'Lamkel Zé moet stevig dokken voor gratis transfer'

954 stemmen
'Lamkel Zé moet stevig dokken voor gratis transfer'

Didier Lamkel Zé zuigt weer alle aandacht naar zich toe. Maandag flirtte de 24-jarige Kameroener op sociale media niet voor het eerst openlijk met Anderlecht, en maakte hij het ook in de Antwerpse kleedkamer blijkbaar opnieuw te bont. Het stamnummer één plaatste het enfant terrible daarop op non-actief. Tijd genoeg dus om nogmaals van zich te laten spreken op Instagram, waar de flirt met Anderlecht rustig verderging.


Zo deelde Lamkel Zé in zijn verhalen opnieuw een aantal liefdesbetuigingen van Paars-Witte fans, waaronder een suggestie om zijn vertrek op de Bosuil af te dwingen met de befaamde Wet van '78. "Dat is voor zeer binnenkort", windt de polyvalente aanvaller, die nadien nog wat foto's postte van een eerdere testperiode bij de Brusselaars én zijn stunt in een RSCA-truitje van enkele maanden geleden, er alvast geen doekjes om. Zelf heef hij zijn zinnen dus gezet op een overstap richting het Lotto Park, hoewel het nog altijd niet duidelijk is of die interesse wel werkelijk wederzijds is.

Nog wat later deelde het woelwater desalniettemin hoe hij zich verder aan het verdiepen is in diezelfde Wet van '78, waarmee voetballers zichzelf kunnen vrijkopen bij hun club indien die vasthoudt aan onredelijke eisen. Het is alom geweten dat Antwerp graag nog wat zou vangen voor Lamkel Zé, die nog tot 2023 onder contract ligt. Ondanks zijn ontegensprekelijk talent zijn er door zijn vele fratsen echter weinig gegadigden. Zelfs indien er geen transfersom aan vasthangt, valt het dan ook nog steeds ten sterkste te betwijfelen of Anderlecht bereid is om de riskante gok te wagen.

UPDATE 18u50
Indien het Lamkel Zé menens is om zichzelf vrij te kopen bij de Great Old, denkt hij toch maar beter nog eens twee keer na. In dat geval moet hij zelf immers zijn tweejarig contract afbetalen, wat volgens Het Nieuwsblad "een peperdure operatie zou zijn". Of zulk een drastische beslissing op financieel vlak een verstandige optie is, valt gezien het gelimiteerde loonplafond in het Lotto Park bovendien te betwijfelen. Afwachten dus hoeveel LZ7 overheeft voor zijn eigen vrijheid, dan wel of het hier louter om een stevig rondje blufpoker draait.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club strijdt met Antwerp, Anderlecht vreest’

Denkt u dat Lamkel Zé de Wet van '78 effectief zal toepassen?

Meest recent

AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

8
8
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

57
57
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

70
70
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

56
56
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

35
35
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

40
40
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

248
248
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

128
128
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

114
114
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

De slotspeeldag van de Europe Play-Offs werden overschaduwd door de wantoestanden na ...

212
212
Exodus Club Brugge: víj́f kampioenenmakers naar uitgang

Met het behalen van de 20ste landstitel en een knappe Champions League-campagne, kan Club Brugge ...

391
391
Nieuwe coach voor Liverpool: "Er is maar één man"

Amper een jaar nadat hij de club naar de titel had geloodst, is het verhaal van Arne Slot bij ...

110
110
Ultiem duel Gent vs. Genk: "Zij zijn de favoriet"

Zondagavond wordt de allerlaatste match van het seizoen in de Jupiler Pro League afgewerkt. In de ...

203
203
'Carrick wordt beloond: United haalt Serie A-uitblinker'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

170
170
Union dropt bommetje: Christian Burgess verlaat vicekampioen

Union SG heeft zondagmiddag een drastische beslissing bekend gemaakt. Zo neemt de Belgische ...

421
421
'Alonso meldt zich met Chelsea-miljoenen bij Club Brugge'

Maandag begint Xabi Alonso aan zijn nieuwe avontuur bij Chelsea FC. De Spaanse trainer zal dan ...

766
766
Deschacht verrast vriend en vijand met nieuwe rol

Van de grasmat naar de camera. Olivier Deschacht heeft een opvallende nieuwe uitdaging gevonden na ...

59
59
'Kompany op wenken bediend: Bayern gaat voor WK-ganger'

Vincent Kompany heeft een uitstekend seizoen als coach van Bayern München achter de rug. Maar ...

347
347
De Condé maakt agenda vrij: heftige transferzomer Genk

KRC Genk strijd zondagavond tegen AA Gent voor het laatste Europese ticket. Maar ongeacht de ...

265
265
'Nieuwe club Van Bommel: niemand zag dit aankomen'

Sins Mark van Bommel zo'n twee jaar geleden door de grote poort vertrok bij Antwerp FC, zit de ...

571
571
'Garcia krijgt cruciaal nieuws over toekomst bij Duivels'

Rudi Garcia maakt zich op voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Voor de ...

244
244
TRANSFERUURTJE: 'Bliksemaftocht Jashari, Genk wil international'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

335
335
KRC Genk-smaakmaker hint naar enorme transferwending

KRC Genk moet nog Europees voetbal over de streep zien te trekken tegen KAA Gent. De Limburgers ...

266
266
KAA Gent-fans clashen met speler: “Dat gaat te ver”

KAA Gent speelt een levensbelangrijke barragewedstrijd tegen KRC Genk. De Buffalo’s kunnen nog ...

216
216
Toby Alderweireld roept grote schande na CL-finale

Paris Saint-Germain heeft voor het tweede jaar op rij de Champions League gewonnen. Arsenal kwam op ...

214
214

Meer sportnieuws