Van Dijk reageert op Van Gaal-heisa: "Shame on you!"

door
Van Dijk reageert op Van Gaal-heisa:

Voor Nederland werd het EK een grote teleurstelling, want het toernooi van Oranje zat er al in de achtste finales op na een verrassende nederlaag tegen Tsjechië. Die luidde meteen ook het einde in voor bondscoach Frank de Boer, die na minder dan een jaar alweer opstapte omwille van de tegenvallende resultaten. De zoektocht naar een nieuwe bondscoach is dan ook volop aan de gang.


De verrassende topfavoriet om Oranje onder zijn hoede te gaan nemen is momenteel Louis van Gaal. De 69-jarige coach is eigenlijk op pensioen, maar werd al benaderd door de KBVB en lijkt ook niet bij voorbaat neen te zeggen tegen de job. Alleen zou zijn aanstelling wel op weerstand stuiten bij enkele sleutelspelers. Volgens de Mirror hebben namelijk met Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum twee ervaren zwaargewichten zich tegen Van Gaal gekeerd. Zij zouden woedend zijn dat de KBVB voor hem gaat en zouden gevraagd hebben om in de plaats Henk ten Cate aan te stellen. 

UPDATE 18/07

Ondertussen reageerde Virgil van Dijk zelf op dit bericht. De sterspeler van Liverpool distantieert zich volledig van deze vermeende uitspraken en drukt deze meteen de kop in. "Dit bericht is volledig onjuist', schrijft de aanvoerder van Oranje, die het EK miste door een zware knieblessure, op Instagram. "Het is nooit belangrijker geweest voor journalisten om de waarheid te vertellen en niet zomaar dingen te verzinnen. Ga je schamen, meneer Simon Mullock (de auteur van het artikel, red.)."

LEES OOK: Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Moet Oranje voor van Gaal gaan?

Meest recent

Standard & STVV presenteren financiële jaarcijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

17
17
DAZN-drama escaleert: Pro League onderneemt meteen actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

134
134
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

225
225
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

131
131
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

430
430
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

256
256
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

146
146
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

270
270
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

234
234
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

897
897
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

372
372
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

270
270
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

132
132
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

248
248
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

224
224
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

195
195
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

159
159
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

443
443
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

419
419
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

686
686
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

260
260
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

323
323
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

270
270
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

175
175

Meer sportnieuws