Hapt Belgische club deze keer wel voor Najar?

131 stemmen
Hapt Belgische club deze keer wel voor Najar?

Nadat zijn carrière bij Anderlecht geremd werd door jarenlang blessureleed, keerde Andy Najar in de zomer van 2020 terug naar de Verenigde Staten, waar hij zijn profcarrière destijds begonnen was. Na een halfjaartje bij Los Angeles FC tekende de Hondurese rechtsachter in april een contract bij het DC United van trainer Hernan Losada, maar daar kan hij nu alweer vertrekken.


Volgens het Hondurese medium Diez kan Najar immers terugkeren naar de Jupiler Pro League. Hij heeft een aanbieding van een Belgische club op zak, nadat hij vorig jaar ook al een tijdje aan Zulte Waregem gelinkt werd. Het niet nader genoemde Belgische team krijgt wel concurrentie van de Portugese eersteklasser Boavista, dat het meest concreet lijkt.

Najar vond de voorbije maanden bij DC United weer zijn beste vorm terug en heeft nog een contract tot het einde van het kalenderjaar, maar zou desondanks transfervrij op te pikken zijn. Hij zou in zijn contract immers een speciale clausule laten opnemen hebben waardoor Europese teams geen transfersom zouden moeten betalen. Daarnaast kan hij zich sowieso ook financieel verbeteren in Europa, want in de MLS zou hij het minimumloon verdienen.

UPDATE 21/07

Andy Najar wil al sinds januari terug naar Europa. Zulte Waregem dacht aan hem, maar daar haalden ze ondertussen al genoeg volk voor het middenveld en op de rechterflank. Zij zijn niet meer in de running. Onze redactie liet eerder al verstaan dat STVV Najar kreeg aangeboden, maar de Kanaries hadden toen nog twijfels over zijn fysieke status. De ex-speler van Anderlecht bewees bij D.C. United dat hij weer de oude is. In de Verenigde Staten werd bij Los Angeles FC door specialisten heel hard aan zijn herstel gewerkt. Najar is zo stilaan weer de oude geworden. STVV zoekt versterking en gaan ze toch eens proberen de relatief goedkope Najar aan te trekken?

Standard werd ook eens genoemd, maar dat bleek toen een kwakkel te zijn. Door het nakende vertrek van Hugo Siquet zou hij er wel heel erg passen, maar Najar heeft een groot hart voor Anderlecht. Hij heeft zelfs een tattoo van de club, wat een transfer bijna onmogelijk zou maken. Volgens onze bronnen is een transfer naar België momenteel nog niet aan de orde.

LEES OOK: STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

🚀

Gaat STVV toch een poging wagen?

Meest recent

Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

8
8
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

114
114
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

96
96
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

44
44
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

61
61
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

116
116
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

73
73
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

62
62
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

130
130
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

143
143
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

108
108
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

229
229
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

417
417
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

284
284
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

153
153
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

28
28
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

30
30
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

133
133
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

164
164
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

791
791
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

228
228
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

132
132
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

68
68

Meer sportnieuws