'Eerste aanwinst legt medische testen af bij Club Brugge'

1168 stemmen
'Eerste aanwinst legt medische testen af bij Club Brugge'

Club Brugge heeft een absolute toptransfer afgerond. Odilon Kossounou verlaat de club. Hij trekt naar de Duitse eersteklasser Bayer Leverkusen. Een vervanger is onderweg.

Volgens Het Laatste Nieuws vangt Club Brugge net geen 30 miljoen euro voor de verdediger/verdedigende middenvelder. Daarmee zal hij de tweede duurste uitgaande transfer ooit worden, na de 32 miljoen euro van Jonathan David. Al hangt alles af van de bonussen in de deal van Kossounou.

Club Brugge zit niet stil en de krant meent te weten dat er al een vervanger onderweg is. Blauw-Zwart zou immers de 22-jarige Stanley Nsoki  aantrekken. Hij komt over van OGC Nice en kost 6,5 miljoen euro. Bij de Franse eersteklasser schipperde hij vorig seizoen tussen bank en basis.

UPDATE 13u16
De eerste aanwinst van Club zal niet lang op zich laten wachten, want de Franse journalist Saber Desfarges meldt dat Club woensdagmorgen een akkoord bereikt heeft met Nice over een transfersom van 6,5 miljoen euro, zonder bonussen. Nsoki heeft alvast het stageoord van Nice verlaten om in België zijn medische testen af te gaan leggen. Als die geen problemen opleveren, zou Nsoki een contract voor vier seizoenen bij de landskampioen tekenen.

Met de komst van de 22-jarige Fransman zou Club twee vliegen in één klap slaan, want Nsoki kan zowel centraal als op links achterin uit de voeten. Hij kan dus het vertrek van Kossounou helpen opvangen én extra concurrentie bieden voor Sobol en Ricca. De gewezen Franse belofteninternational speelde de voorbije twee seizoenen 44 wedstrijden voor Nice, dat in 2019 nog 12,5 miljoen euro neertelde om Nsoki bij PSG weg te plukken.


LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

Goede transfer van Club?

Meest recent

'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

22
22
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

41
41
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

16
16
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

50
50
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

82
82
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

80
80
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

54
54
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

316
316
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

112
112
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

26
26
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

60
60
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

294
294
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

285
285
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

96
96
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

152
152
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

114
114
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

140
140
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

291
291
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

254
254
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

165
165
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

373
373
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

594
594
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

385
385
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

184
184
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

95
95

Meer sportnieuws