'Engelse club zet Origi op verlanglijstje'

door
'Engelse club zet Origi op verlanglijstje'

Terwijl de Rode Duivels de voorbije weken actief waren op het Europese kampioenschap, moest Divock Origi vanaf het thuisfront volgen hoe zij het er vanaf brachten. Al voor het tweede grote toernooi op rij greep de aanvaller naast een selectie. Het lijkt dan ook stilaan tijd om een nieuwe club te gaan zoeken.


Origi is nog steeds maar 26 jaar en heeft dus nog een aantal jaren te gaan, maar bij Liverpool FC lijkt zijn situatie steeds uitzichtlozer. Vorig seizoen maakte hij bijvoorbeeld amper 180 minuten in 9 Premier League-duels, waarvan slechts 2 wedstrijden als basisspeler. Onder meer met oog op de nationale ploeg zou het dus geen kwaad kunnen om naar een club te verhuizen waar hij wél verzekerd is van de nodige speeltijd. En mogelijk wordt hij daar zelfs toe gedwongen.

Liverpool wil namelijk een flink aantal spelers van de hand doen alvorens het zelf toeslaat op de transfermarkt. En volgens het betrouwbare The Athletic behoort Origi tot de namen die mogen/moeten beschikken. In afwachting van een transfer traint hij voorlopig wel nog mee, toch lijkt zijn toekomst elders te liggen. Concrete clubs worden momenteel nog niet genoemd. Al kan daar snel verandering in komen zodra de Europese transfercarousel op volle toeren begint te draaien. De Reds zouden zo'n 15 miljoen pond voor hem verlangen.

UPDATE 20/07

Nu komt er toch een naam naar buiten van club die geïnteresseerd zou zijn in Divock Origi. Volgens Read Sport zou West Ham United wel iets zien in onze landgenoot. The Hammers zouden hun pijlen wel eerst op Tammy Abraham (Chelsea) richten. Maar als die overgang niet zou doorgaan, dan zou Origi gezien worden als een back-upoptie. Het contract van de aanvaller in Liverpool loopt nog door tot midden volgend jaar, waardoor de Reds nog iets kunnen vangen voor de aanvaller. 

LEES OOK: 'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

West Ham is een mooie club voor Origi ...

Meest recent

Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

91
91
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

15
15
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

65
65
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

31
31
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

185
185
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

255
255
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

96
96
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

119
119
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

47
47
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

65
65
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

111
111
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

64
64
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

218
218
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

19
19
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

149
149
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

199
199
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

135
135
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

83
83
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

67
67
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

119
119
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

86
86
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

351
351
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

417
417
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

397
397

Meer sportnieuws