TRANSFERUURTJE: 'Club maakt werk van miljoenentransfer, verrassing Grealish'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt werk van miljoenentransfer, verrassing Grealish'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt werk te maken van een eerste topaanwinst deze zomer. Ze zouden van plan zijn om een nieuw bod uit te brengen op Sebastian Villa, nadat een eerste bod dat kon oplopen tot 7 miljoen euro afgewezen werd door Boca Juniors. Met de speler zelf zou een akkoord al nabij zijn, het wordt dus enkel afwachten of Boca wil meewerken.



De voorbije weken werd Club ook gelinkt aan Oussama Idrissi, maar de Marokkaanse winger lijkt voorlopig niet naar het Jan Breydelstadion te komen. Hij zou namelijk eerst er alles aan willen doen om een nieuwe kans af te dwingen bij Sevilla. Pas als de Spanjaarden zouden aangeven niet met hem verder te willen, zou Idrissi een transfer overwegen.

Anderlecht is ook nog op zoek naar een stevige aanwinst, want Paars-Wit is nog steeds op zoek naar een nieuwe spits om het vertrek van Lukas Nmecha op te vangen. Anderlecht zou hopen om deze week al een versterking te kunnen voorstellen, ook al sijpelen er op dit moment nog geen concrete namen door.



Bij KRC Genk nemen ze straks afscheid van een oudgediende. Na 5,5 jaar staat Jere Uronen op het punt de club te verlaten, want zondag zou Genk een akkoord bereikt hebben met Stade Brest over een transfer van de Finse linksachter. De Franse club zou rond de 1 miljoen euro betalen. Maandag of dinsdag zou Uronen een contract voor drie jaar tekenen.

Standard verkocht deze zomer al Michel-Ange Balikwisha en Zinho Vanheusden, en ook het vertrek van een volgende smaakmaker zit eraan te komen. Ook Hugo Siquet lijkt een transfer te gaan maken, want de jonge rechtsachter is zeer gegeerd in Frankrijk. OGC Nice zou zelfs van plan zijn om een bod van 6 miljoen euro uit te brengen, waarmee ze zeer dicht zouden komen bij de vraagprijs van Standard.



Ook KV Oostende kreeg al te maken met een heuse uittocht en de kustploeg staat op het punt om nog een sterkhouder te verliezen. Arthur Theate zou namelijk op het punt staan om naar Italië te trekken, want de 21-jarige verdediger zou kiezen voor een avontuur bij Bologna. KVO zal de nodige miljoenen vangen, maar lijkt wel op zoek te moeten naar defensieve versterking.

BUITENLAND

Het leek vrijwel zeker dat Jack Grealish deze zomer een megatransfer naar Manchester City zou gaan maken, maar daar staat nu toch nog een vraagteken achter. De Engelse international zou alsnog beginnen twijfelen zijn aan de overstap en zou zo voor een verrassende wending kunnen zorgen. Hij zou namelijk zijn contract bij Aston Villa nog kunnen gaan verlengen.



Divock Origi is nog aan de voorbereiding begonnen bij Liverpool, ondanks vele geruchten over een mogelijke transfer. Die lijkt er ook te gaan komen, want de Reds zouden onze landgenoot van de hand willen doen om zo ruimte te maken voor versterkingen. Vorig seizoen kwam Origi amper nog aan spelen toe.

Real Madrid wil er alles aan doen om Kylian Mbappé binnen te halen en zou daarom bereid zijn om deze zomer afscheid te nemen van Vinicius Junior. De Braziliaanse aanvaller kan alvast rekenen op interesse van Manchester United, alleen is de kloof tussen de clubs nog bijzonder groot. Terwijl Real een transfersom van 70 miljoen euro zou verlangen, zouden ze bij United azen op een uitleenbeurt met aankoopoptie.

LEES OOK: Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Zal Anderlecht een geschikte vervanger voor Nmecha vinden?

Meest recent

Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

118
118
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

19
19
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

17
17
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

172
172
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

110
110
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

96
96
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

312
312
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

456
456
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

37
37
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

294
294
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

112
112
'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

1103
1103
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

45
45
Brentford doet plannen met Furo uit de doeken

De wintermercato zit erop voor de Belgische clubs en die leverde enkele verrassende deals op. ...

104
104
Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

181
181
Opvallend: Club Luik zet na 2 dagen streep door transfer

Het slot van de mercato betekent voor veel clubs dat ze nog snel snel op zoek moeten naar ...

36
36
KV Mechelen zet Anderlecht en co een hak met contract

KV Mechelen is de voorbije weken weggezakt uit de top zes na een drie op vijftien, maar mag nog ...

197
197
'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

136
136
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

260
260
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

205
205
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

83
83
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

32
32
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

304
304
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

378
378
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

33
33

Meer sportnieuws