TRANSFERUURTJE: 'Club maakt werk van miljoenentransfer, verrassing Grealish'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt werk van miljoenentransfer, verrassing Grealish'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt werk te maken van een eerste topaanwinst deze zomer. Ze zouden van plan zijn om een nieuw bod uit te brengen op Sebastian Villa, nadat een eerste bod dat kon oplopen tot 7 miljoen euro afgewezen werd door Boca Juniors. Met de speler zelf zou een akkoord al nabij zijn, het wordt dus enkel afwachten of Boca wil meewerken.



De voorbije weken werd Club ook gelinkt aan Oussama Idrissi, maar de Marokkaanse winger lijkt voorlopig niet naar het Jan Breydelstadion te komen. Hij zou namelijk eerst er alles aan willen doen om een nieuwe kans af te dwingen bij Sevilla. Pas als de Spanjaarden zouden aangeven niet met hem verder te willen, zou Idrissi een transfer overwegen.

Anderlecht is ook nog op zoek naar een stevige aanwinst, want Paars-Wit is nog steeds op zoek naar een nieuwe spits om het vertrek van Lukas Nmecha op te vangen. Anderlecht zou hopen om deze week al een versterking te kunnen voorstellen, ook al sijpelen er op dit moment nog geen concrete namen door.



Bij KRC Genk nemen ze straks afscheid van een oudgediende. Na 5,5 jaar staat Jere Uronen op het punt de club te verlaten, want zondag zou Genk een akkoord bereikt hebben met Stade Brest over een transfer van de Finse linksachter. De Franse club zou rond de 1 miljoen euro betalen. Maandag of dinsdag zou Uronen een contract voor drie jaar tekenen.

Standard verkocht deze zomer al Michel-Ange Balikwisha en Zinho Vanheusden, en ook het vertrek van een volgende smaakmaker zit eraan te komen. Ook Hugo Siquet lijkt een transfer te gaan maken, want de jonge rechtsachter is zeer gegeerd in Frankrijk. OGC Nice zou zelfs van plan zijn om een bod van 6 miljoen euro uit te brengen, waarmee ze zeer dicht zouden komen bij de vraagprijs van Standard.



Ook KV Oostende kreeg al te maken met een heuse uittocht en de kustploeg staat op het punt om nog een sterkhouder te verliezen. Arthur Theate zou namelijk op het punt staan om naar Italië te trekken, want de 21-jarige verdediger zou kiezen voor een avontuur bij Bologna. KVO zal de nodige miljoenen vangen, maar lijkt wel op zoek te moeten naar defensieve versterking.

BUITENLAND

Het leek vrijwel zeker dat Jack Grealish deze zomer een megatransfer naar Manchester City zou gaan maken, maar daar staat nu toch nog een vraagteken achter. De Engelse international zou alsnog beginnen twijfelen zijn aan de overstap en zou zo voor een verrassende wending kunnen zorgen. Hij zou namelijk zijn contract bij Aston Villa nog kunnen gaan verlengen.



Divock Origi is nog aan de voorbereiding begonnen bij Liverpool, ondanks vele geruchten over een mogelijke transfer. Die lijkt er ook te gaan komen, want de Reds zouden onze landgenoot van de hand willen doen om zo ruimte te maken voor versterkingen. Vorig seizoen kwam Origi amper nog aan spelen toe.

Real Madrid wil er alles aan doen om Kylian Mbappé binnen te halen en zou daarom bereid zijn om deze zomer afscheid te nemen van Vinicius Junior. De Braziliaanse aanvaller kan alvast rekenen op interesse van Manchester United, alleen is de kloof tussen de clubs nog bijzonder groot. Terwijl Real een transfersom van 70 miljoen euro zou verlangen, zouden ze bij United azen op een uitleenbeurt met aankoopoptie.

LEES OOK: “Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Zal Anderlecht een geschikte vervanger voor Nmecha vinden?

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

31
31
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

15
15
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

116
116
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

86
86
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

121
121
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

161
161
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

208
208
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

11
11
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

344
344
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

54
54
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

158
158
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

241
241
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

56
56
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

196
196
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

246
246
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

123
123
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

158
158
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

70
70
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

531
531
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

49
49
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

122
122
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

317
317
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

72
72
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

458
458
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

501
501

Meer sportnieuws