TRANSFERUURTJE: 'Club maakt werk van miljoenentransfer, verrassing Grealish'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt werk van miljoenentransfer, verrassing Grealish'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt werk te maken van een eerste topaanwinst deze zomer. Ze zouden van plan zijn om een nieuw bod uit te brengen op Sebastian Villa, nadat een eerste bod dat kon oplopen tot 7 miljoen euro afgewezen werd door Boca Juniors. Met de speler zelf zou een akkoord al nabij zijn, het wordt dus enkel afwachten of Boca wil meewerken.



De voorbije weken werd Club ook gelinkt aan Oussama Idrissi, maar de Marokkaanse winger lijkt voorlopig niet naar het Jan Breydelstadion te komen. Hij zou namelijk eerst er alles aan willen doen om een nieuwe kans af te dwingen bij Sevilla. Pas als de Spanjaarden zouden aangeven niet met hem verder te willen, zou Idrissi een transfer overwegen.

Anderlecht is ook nog op zoek naar een stevige aanwinst, want Paars-Wit is nog steeds op zoek naar een nieuwe spits om het vertrek van Lukas Nmecha op te vangen. Anderlecht zou hopen om deze week al een versterking te kunnen voorstellen, ook al sijpelen er op dit moment nog geen concrete namen door.



Bij KRC Genk nemen ze straks afscheid van een oudgediende. Na 5,5 jaar staat Jere Uronen op het punt de club te verlaten, want zondag zou Genk een akkoord bereikt hebben met Stade Brest over een transfer van de Finse linksachter. De Franse club zou rond de 1 miljoen euro betalen. Maandag of dinsdag zou Uronen een contract voor drie jaar tekenen.

Standard verkocht deze zomer al Michel-Ange Balikwisha en Zinho Vanheusden, en ook het vertrek van een volgende smaakmaker zit eraan te komen. Ook Hugo Siquet lijkt een transfer te gaan maken, want de jonge rechtsachter is zeer gegeerd in Frankrijk. OGC Nice zou zelfs van plan zijn om een bod van 6 miljoen euro uit te brengen, waarmee ze zeer dicht zouden komen bij de vraagprijs van Standard.



Ook KV Oostende kreeg al te maken met een heuse uittocht en de kustploeg staat op het punt om nog een sterkhouder te verliezen. Arthur Theate zou namelijk op het punt staan om naar Italië te trekken, want de 21-jarige verdediger zou kiezen voor een avontuur bij Bologna. KVO zal de nodige miljoenen vangen, maar lijkt wel op zoek te moeten naar defensieve versterking.

BUITENLAND

Het leek vrijwel zeker dat Jack Grealish deze zomer een megatransfer naar Manchester City zou gaan maken, maar daar staat nu toch nog een vraagteken achter. De Engelse international zou alsnog beginnen twijfelen zijn aan de overstap en zou zo voor een verrassende wending kunnen zorgen. Hij zou namelijk zijn contract bij Aston Villa nog kunnen gaan verlengen.



Divock Origi is nog aan de voorbereiding begonnen bij Liverpool, ondanks vele geruchten over een mogelijke transfer. Die lijkt er ook te gaan komen, want de Reds zouden onze landgenoot van de hand willen doen om zo ruimte te maken voor versterkingen. Vorig seizoen kwam Origi amper nog aan spelen toe.

Real Madrid wil er alles aan doen om Kylian Mbappé binnen te halen en zou daarom bereid zijn om deze zomer afscheid te nemen van Vinicius Junior. De Braziliaanse aanvaller kan alvast rekenen op interesse van Manchester United, alleen is de kloof tussen de clubs nog bijzonder groot. Terwijl Real een transfersom van 70 miljoen euro zou verlangen, zouden ze bij United azen op een uitleenbeurt met aankoopoptie.

LEES OOK: Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Zal Anderlecht een geschikte vervanger voor Nmecha vinden?

Meest recent

Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

34
34
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

174
174
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

32
32
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

171
171
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

273
273
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

547
547
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

194
194
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

51
51
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

166
166
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

19
19
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

121
121
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1281
1281
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

95
95
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

580
580
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

50
50
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

120
120
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

161
161
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

155
155
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

275
275
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

152
152
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

116
116
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

97
97
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

118
118
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

338
338
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

41
41

Meer sportnieuws