Van Dijk reageert op Van Gaal-heisa: "Shame on you!"

door
Van Dijk reageert op Van Gaal-heisa:

Voor Nederland werd het EK een grote teleurstelling, want het toernooi van Oranje zat er al in de achtste finales op na een verrassende nederlaag tegen Tsjechië. Die luidde meteen ook het einde in voor bondscoach Frank de Boer, die na minder dan een jaar alweer opstapte omwille van de tegenvallende resultaten. De zoektocht naar een nieuwe bondscoach is dan ook volop aan de gang.


De verrassende topfavoriet om Oranje onder zijn hoede te gaan nemen is momenteel Louis van Gaal. De 69-jarige coach is eigenlijk op pensioen, maar werd al benaderd door de KBVB en lijkt ook niet bij voorbaat neen te zeggen tegen de job. Alleen zou zijn aanstelling wel op weerstand stuiten bij enkele sleutelspelers. Volgens de Mirror hebben namelijk met Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum twee ervaren zwaargewichten zich tegen Van Gaal gekeerd. Zij zouden woedend zijn dat de KBVB voor hem gaat en zouden gevraagd hebben om in de plaats Henk ten Cate aan te stellen. 

UPDATE 18/07

Ondertussen reageerde Virgil van Dijk zelf op dit bericht. De sterspeler van Liverpool distantieert zich volledig van deze vermeende uitspraken en drukt deze meteen de kop in. "Dit bericht is volledig onjuist', schrijft de aanvoerder van Oranje, die het EK miste door een zware knieblessure, op Instagram. "Het is nooit belangrijker geweest voor journalisten om de waarheid te vertellen en niet zomaar dingen te verzinnen. Ga je schamen, meneer Simon Mullock (de auteur van het artikel, red.)."

LEES OOK: Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Moet Oranje voor van Gaal gaan?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

0
0
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

0
0
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

66
66
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

74
74
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

17
17
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

8
8
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

62
62
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

50
50
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

92
92
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

628
628
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

128
128
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

208
208
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

478
478
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

154
154
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

155
155
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

50
50
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

90
90
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

285
285
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

344
344
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

256
256
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

315
315
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

65
65
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

136
136
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

63
63
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

256
256

Meer sportnieuws