Hapt Belgische club deze keer wel voor Najar?

door
Hapt Belgische club deze keer wel voor Najar?

Nadat zijn carrière bij Anderlecht geremd werd door jarenlang blessureleed, keerde Andy Najar in de zomer van 2020 terug naar de Verenigde Staten, waar hij zijn profcarrière destijds begonnen was. Na een halfjaartje bij Los Angeles FC tekende de Hondurese rechtsachter in april een contract bij het DC United van trainer Hernan Losada, maar daar kan hij nu alweer vertrekken.


Volgens het Hondurese medium Diez kan Najar immers terugkeren naar de Jupiler Pro League. Hij heeft een aanbieding van een Belgische club op zak, nadat hij vorig jaar ook al een tijdje aan Zulte Waregem gelinkt werd. Het niet nader genoemde Belgische team krijgt wel concurrentie van de Portugese eersteklasser Boavista, dat het meest concreet lijkt.

Najar vond de voorbije maanden bij DC United weer zijn beste vorm terug en heeft nog een contract tot het einde van het kalenderjaar, maar zou desondanks transfervrij op te pikken zijn. Hij zou in zijn contract immers een speciale clausule laten opnemen hebben waardoor Europese teams geen transfersom zouden moeten betalen. Daarnaast kan hij zich sowieso ook financieel verbeteren in Europa, want in de MLS zou hij het minimumloon verdienen.

UPDATE 21/07

Andy Najar wil al sinds januari terug naar Europa. Zulte Waregem dacht aan hem, maar daar haalden ze ondertussen al genoeg volk voor het middenveld en op de rechterflank. Zij zijn niet meer in de running. Onze redactie liet eerder al verstaan dat STVV Najar kreeg aangeboden, maar de Kanaries hadden toen nog twijfels over zijn fysieke status. De ex-speler van Anderlecht bewees bij D.C. United dat hij weer de oude is. In de Verenigde Staten werd bij Los Angeles FC door specialisten heel hard aan zijn herstel gewerkt. Najar is zo stilaan weer de oude geworden. STVV zoekt versterking en gaan ze toch eens proberen de relatief goedkope Najar aan te trekken?

Standard werd ook eens genoemd, maar dat bleek toen een kwakkel te zijn. Door het nakende vertrek van Hugo Siquet zou hij er wel heel erg passen, maar Najar heeft een groot hart voor Anderlecht. Hij heeft zelfs een tattoo van de club, wat een transfer bijna onmogelijk zou maken. Volgens onze bronnen is een transfer naar België momenteel nog niet aan de orde.

LEES OOK: Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Gaat STVV toch een poging wagen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

47
47
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

22
22
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

19
19
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

232
232
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

139
139
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

373
373
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

330
330
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

255
255
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

62
62
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

102
102
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

716
716
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

543
543
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

269
269
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

326
326
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

840
840
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

352
352
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

327
327
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

428
428
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

181
181
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

171
171
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

99
99
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

317
317
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

312
312
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

78
78
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

480
480

Meer sportnieuws