'Engelse club zet Origi op verlanglijstje'

door
'Engelse club zet Origi op verlanglijstje'

Terwijl de Rode Duivels de voorbije weken actief waren op het Europese kampioenschap, moest Divock Origi vanaf het thuisfront volgen hoe zij het er vanaf brachten. Al voor het tweede grote toernooi op rij greep de aanvaller naast een selectie. Het lijkt dan ook stilaan tijd om een nieuwe club te gaan zoeken.


Origi is nog steeds maar 26 jaar en heeft dus nog een aantal jaren te gaan, maar bij Liverpool FC lijkt zijn situatie steeds uitzichtlozer. Vorig seizoen maakte hij bijvoorbeeld amper 180 minuten in 9 Premier League-duels, waarvan slechts 2 wedstrijden als basisspeler. Onder meer met oog op de nationale ploeg zou het dus geen kwaad kunnen om naar een club te verhuizen waar hij wél verzekerd is van de nodige speeltijd. En mogelijk wordt hij daar zelfs toe gedwongen.

Liverpool wil namelijk een flink aantal spelers van de hand doen alvorens het zelf toeslaat op de transfermarkt. En volgens het betrouwbare The Athletic behoort Origi tot de namen die mogen/moeten beschikken. In afwachting van een transfer traint hij voorlopig wel nog mee, toch lijkt zijn toekomst elders te liggen. Concrete clubs worden momenteel nog niet genoemd. Al kan daar snel verandering in komen zodra de Europese transfercarousel op volle toeren begint te draaien. De Reds zouden zo'n 15 miljoen pond voor hem verlangen.

UPDATE 20/07

Nu komt er toch een naam naar buiten van club die geïnteresseerd zou zijn in Divock Origi. Volgens Read Sport zou West Ham United wel iets zien in onze landgenoot. The Hammers zouden hun pijlen wel eerst op Tammy Abraham (Chelsea) richten. Maar als die overgang niet zou doorgaan, dan zou Origi gezien worden als een back-upoptie. Het contract van de aanvaller in Liverpool loopt nog door tot midden volgend jaar, waardoor de Reds nog iets kunnen vangen voor de aanvaller. 

LEES OOK: 'OH Leuven wint jackpot: Premier League-miljoenen lonken'

West Ham is een mooie club voor Origi ...

Meest recent

'Transfer weer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

2
2
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

168
168
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

52
52
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

55
55
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

14
14
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

262
262
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

358
358
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

298
298
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

358
358
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

107
107
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

211
211
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

267
267
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

301
301
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

227
227
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

133
133
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

471
471
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

337
337
'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Tessa Wullaert won haar zesde Gouden Schoen. Logisch. Ze is al vele jaren de beste speelster in het ...

111
111
’Verrassende Belgische transfer bij Anderlecht’

De eerste week van de mercato in de Jupiler Pro League ligt bijna achter de rug. Bij RSC Anderlecht ...

535
535
Analisten vellen verdict: Jashari verdiende Gouden Schoen?

De Gouden Schoen 2025 heeft een grote verrassing opgeleverd. Christos Tzolis maakte zijn ...

259
259
Terugkeer naar België? De Bruyne dropt mysterieuze uitspraak

De eregast op het Gala van de Gouden Schoen was niemand minder dan Kevin De Bruyne. De spelmaker van ...

128
128
Prijs met donker randje: hommeles Coosemans en Anderlecht

Colin Coosemans beleefde zondagavond één van de mooiste momenten uit zijn ...

393
393
Gouden Schoen zindert na: Vandenbempt schetst nasleep Club

Club Brugge heeft opnieuw de Gouden Schoen gewonnen. Tenminste toch een ex-speler van Blauw-Zwart. ...

360
360
Barça wint wéér finale van Real: Spanjaarden fileren Courtois

FC Barcelona heeft zichzelf opgevolgd als winnaar van de Supercopa de España. In de finale ...

336
336

Meer sportnieuws