Real Madrid en AC Milan sluiten akkoord

door
Real Madrid en AC Milan sluiten akkoord

AC Milan is van plan om de selectie deze zomer een flinke upgrade te geven met oog op de Champions League-deelname. De Italiaanse grootmacht zou op punt staan om in één klap drie versterkingen binnen te hengelen. Olivier Giroud, Brahim Diaz én Fodé Ballo-Touré zouden eerstdaags tekenen op San Siro.


Giroud is al in Milaan geland om zijn overgang van Chelsea af te ronden. De Franse spits wordt naar verwachting als doublure voor Zlatan Ibrahimovic gehaald. Diaz wordt voor nog eens twee seizoenen gehuurd van Real Madrid. Milan is er in geslaagd een koopoptie op te nemen in de verbintenis en lijkt daarop beroep te doen. Fodé Ballo-Touré maakt voor een bedrag dat kan oplopen tot 4,5 miljoen euro de overstap van AS Monaco naar Milan.

UPDATE 18/07
Zaterdag maakten de Milanezen de komst van Giroud officieel bekend. En daags nadien is de volgende inkomende transfer een feit. Zo heeft Ballo-Touré zijn kribben gezet bij de nummer twee van het voorbije seizoen in de Serie A. De 24-jarige verdediger wordt definitief overgenomen van AS Monaco, waar hij in de afgelopen maanden helemaal doorbrak. De verwachting is dat ook de terugkeer van Diaz snel wordt aangekondigd.

UPDATE 19/07
Drie op drie voor de Rossoneri, want ook het verlengd verblijf van Diaz is intussen helemaal in kannen en kruiken. Zoals verwacht verhuurt Real Madrid de 21-jarige Spanjaard twee jaar langer aan de werkgever van Alexis Saelemaekers, waar hij ook het voorbije seizoen reeds actief was. Diaz was er toen goed voor zeven doelpunten en vier assists in 39 optredens.

LEES OOK: Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Saelemaekers zal een vaste titularis blijven bij Milan

Meest recent

Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

0
0
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

179
179
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

242
242
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

83
83
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

308
308
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

135
135
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

196
196
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

248
248
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

104
104
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

57
57
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

190
190
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

145
145
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

72
72
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

94
94
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

44
44
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

253
253
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

273
273
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

249
249
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

231
231
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

310
310
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

400
400
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

467
467
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

773
773
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

517
517
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

127
127

Meer sportnieuws