TRANSFERUURTJE: 'Club maakt werk van miljoenentransfer, verrassing Grealish'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt werk van miljoenentransfer, verrassing Grealish'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt werk te maken van een eerste topaanwinst deze zomer. Ze zouden van plan zijn om een nieuw bod uit te brengen op Sebastian Villa, nadat een eerste bod dat kon oplopen tot 7 miljoen euro afgewezen werd door Boca Juniors. Met de speler zelf zou een akkoord al nabij zijn, het wordt dus enkel afwachten of Boca wil meewerken.



De voorbije weken werd Club ook gelinkt aan Oussama Idrissi, maar de Marokkaanse winger lijkt voorlopig niet naar het Jan Breydelstadion te komen. Hij zou namelijk eerst er alles aan willen doen om een nieuwe kans af te dwingen bij Sevilla. Pas als de Spanjaarden zouden aangeven niet met hem verder te willen, zou Idrissi een transfer overwegen.

Anderlecht is ook nog op zoek naar een stevige aanwinst, want Paars-Wit is nog steeds op zoek naar een nieuwe spits om het vertrek van Lukas Nmecha op te vangen. Anderlecht zou hopen om deze week al een versterking te kunnen voorstellen, ook al sijpelen er op dit moment nog geen concrete namen door.



Bij KRC Genk nemen ze straks afscheid van een oudgediende. Na 5,5 jaar staat Jere Uronen op het punt de club te verlaten, want zondag zou Genk een akkoord bereikt hebben met Stade Brest over een transfer van de Finse linksachter. De Franse club zou rond de 1 miljoen euro betalen. Maandag of dinsdag zou Uronen een contract voor drie jaar tekenen.

Standard verkocht deze zomer al Michel-Ange Balikwisha en Zinho Vanheusden, en ook het vertrek van een volgende smaakmaker zit eraan te komen. Ook Hugo Siquet lijkt een transfer te gaan maken, want de jonge rechtsachter is zeer gegeerd in Frankrijk. OGC Nice zou zelfs van plan zijn om een bod van 6 miljoen euro uit te brengen, waarmee ze zeer dicht zouden komen bij de vraagprijs van Standard.



Ook KV Oostende kreeg al te maken met een heuse uittocht en de kustploeg staat op het punt om nog een sterkhouder te verliezen. Arthur Theate zou namelijk op het punt staan om naar Italië te trekken, want de 21-jarige verdediger zou kiezen voor een avontuur bij Bologna. KVO zal de nodige miljoenen vangen, maar lijkt wel op zoek te moeten naar defensieve versterking.

BUITENLAND

Het leek vrijwel zeker dat Jack Grealish deze zomer een megatransfer naar Manchester City zou gaan maken, maar daar staat nu toch nog een vraagteken achter. De Engelse international zou alsnog beginnen twijfelen zijn aan de overstap en zou zo voor een verrassende wending kunnen zorgen. Hij zou namelijk zijn contract bij Aston Villa nog kunnen gaan verlengen.



Divock Origi is nog aan de voorbereiding begonnen bij Liverpool, ondanks vele geruchten over een mogelijke transfer. Die lijkt er ook te gaan komen, want de Reds zouden onze landgenoot van de hand willen doen om zo ruimte te maken voor versterkingen. Vorig seizoen kwam Origi amper nog aan spelen toe.

Real Madrid wil er alles aan doen om Kylian Mbappé binnen te halen en zou daarom bereid zijn om deze zomer afscheid te nemen van Vinicius Junior. De Braziliaanse aanvaller kan alvast rekenen op interesse van Manchester United, alleen is de kloof tussen de clubs nog bijzonder groot. Terwijl Real een transfersom van 70 miljoen euro zou verlangen, zouden ze bij United azen op een uitleenbeurt met aankoopoptie.

LEES OOK: Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Zal Anderlecht een geschikte vervanger voor Nmecha vinden?

Meest recent

KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

12
12
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

10
10
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

78
78
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

189
189
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

148
148
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

148
148
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

122
122
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

232
232
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

259
259
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

242
242
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

112
112
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

324
324
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

80
80
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

287
287
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

108
108
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

80
80
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

184
184
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

220
220
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

507
507
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

118
118
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

86
86
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

205
205
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

764
764
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

385
385
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

281
281

Meer sportnieuws