'Lamkel Zé moet stevig dokken voor gratis transfer'

door
'Lamkel Zé moet stevig dokken voor gratis transfer'

Didier Lamkel Zé zuigt weer alle aandacht naar zich toe. Maandag flirtte de 24-jarige Kameroener op sociale media niet voor het eerst openlijk met Anderlecht, en maakte hij het ook in de Antwerpse kleedkamer blijkbaar opnieuw te bont. Het stamnummer één plaatste het enfant terrible daarop op non-actief. Tijd genoeg dus om nogmaals van zich te laten spreken op Instagram, waar de flirt met Anderlecht rustig verderging.


Zo deelde Lamkel Zé in zijn verhalen opnieuw een aantal liefdesbetuigingen van Paars-Witte fans, waaronder een suggestie om zijn vertrek op de Bosuil af te dwingen met de befaamde Wet van '78. "Dat is voor zeer binnenkort", windt de polyvalente aanvaller, die nadien nog wat foto's postte van een eerdere testperiode bij de Brusselaars én zijn stunt in een RSCA-truitje van enkele maanden geleden, er alvast geen doekjes om. Zelf heef hij zijn zinnen dus gezet op een overstap richting het Lotto Park, hoewel het nog altijd niet duidelijk is of die interesse wel werkelijk wederzijds is.

Nog wat later deelde het woelwater desalniettemin hoe hij zich verder aan het verdiepen is in diezelfde Wet van '78, waarmee voetballers zichzelf kunnen vrijkopen bij hun club indien die vasthoudt aan onredelijke eisen. Het is alom geweten dat Antwerp graag nog wat zou vangen voor Lamkel Zé, die nog tot 2023 onder contract ligt. Ondanks zijn ontegensprekelijk talent zijn er door zijn vele fratsen echter weinig gegadigden. Zelfs indien er geen transfersom aan vasthangt, valt het dan ook nog steeds ten sterkste te betwijfelen of Anderlecht bereid is om de riskante gok te wagen.

UPDATE 18u50
Indien het Lamkel Zé menens is om zichzelf vrij te kopen bij de Great Old, denkt hij toch maar beter nog eens twee keer na. In dat geval moet hij zelf immers zijn tweejarig contract afbetalen, wat volgens Het Nieuwsblad "een peperdure operatie zou zijn". Of zulk een drastische beslissing op financieel vlak een verstandige optie is, valt gezien het gelimiteerde loonplafond in het Lotto Park bovendien te betwijfelen. Afwachten dus hoeveel LZ7 overheeft voor zijn eigen vrijheid, dan wel of het hier louter om een stevig rondje blufpoker draait.

LEES OOK: 'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Denkt u dat Lamkel Zé de Wet van '78 effectief zal toepassen?

Meest recent

Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

8
8
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

4
4
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

34
34
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

45
45
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

110
110
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

435
435
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

40
40
Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Volgende week zal Rudi Garcia zijn selectie bekend maken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

59
59
Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

KRC Genk boekte donderdagavond een knap resultaat door Freiburg te kloppen. Daarmee heeft het niet ...

98
98
'Strasbourg haalt opvolger Penders in JPL'

Strasbourg ging donderdagavond met 1-2 winnen op het veld van Rijeka en zette zo een grote stap ...

76
76
Biglia schokt Anderlecht: ‘Blaast hij alle bruggen op?’

Lucas Biglia zet de deur naar België opnieuw open. Net dat zal in Anderlecht hard binnenkomen, ...

298
298
Van Handenhoven vreest voor rampscenario bij KV Mechelen

Komend weekend krijgen we sowieso zekerheid over een vierde deelnemer aan de Champions' Play-Off. In ...

140
140
'Nico Williams maakt eindelijk toptransfer'

Sinds hij op het EK in 2024 schitterde met Spanje en de Europese titel veroverde, werd Nico ...

93
93
Louwagie onthult bijzonder transferplan AA Gent

AA Gent ontdekte vorig weekend een nieuwe parel. Tegen KV Mechelen maakte de 18-jarige Ibrahima ...

143
143
Hayen spreekt El Ouahdi tegen: "Hij wist het wél"

KRC Genk heeft donderdag een goede uitgangspositie veroverd in de achtste finales van de Europa ...

141
141
Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

106
106
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

88
88
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

93
93
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

84
84
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

112
112
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

397
397
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

93
93
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

376
376
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

149
149
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

54
54

Meer sportnieuws