'Engelse club zet Origi op verlanglijstje'

door
'Engelse club zet Origi op verlanglijstje'

Terwijl de Rode Duivels de voorbije weken actief waren op het Europese kampioenschap, moest Divock Origi vanaf het thuisfront volgen hoe zij het er vanaf brachten. Al voor het tweede grote toernooi op rij greep de aanvaller naast een selectie. Het lijkt dan ook stilaan tijd om een nieuwe club te gaan zoeken.


Origi is nog steeds maar 26 jaar en heeft dus nog een aantal jaren te gaan, maar bij Liverpool FC lijkt zijn situatie steeds uitzichtlozer. Vorig seizoen maakte hij bijvoorbeeld amper 180 minuten in 9 Premier League-duels, waarvan slechts 2 wedstrijden als basisspeler. Onder meer met oog op de nationale ploeg zou het dus geen kwaad kunnen om naar een club te verhuizen waar hij wél verzekerd is van de nodige speeltijd. En mogelijk wordt hij daar zelfs toe gedwongen.

Liverpool wil namelijk een flink aantal spelers van de hand doen alvorens het zelf toeslaat op de transfermarkt. En volgens het betrouwbare The Athletic behoort Origi tot de namen die mogen/moeten beschikken. In afwachting van een transfer traint hij voorlopig wel nog mee, toch lijkt zijn toekomst elders te liggen. Concrete clubs worden momenteel nog niet genoemd. Al kan daar snel verandering in komen zodra de Europese transfercarousel op volle toeren begint te draaien. De Reds zouden zo'n 15 miljoen pond voor hem verlangen.

UPDATE 20/07

Nu komt er toch een naam naar buiten van club die geïnteresseerd zou zijn in Divock Origi. Volgens Read Sport zou West Ham United wel iets zien in onze landgenoot. The Hammers zouden hun pijlen wel eerst op Tammy Abraham (Chelsea) richten. Maar als die overgang niet zou doorgaan, dan zou Origi gezien worden als een back-upoptie. Het contract van de aanvaller in Liverpool loopt nog door tot midden volgend jaar, waardoor de Reds nog iets kunnen vangen voor de aanvaller. 

LEES OOK: 'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

West Ham is een mooie club voor Origi ...

Meest recent

Mexico-België om 3u 's nachts: VTM komt met mooie geste

Nadat de Verenigde Staten zaterdag over de knie werden gelegd, kruisen de Rode Duivels eerstdaags de ...

12
12
'Transferbom Club in stroomversnelling: gesprekken onderweg'

De sportieve leiding van Club Brugge kan zijn agenda komende zomer best niet te vol plannen. Zo ...

130
130
'Schoktransfer Lewandowksi: Rode Duivel grote pineut'

Robert Lewandowski lijkt bezig aan zijn laatste maanden bij FC Barcelona. Maar de Poolse goalgetter ...

47
47
Anderlecht krijgt waarschuwing bekerfinale: "Dan zijn ze gek"

RSC Anderlecht krijgt op 14 mei een uitgelezen kans om zijn eerste prijs sinds 2017 te veroveren. In ...

149
149
Alderweireld keihard voor Duivel: "Ik zet hem níét in basis"

De Rode Duivels hebben hun eerste oefenwedstrijd richting het WK al overtuigend gewonnen. Zo werden ...

475
475
'Bayern onverbiddelijk: Kompany speelt routinier kwijt'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Karetsas, knaltransfer Keita'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

130
130
Duivel maakt statement in VS: "Rol als blikopener"

De eerste test op de oefenstage werd succesvol afgerond. De Rode Duivels slachtten de Vernenigde ...

67
67
Brusselmans in financiële problemen? Fans geschrokken

Herman Brusselmans blijft één van de meest herkenbare stemmen uit de Lage Landen, met ...

102
102
'Deze Duivel voelt bui al hangen: nieuwe pikorde na VS'

In het Mercedes-Benz Stadium in Atalanta stond er na 90 minuten 2-5 op het scorebord. De Rode ...

157
157
‘Anderlecht schrikt: oude bekende trekt aan mouw Lukaku'

Het spookt de afgelopen dagen rond Romelu Lukaku. De aanvaller zei af bij de Rode Duivels en ging ...

430
430
Garcia hemelt één Duivel op: “Hij is ‘le détonnateur’”

De Rode Duivels wonnen overtuigend van de Verenigde Staten met 2-5. Verschillende spelers grepen hun ...

223
223
Vandenbempt slaat alarm: groot probleem Duivels

De Rode Duivels wonnen overtuigend van gastland VS in Atalanta. Het werd 2-5 na een moeilijk begin. ...

90
90
Titelheld in beeld: Club Brugge ontketent transferstorm

Bij Club Brugge ligt een opvallend Belgisch dossier op tafel. De kampioen wil een titelheld naar Jan ...

334
334
Beslissing Lukaku zet alles op scherp bij Anderlecht

Lukaku is al van Anderlecht in zijn hoofd en in zijn omgeving, maar net dat maakt de spanning in ...

298
298
Garcia grijpt in: één naam duikt plots op bij Duivels

Ook zonder Romelu Lukaku lieten de Rode Duivels zaterdag tegen de Verenigde Staten vijf keer de ...

169
169
De Cat schrijft geschiedenis: Kompany bijt in het stof

Het oefenkamp in de Verenigde Staten ging van start met een ruime 2-5 zege tegen het gastland. Niks ...

466
466
Voetbalbond doorbreekt stilte na shirts-rel Duivels

Consternatie alom zaterdagavond in de Belgische huiskamer. Niet per se omdat de Rode Duivels op ...

264
264
Rode Duivel valt zwaar door de mand: "Als een miniem"

Senne Lammens en Jérémy Doku eisten allebei een hoofdrol op in de 2-5 zege van de Rode ...

578
578
Geen euforie bij Duivels: "Rustig en bescheiden blijven"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een knappe zege geboekt. De Verenigde Staten kregen een 2-5 om ...

69
69
Garcia reageert op minpunt: "Ik maak me geen zorgen"

De aanloop van de Rode Duivels naar het WK is begonnen met een klinkende zege, want na een ...

82
82
Kranten unaniem: 2 Rode Duivels blinken uit

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun eerste oefenwedstrijd op weg naar het WK. De ...

473
473
EK U19: Jonge Duivels tonen karakter en redden punt

Er kwamen zaterdag heel wat Belgische elftallen in actie. De meeste ogen waren uiteraard gericht op ...

91
91
Rode Duivels komen na rust onder stoom en vernederen VS

De voorbereiding van de Rode Duivels op het WK is uitstekend begonnen. In de Verenigde Staten hadden ...

116
116
RWDM wacht bang af: eigenaar failliet verklaard

Gaat er dit seizoen weer een tweedeklasser kopje onder? Het lijkt niet helemaal uitgesloten dat na ...

181
181

Meer sportnieuws