'Eerste aanwinst legt medische testen af bij Club Brugge'

door
'Eerste aanwinst legt medische testen af bij Club Brugge'

Club Brugge heeft een absolute toptransfer afgerond. Odilon Kossounou verlaat de club. Hij trekt naar de Duitse eersteklasser Bayer Leverkusen. Een vervanger is onderweg.

Volgens Het Laatste Nieuws vangt Club Brugge net geen 30 miljoen euro voor de verdediger/verdedigende middenvelder. Daarmee zal hij de tweede duurste uitgaande transfer ooit worden, na de 32 miljoen euro van Jonathan David. Al hangt alles af van de bonussen in de deal van Kossounou.

Club Brugge zit niet stil en de krant meent te weten dat er al een vervanger onderweg is. Blauw-Zwart zou immers de 22-jarige Stanley Nsoki  aantrekken. Hij komt over van OGC Nice en kost 6,5 miljoen euro. Bij de Franse eersteklasser schipperde hij vorig seizoen tussen bank en basis.

UPDATE 13u16
De eerste aanwinst van Club zal niet lang op zich laten wachten, want de Franse journalist Saber Desfarges meldt dat Club woensdagmorgen een akkoord bereikt heeft met Nice over een transfersom van 6,5 miljoen euro, zonder bonussen. Nsoki heeft alvast het stageoord van Nice verlaten om in België zijn medische testen af te gaan leggen. Als die geen problemen opleveren, zou Nsoki een contract voor vier seizoenen bij de landskampioen tekenen.

Met de komst van de 22-jarige Fransman zou Club twee vliegen in één klap slaan, want Nsoki kan zowel centraal als op links achterin uit de voeten. Hij kan dus het vertrek van Kossounou helpen opvangen én extra concurrentie bieden voor Sobol en Ricca. De gewezen Franse belofteninternational speelde de voorbije twee seizoenen 44 wedstrijden voor Nice, dat in 2019 nog 12,5 miljoen euro neertelde om Nsoki bij PSG weg te plukken.


LEES OOK: 'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Goede transfer van Club?

Meest recent

Geen euforie bij Duivels: "Rustig en bescheiden blijven"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een knappe zege geboekt. De Verenigde Staten kregen een 2-5 om ...

34
34
Garcia reageert op minpunt: "Ik maak me geen zorgen"

De aanloop van de Rode Duivels naar het WK is begonnen met een klinkende zege, want na een ...

36
36
Kranten unaniem: 2 Rode Duivels blinken uit

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun eerste oefenwedstrijd op weg naar het WK. De ...

137
137
EK U19: Jonge Duivels tonen karakter en redden punt

Er kwamen zaterdag heel wat Belgische elftallen in actie. De meeste ogen waren uiteraard gericht op ...

40
40
Rode Duivels komen na rust onder stoom en vernederen VS

De voorbereiding van de Rode Duivels op het WK is uitstekend begonnen. In de Verenigde Staten hadden ...

83
83
RWDM wacht bang af: eigenaar failliet verklaard

Gaat er dit seizoen weer een tweedeklasser kopje onder? Het lijkt niet helemaal uitgesloten dat na ...

95
95
Onana deelt straffe anekdote over eerste training bij Duivels

De Rode Duivels ondergingen de voorbije jaren een stevige verjongingskuur, want vrijwel de volledige ...

33
33
Degryse en Alderweireld vrezen rampscenario voor Duivels

De Rode Duivels hopen in de Verenigde Staten al wat vertrouwen te tanken met het oog op het WK. De ...

111
111
Fans ergeren zich dood aan één zaak tijdens USA-België

De Rode Duivels hebben zaterdagavond hun WK-voorbereiding helemaal op gang getrapt. In de eerste ...

180
180
'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Club Brugge heeft de komende maanden maar één doel: de landstitel veroveren. Op die ...

277
277
Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond helemaal aan hun voorbereiding op het WK. De eerste ...

143
143
Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

De Rode Duivels komen om 20u30 pas in actie, maar eerder op de avond kwamen ook enkele andere ...

28
28
'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'

Club Brugge weigerde in de winter een monsterbod en koos toen voor sportieve rust midden in de ...

394
394
'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

75
75
Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

188
188
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

130
130
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

82
82
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

77
77
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

102
102
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

95
95
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

172
172
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

187
187
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

102
102
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

270
270
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

76
76

Meer sportnieuws