Lamkel Zé wil via Wet van '78 naar Anderlecht

1532 stemmen
Lamkel Zé wil via Wet van '78 naar Anderlecht

Didier Lamkel Zé zuigt weer alle aandacht naar zich toe. Maandag flirtte de 24-jarige Kameroener op sociale media niet voor het eerst openlijk met Anderlecht, en maakte hij het ook in de Antwerpse kleedkamer blijkbaar opnieuw te bont. Het stamnummer één plaatste het enfant terrible daarop op non-actief. Tijd genoeg dus om nogmaals van zich te laten spreken op Instagram, waar de flirt met Anderlecht rustig verderging.


Zo deelde Lamkel Zé in zijn verhalen opnieuw een aantal liefdesbetuigingen van Paars-Witte fans, waaronder een suggestie om zijn vertrek op de Bosuil af te dwingen met de befaamde Wet van '78. "Dat is voor zeer binnenkort", windt de polyvalente aanvaller, die nadien nog wat foto's postte van een eerdere testperiode bij de Brusselaars én zijn stunt in een RSCA-truitje van enkele maanden geleden, er alvast geen doekjes om. Zelf heef hij zijn zinnen dus gezet op een overstap richting het Lotto Park, hoewel het nog altijd niet duidelijk is of die interesse wel werkelijk wederzijds is.

Nog wat later deelde het woelwater desalniettemin hoe hij zich verder aan het verdiepen is in diezelfde Wet van '78, waarmee voetballers zichzelf kunnen vrijkopen bij hun club indien die vasthoudt aan onredelijke eisen. Het is alom geweten dat Antwerp graag nog wat zou vangen voor Lamkel Zé, die nog tot 2023 onder contract ligt. Ondanks zijn talent zijn er door zijn vele fratsen echter weinig gegadigden. Afwachten of Anderlecht bereid is om de gok te wagen indien er geen transfersom aan vasthangt. Al wordt die kans toch nog steeds als uiterst onwaarschijnlijk geacht.


LEES OOK: 'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

🚀

Ziet u Anderlecht toehappen voor Lamkel Zé?

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

18
18
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

86
86
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

40
40
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

59
59
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

320
320
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

84
84
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

134
134
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

488
488
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

58
58
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

239
239
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

362
362
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1291
1291
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

552
552
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

182
182
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

205
205
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

822
822
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

602
602
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

281
281
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

142
142
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

204
204
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

55
55
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws