'Eerste aanwinst legt medische testen af bij Club Brugge'

1168 stemmen
'Eerste aanwinst legt medische testen af bij Club Brugge'

Club Brugge heeft een absolute toptransfer afgerond. Odilon Kossounou verlaat de club. Hij trekt naar de Duitse eersteklasser Bayer Leverkusen. Een vervanger is onderweg.

Volgens Het Laatste Nieuws vangt Club Brugge net geen 30 miljoen euro voor de verdediger/verdedigende middenvelder. Daarmee zal hij de tweede duurste uitgaande transfer ooit worden, na de 32 miljoen euro van Jonathan David. Al hangt alles af van de bonussen in de deal van Kossounou.

Club Brugge zit niet stil en de krant meent te weten dat er al een vervanger onderweg is. Blauw-Zwart zou immers de 22-jarige Stanley Nsoki  aantrekken. Hij komt over van OGC Nice en kost 6,5 miljoen euro. Bij de Franse eersteklasser schipperde hij vorig seizoen tussen bank en basis.

UPDATE 13u16
De eerste aanwinst van Club zal niet lang op zich laten wachten, want de Franse journalist Saber Desfarges meldt dat Club woensdagmorgen een akkoord bereikt heeft met Nice over een transfersom van 6,5 miljoen euro, zonder bonussen. Nsoki heeft alvast het stageoord van Nice verlaten om in België zijn medische testen af te gaan leggen. Als die geen problemen opleveren, zou Nsoki een contract voor vier seizoenen bij de landskampioen tekenen.

Met de komst van de 22-jarige Fransman zou Club twee vliegen in één klap slaan, want Nsoki kan zowel centraal als op links achterin uit de voeten. Hij kan dus het vertrek van Kossounou helpen opvangen én extra concurrentie bieden voor Sobol en Ricca. De gewezen Franse belofteninternational speelde de voorbije twee seizoenen 44 wedstrijden voor Nice, dat in 2019 nog 12,5 miljoen euro neertelde om Nsoki bij PSG weg te plukken.


LEES OOK: Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Goede transfer van Club?

Meest recent

‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

36
36
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

60
60
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

59
59
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

94
94
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

19
19
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

63
63
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

643
643
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

413
413
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

179
179
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

55
55
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

260
260
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

93
93
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

94
94
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

107
107
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

176
176
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

45
45
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

159
159
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

41
41
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

222
222
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

70
70
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

339
339
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

243
243
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

819
819
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

240
240
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

90
90

Meer sportnieuws