Lamkel Zé wil via Wet van '78 naar Anderlecht

door
Lamkel Zé wil via Wet van '78 naar Anderlecht

Didier Lamkel Zé zuigt weer alle aandacht naar zich toe. Maandag flirtte de 24-jarige Kameroener op sociale media niet voor het eerst openlijk met Anderlecht, en maakte hij het ook in de Antwerpse kleedkamer blijkbaar opnieuw te bont. Het stamnummer één plaatste het enfant terrible daarop op non-actief. Tijd genoeg dus om nogmaals van zich te laten spreken op Instagram, waar de flirt met Anderlecht rustig verderging.


Zo deelde Lamkel Zé in zijn verhalen opnieuw een aantal liefdesbetuigingen van Paars-Witte fans, waaronder een suggestie om zijn vertrek op de Bosuil af te dwingen met de befaamde Wet van '78. "Dat is voor zeer binnenkort", windt de polyvalente aanvaller, die nadien nog wat foto's postte van een eerdere testperiode bij de Brusselaars én zijn stunt in een RSCA-truitje van enkele maanden geleden, er alvast geen doekjes om. Zelf heef hij zijn zinnen dus gezet op een overstap richting het Lotto Park, hoewel het nog altijd niet duidelijk is of die interesse wel werkelijk wederzijds is.

Nog wat later deelde het woelwater desalniettemin hoe hij zich verder aan het verdiepen is in diezelfde Wet van '78, waarmee voetballers zichzelf kunnen vrijkopen bij hun club indien die vasthoudt aan onredelijke eisen. Het is alom geweten dat Antwerp graag nog wat zou vangen voor Lamkel Zé, die nog tot 2023 onder contract ligt. Ondanks zijn talent zijn er door zijn vele fratsen echter weinig gegadigden. Afwachten of Anderlecht bereid is om de gok te wagen indien er geen transfersom aan vasthangt. Al wordt die kans toch nog steeds als uiterst onwaarschijnlijk geacht.


LEES OOK: Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Ziet u Anderlecht toehappen voor Lamkel Zé?

Meest recent

Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

169
169
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

32
32
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

98
98
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

117
117
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

962
962
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

179
179
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

297
297
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

835
835
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

166
166
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

271
271
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

638
638
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

38
38
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

29
29
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

565
565
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

227
227
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

94
94
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

100
100
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

257
257
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

110
110
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

165
165
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

947
947
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

260
260
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

113
113
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

385
385
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

327
327

Meer sportnieuws