Real Madrid en AC Milan sluiten akkoord

door
Real Madrid en AC Milan sluiten akkoord

AC Milan is van plan om de selectie deze zomer een flinke upgrade te geven met oog op de Champions League-deelname. De Italiaanse grootmacht zou op punt staan om in één klap drie versterkingen binnen te hengelen. Olivier Giroud, Brahim Diaz én Fodé Ballo-Touré zouden eerstdaags tekenen op San Siro.


Giroud is al in Milaan geland om zijn overgang van Chelsea af te ronden. De Franse spits wordt naar verwachting als doublure voor Zlatan Ibrahimovic gehaald. Diaz wordt voor nog eens twee seizoenen gehuurd van Real Madrid. Milan is er in geslaagd een koopoptie op te nemen in de verbintenis en lijkt daarop beroep te doen. Fodé Ballo-Touré maakt voor een bedrag dat kan oplopen tot 4,5 miljoen euro de overstap van AS Monaco naar Milan.

UPDATE 18/07
Zaterdag maakten de Milanezen de komst van Giroud officieel bekend. En daags nadien is de volgende inkomende transfer een feit. Zo heeft Ballo-Touré zijn kribben gezet bij de nummer twee van het voorbije seizoen in de Serie A. De 24-jarige verdediger wordt definitief overgenomen van AS Monaco, waar hij in de afgelopen maanden helemaal doorbrak. De verwachting is dat ook de terugkeer van Diaz snel wordt aangekondigd.

UPDATE 19/07
Drie op drie voor de Rossoneri, want ook het verlengd verblijf van Diaz is intussen helemaal in kannen en kruiken. Zoals verwacht verhuurt Real Madrid de 21-jarige Spanjaard twee jaar langer aan de werkgever van Alexis Saelemaekers, waar hij ook het voorbije seizoen reeds actief was. Diaz was er toen goed voor zeven doelpunten en vier assists in 39 optredens.

Saelemaekers zal een vaste titularis blijven bij Milan

Meest recent

'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

2
2
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

18
18
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

122
122
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

41
41
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

77
77
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

37
37
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

139
139
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

156
156
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

88
88
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

169
169
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

173
173
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

243
243
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

107
107
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

105
105
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

59
59
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

337
337
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

234
234
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

291
291
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

429
429
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

168
168
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

344
344
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1405
1405
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

120
120
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

59
59
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

121
121

Meer sportnieuws