel vindt Inter een akkoord met Cagliari over de transfer van Il Ninja, ofwel sluiten ze een akkoord met de speler zelf om zijn contract in onderling overleg te ontbinden zodat hij daarna als vrije speler in Sardinië kan tekenen.

LEES OOK: 'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

Zou Inter Nainggolan nog kunnen gebruiken?

Meest recent

‘Italië wil stunten met nieuwe bondscoach’

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

3
3
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

37
37
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

144
144
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

51
51
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

180
180
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

203
203
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

224
224
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

175
175
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

423
423
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

518
518
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

223
223
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

23
23
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

81
81
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

79
79
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

116
116
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

364
364
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

57
57
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

485
485
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

277
277
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

402
402
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

38
38
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

38
38
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

87
87
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

154
154

Meer sportnieuws