Hapt Belgische club deze keer wel voor Najar?

door
Hapt Belgische club deze keer wel voor Najar?

Nadat zijn carrière bij Anderlecht geremd werd door jarenlang blessureleed, keerde Andy Najar in de zomer van 2020 terug naar de Verenigde Staten, waar hij zijn profcarrière destijds begonnen was. Na een halfjaartje bij Los Angeles FC tekende de Hondurese rechtsachter in april een contract bij het DC United van trainer Hernan Losada, maar daar kan hij nu alweer vertrekken.


Volgens het Hondurese medium Diez kan Najar immers terugkeren naar de Jupiler Pro League. Hij heeft een aanbieding van een Belgische club op zak, nadat hij vorig jaar ook al een tijdje aan Zulte Waregem gelinkt werd. Het niet nader genoemde Belgische team krijgt wel concurrentie van de Portugese eersteklasser Boavista, dat het meest concreet lijkt.

Najar vond de voorbije maanden bij DC United weer zijn beste vorm terug en heeft nog een contract tot het einde van het kalenderjaar, maar zou desondanks transfervrij op te pikken zijn. Hij zou in zijn contract immers een speciale clausule laten opnemen hebben waardoor Europese teams geen transfersom zouden moeten betalen. Daarnaast kan hij zich sowieso ook financieel verbeteren in Europa, want in de MLS zou hij het minimumloon verdienen.

UPDATE 21/07

Andy Najar wil al sinds januari terug naar Europa. Zulte Waregem dacht aan hem, maar daar haalden ze ondertussen al genoeg volk voor het middenveld en op de rechterflank. Zij zijn niet meer in de running. Onze redactie liet eerder al verstaan dat STVV Najar kreeg aangeboden, maar de Kanaries hadden toen nog twijfels over zijn fysieke status. De ex-speler van Anderlecht bewees bij D.C. United dat hij weer de oude is. In de Verenigde Staten werd bij Los Angeles FC door specialisten heel hard aan zijn herstel gewerkt. Najar is zo stilaan weer de oude geworden. STVV zoekt versterking en gaan ze toch eens proberen de relatief goedkope Najar aan te trekken?

Standard werd ook eens genoemd, maar dat bleek toen een kwakkel te zijn. Door het nakende vertrek van Hugo Siquet zou hij er wel heel erg passen, maar Najar heeft een groot hart voor Anderlecht. Hij heeft zelfs een tattoo van de club, wat een transfer bijna onmogelijk zou maken. Volgens onze bronnen is een transfer naar België momenteel nog niet aan de orde.

LEES OOK: Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend
196

Gaat STVV toch een poging wagen?

Meest recent

AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

1
1
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

34
34
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

27
27
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

235
235
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

255
255
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

100
100
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

30
30
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

76
76
'AA Gent mikt op woekerwinst: smaakmaker tekent bij'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

79
79
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

295
295
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

195
195
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

303
303
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

422
422
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

47
47
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

55
55
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

215
215
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

306
306
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

46
46
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

125
125
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

71
71
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

135
135
'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

80
80
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

380
380
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

571
571
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

122
122

Meer sportnieuws