'Engelse club zet Origi op verlanglijstje'

door
'Engelse club zet Origi op verlanglijstje'

Terwijl de Rode Duivels de voorbije weken actief waren op het Europese kampioenschap, moest Divock Origi vanaf het thuisfront volgen hoe zij het er vanaf brachten. Al voor het tweede grote toernooi op rij greep de aanvaller naast een selectie. Het lijkt dan ook stilaan tijd om een nieuwe club te gaan zoeken.


Origi is nog steeds maar 26 jaar en heeft dus nog een aantal jaren te gaan, maar bij Liverpool FC lijkt zijn situatie steeds uitzichtlozer. Vorig seizoen maakte hij bijvoorbeeld amper 180 minuten in 9 Premier League-duels, waarvan slechts 2 wedstrijden als basisspeler. Onder meer met oog op de nationale ploeg zou het dus geen kwaad kunnen om naar een club te verhuizen waar hij wél verzekerd is van de nodige speeltijd. En mogelijk wordt hij daar zelfs toe gedwongen.

Liverpool wil namelijk een flink aantal spelers van de hand doen alvorens het zelf toeslaat op de transfermarkt. En volgens het betrouwbare The Athletic behoort Origi tot de namen die mogen/moeten beschikken. In afwachting van een transfer traint hij voorlopig wel nog mee, toch lijkt zijn toekomst elders te liggen. Concrete clubs worden momenteel nog niet genoemd. Al kan daar snel verandering in komen zodra de Europese transfercarousel op volle toeren begint te draaien. De Reds zouden zo'n 15 miljoen pond voor hem verlangen.

UPDATE 20/07

Nu komt er toch een naam naar buiten van club die geïnteresseerd zou zijn in Divock Origi. Volgens Read Sport zou West Ham United wel iets zien in onze landgenoot. The Hammers zouden hun pijlen wel eerst op Tammy Abraham (Chelsea) richten. Maar als die overgang niet zou doorgaan, dan zou Origi gezien worden als een back-upoptie. Het contract van de aanvaller in Liverpool loopt nog door tot midden volgend jaar, waardoor de Reds nog iets kunnen vangen voor de aanvaller. 

LEES OOK: ‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

West Ham is een mooie club voor Origi ...

Meest recent

KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

9
9
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

6
6
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

9
9
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

177
177
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

143
143
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

62
62
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

14
14
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

115
115
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

88
88
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

60
60
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

92
92
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

175
175
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

398
398
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

383
383
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

645
645
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

353
353
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

87
87
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

114
114
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

229
229
Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

661
661
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

79
79
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

304
304
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

118
118
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

118
118
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

539
539

Meer sportnieuws