'Lamkel Zé moet stevig dokken voor gratis transfer'

door
'Lamkel Zé moet stevig dokken voor gratis transfer'

Didier Lamkel Zé zuigt weer alle aandacht naar zich toe. Maandag flirtte de 24-jarige Kameroener op sociale media niet voor het eerst openlijk met Anderlecht, en maakte hij het ook in de Antwerpse kleedkamer blijkbaar opnieuw te bont. Het stamnummer één plaatste het enfant terrible daarop op non-actief. Tijd genoeg dus om nogmaals van zich te laten spreken op Instagram, waar de flirt met Anderlecht rustig verderging.


Zo deelde Lamkel Zé in zijn verhalen opnieuw een aantal liefdesbetuigingen van Paars-Witte fans, waaronder een suggestie om zijn vertrek op de Bosuil af te dwingen met de befaamde Wet van '78. "Dat is voor zeer binnenkort", windt de polyvalente aanvaller, die nadien nog wat foto's postte van een eerdere testperiode bij de Brusselaars én zijn stunt in een RSCA-truitje van enkele maanden geleden, er alvast geen doekjes om. Zelf heef hij zijn zinnen dus gezet op een overstap richting het Lotto Park, hoewel het nog altijd niet duidelijk is of die interesse wel werkelijk wederzijds is.

Nog wat later deelde het woelwater desalniettemin hoe hij zich verder aan het verdiepen is in diezelfde Wet van '78, waarmee voetballers zichzelf kunnen vrijkopen bij hun club indien die vasthoudt aan onredelijke eisen. Het is alom geweten dat Antwerp graag nog wat zou vangen voor Lamkel Zé, die nog tot 2023 onder contract ligt. Ondanks zijn ontegensprekelijk talent zijn er door zijn vele fratsen echter weinig gegadigden. Zelfs indien er geen transfersom aan vasthangt, valt het dan ook nog steeds ten sterkste te betwijfelen of Anderlecht bereid is om de riskante gok te wagen.

UPDATE 18u50
Indien het Lamkel Zé menens is om zichzelf vrij te kopen bij de Great Old, denkt hij toch maar beter nog eens twee keer na. In dat geval moet hij zelf immers zijn tweejarig contract afbetalen, wat volgens Het Nieuwsblad "een peperdure operatie zou zijn". Of zulk een drastische beslissing op financieel vlak een verstandige optie is, valt gezien het gelimiteerde loonplafond in het Lotto Park bovendien te betwijfelen. Afwachten dus hoeveel LZ7 overheeft voor zijn eigen vrijheid, dan wel of het hier louter om een stevig rondje blufpoker draait.

LEES OOK: Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

Denkt u dat Lamkel Zé de Wet van '78 effectief zal toepassen?

Meest recent

'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

3
3
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

19
19
AA Gent slikt bittere pil: zware blessure toptalent

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

34
34
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

192
192
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

122
122
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

169
169
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

103
103
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

387
387
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

216
216
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

151
151
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

130
130
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

194
194
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

61
61
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

613
613
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

53
53
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

73
73
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

109
109
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

409
409
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

61
61
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

148
148
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

105
105
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

171
171
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

359
359
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

365
365

Meer sportnieuws