Hapt Belgische club deze keer wel voor Najar?

131 stemmen
Hapt Belgische club deze keer wel voor Najar?

Nadat zijn carrière bij Anderlecht geremd werd door jarenlang blessureleed, keerde Andy Najar in de zomer van 2020 terug naar de Verenigde Staten, waar hij zijn profcarrière destijds begonnen was. Na een halfjaartje bij Los Angeles FC tekende de Hondurese rechtsachter in april een contract bij het DC United van trainer Hernan Losada, maar daar kan hij nu alweer vertrekken.


Volgens het Hondurese medium Diez kan Najar immers terugkeren naar de Jupiler Pro League. Hij heeft een aanbieding van een Belgische club op zak, nadat hij vorig jaar ook al een tijdje aan Zulte Waregem gelinkt werd. Het niet nader genoemde Belgische team krijgt wel concurrentie van de Portugese eersteklasser Boavista, dat het meest concreet lijkt.

Najar vond de voorbije maanden bij DC United weer zijn beste vorm terug en heeft nog een contract tot het einde van het kalenderjaar, maar zou desondanks transfervrij op te pikken zijn. Hij zou in zijn contract immers een speciale clausule laten opnemen hebben waardoor Europese teams geen transfersom zouden moeten betalen. Daarnaast kan hij zich sowieso ook financieel verbeteren in Europa, want in de MLS zou hij het minimumloon verdienen.

UPDATE 21/07

Andy Najar wil al sinds januari terug naar Europa. Zulte Waregem dacht aan hem, maar daar haalden ze ondertussen al genoeg volk voor het middenveld en op de rechterflank. Zij zijn niet meer in de running. Onze redactie liet eerder al verstaan dat STVV Najar kreeg aangeboden, maar de Kanaries hadden toen nog twijfels over zijn fysieke status. De ex-speler van Anderlecht bewees bij D.C. United dat hij weer de oude is. In de Verenigde Staten werd bij Los Angeles FC door specialisten heel hard aan zijn herstel gewerkt. Najar is zo stilaan weer de oude geworden. STVV zoekt versterking en gaan ze toch eens proberen de relatief goedkope Najar aan te trekken?

Standard werd ook eens genoemd, maar dat bleek toen een kwakkel te zijn. Door het nakende vertrek van Hugo Siquet zou hij er wel heel erg passen, maar Najar heeft een groot hart voor Anderlecht. Hij heeft zelfs een tattoo van de club, wat een transfer bijna onmogelijk zou maken. Volgens onze bronnen is een transfer naar België momenteel nog niet aan de orde.

LEES OOK: Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”
81

Gaat STVV toch een poging wagen?

Meest recent

'Mannaert hakt knoop door: opvolger Garcia al bekend?'

Daags na de WK-finale is het doek officieel gevallen voor Rudi Garcia, die zopas "in onderling ...

84
84
Officieel: einde verhaal voor Garcia bij Rode Duivels

De kogel is door de kerk: het aflopend contract van Rudi Garcia als bondscoach van de Rode Duivels ...

407
407
'Leko klopt op tafel: code rood bij Club Brugge'

Het succes dreigt deze zomer weer zijn tol te eisen bij Club Brugge, waar tal van sterkhouders op ...

337
337
Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

Soms slaat het noodlot twee keer toe in amper enkele dagen tijd. Ex Rode Duivel Philippe Vande Walle ...

49
49
'Club in blijde verwachting: Tzolis-tijdslijn bekend'

Bij Club Brugge hebben ze geduld moeten oefenen, maar nu kunnen ze eindelijk hun transfers beginnen ...

194
194
Anderlecht kent volgende opdracht in Europa League

Voor Anderlecht begint het seizoen al deze week, want donderdag moeten ze al aan de bak in de tweede ...

275
275
'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Nu het WK ten einde is, kan de internationale transfermarkt eindelijk helemaal op gang komen. Dat ...

604
604
Straffe Rodri schaart zich in historisch kwartet

Het WK kende zondagavond zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Argentinië, waarbij La ...

35
35
'Done deal: Genk heeft recordtransfer helemaal beet'

Bij KRC Genk staan er nog enkele zeer spraakmakende transfers op til. De Limburgers zien wellicht ...

585
585
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat stevig toe, Antwerp verkoopt'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

407
407
Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

316
316
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

791
791
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

167
167
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

180
180
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

628
628
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

740
740
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

352
352
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

81
81
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

425
425
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

957
957
Half Time Show zwáár onder vuur: "Het was waardeloos"

De finale van het WK 2026 ging zoals verwacht gepaard met de typische glitter en glamour. De FIFA ...

221
221
Ongezien! Trump zorgt voor bizar moment op WK-uitreiking

Zestien jaar na hun triomf in Zuid-Afrika, heeft Spanje zich voor de tweede keer tot wereldkampioen ...

339
339
Argentinië met grond gelijk gemaakt: "Schande voor het voetbal"

Argentinië kreeg zondagavond een uitgelezen kans om zich voor de twee keer op rij tot ...

726
726
Leko enorm in de problemen na peperdure Vasovic-deal

De komst van Andrej Vasovic lijkt op papier goed nieuws voor Club Brugge. In werkelijkheid bezorgt ...

471
471

Meer sportnieuws