TRANSFERUURTJE: 'Club maakt werk van miljoenentransfer, verrassing Grealish'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt werk van miljoenentransfer, verrassing Grealish'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt werk te maken van een eerste topaanwinst deze zomer. Ze zouden van plan zijn om een nieuw bod uit te brengen op Sebastian Villa, nadat een eerste bod dat kon oplopen tot 7 miljoen euro afgewezen werd door Boca Juniors. Met de speler zelf zou een akkoord al nabij zijn, het wordt dus enkel afwachten of Boca wil meewerken.



De voorbije weken werd Club ook gelinkt aan Oussama Idrissi, maar de Marokkaanse winger lijkt voorlopig niet naar het Jan Breydelstadion te komen. Hij zou namelijk eerst er alles aan willen doen om een nieuwe kans af te dwingen bij Sevilla. Pas als de Spanjaarden zouden aangeven niet met hem verder te willen, zou Idrissi een transfer overwegen.

Anderlecht is ook nog op zoek naar een stevige aanwinst, want Paars-Wit is nog steeds op zoek naar een nieuwe spits om het vertrek van Lukas Nmecha op te vangen. Anderlecht zou hopen om deze week al een versterking te kunnen voorstellen, ook al sijpelen er op dit moment nog geen concrete namen door.



Bij KRC Genk nemen ze straks afscheid van een oudgediende. Na 5,5 jaar staat Jere Uronen op het punt de club te verlaten, want zondag zou Genk een akkoord bereikt hebben met Stade Brest over een transfer van de Finse linksachter. De Franse club zou rond de 1 miljoen euro betalen. Maandag of dinsdag zou Uronen een contract voor drie jaar tekenen.

Standard verkocht deze zomer al Michel-Ange Balikwisha en Zinho Vanheusden, en ook het vertrek van een volgende smaakmaker zit eraan te komen. Ook Hugo Siquet lijkt een transfer te gaan maken, want de jonge rechtsachter is zeer gegeerd in Frankrijk. OGC Nice zou zelfs van plan zijn om een bod van 6 miljoen euro uit te brengen, waarmee ze zeer dicht zouden komen bij de vraagprijs van Standard.



Ook KV Oostende kreeg al te maken met een heuse uittocht en de kustploeg staat op het punt om nog een sterkhouder te verliezen. Arthur Theate zou namelijk op het punt staan om naar Italië te trekken, want de 21-jarige verdediger zou kiezen voor een avontuur bij Bologna. KVO zal de nodige miljoenen vangen, maar lijkt wel op zoek te moeten naar defensieve versterking.

BUITENLAND

Het leek vrijwel zeker dat Jack Grealish deze zomer een megatransfer naar Manchester City zou gaan maken, maar daar staat nu toch nog een vraagteken achter. De Engelse international zou alsnog beginnen twijfelen zijn aan de overstap en zou zo voor een verrassende wending kunnen zorgen. Hij zou namelijk zijn contract bij Aston Villa nog kunnen gaan verlengen.



Divock Origi is nog aan de voorbereiding begonnen bij Liverpool, ondanks vele geruchten over een mogelijke transfer. Die lijkt er ook te gaan komen, want de Reds zouden onze landgenoot van de hand willen doen om zo ruimte te maken voor versterkingen. Vorig seizoen kwam Origi amper nog aan spelen toe.

Real Madrid wil er alles aan doen om Kylian Mbappé binnen te halen en zou daarom bereid zijn om deze zomer afscheid te nemen van Vinicius Junior. De Braziliaanse aanvaller kan alvast rekenen op interesse van Manchester United, alleen is de kloof tussen de clubs nog bijzonder groot. Terwijl Real een transfersom van 70 miljoen euro zou verlangen, zouden ze bij United azen op een uitleenbeurt met aankoopoptie.

LEES OOK: Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Zal Anderlecht een geschikte vervanger voor Nmecha vinden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

94
94
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

2
2
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

22
22
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

12
12
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

17
17
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

91
91
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

49
49
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

190
190
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

50
50
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

51
51
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

16
16
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

79
79
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

63
63
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

96
96
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

415
415
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

31
31
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

75
75
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

225
225
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

35
35
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

64
64
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

279
279
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

117
117
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

55
55
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

253
253
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

156
156
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

404
404

Meer sportnieuws