Real Madrid en AC Milan sluiten akkoord

137
Real Madrid en AC Milan sluiten akkoord

AC Milan is van plan om de selectie deze zomer een flinke upgrade te geven met oog op de Champions League-deelname. De Italiaanse grootmacht zou op punt staan om in één klap drie versterkingen binnen te hengelen. Olivier Giroud, Brahim Diaz én Fodé Ballo-Touré zouden eerstdaags tekenen op San Siro.


Giroud is al in Milaan geland om zijn overgang van Chelsea af te ronden. De Franse spits wordt naar verwachting als doublure voor Zlatan Ibrahimovic gehaald. Diaz wordt voor nog eens twee seizoenen gehuurd van Real Madrid. Milan is er in geslaagd een koopoptie op te nemen in de verbintenis en lijkt daarop beroep te doen. Fodé Ballo-Touré maakt voor een bedrag dat kan oplopen tot 4,5 miljoen euro de overstap van AS Monaco naar Milan.

UPDATE 18/07
Zaterdag maakten de Milanezen de komst van Giroud officieel bekend. En daags nadien is de volgende inkomende transfer een feit. Zo heeft Ballo-Touré zijn kribben gezet bij de nummer twee van het voorbije seizoen in de Serie A. De 24-jarige verdediger wordt definitief overgenomen van AS Monaco, waar hij in de afgelopen maanden helemaal doorbrak. De verwachting is dat ook de terugkeer van Diaz snel wordt aangekondigd.

UPDATE 19/07
Drie op drie voor de Rossoneri, want ook het verlengd verblijf van Diaz is intussen helemaal in kannen en kruiken. Zoals verwacht verhuurt Real Madrid de 21-jarige Spanjaard twee jaar langer aan de werkgever van Alexis Saelemaekers, waar hij ook het voorbije seizoen reeds actief was. Diaz was er toen goed voor zeven doelpunten en vier assists in 39 optredens.

LEES OOK: ‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Saelemaekers zal een vaste titularis blijven bij Milan

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

12
12
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

26
26
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

28
28
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

20
20
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

91
91
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

72
72
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

39
39
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

49
49
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

22
22
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

14
14
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

206
206
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

64
64
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

116
116
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

90
90
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

105
105
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

322
322
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

63
63
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

67
67
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

340
340
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

299
299
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

235
235
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

191
191
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

118
118
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208

Meer sportnieuws