Van Dijk reageert op Van Gaal-heisa: "Shame on you!"

door
Van Dijk reageert op Van Gaal-heisa:

Voor Nederland werd het EK een grote teleurstelling, want het toernooi van Oranje zat er al in de achtste finales op na een verrassende nederlaag tegen Tsjechië. Die luidde meteen ook het einde in voor bondscoach Frank de Boer, die na minder dan een jaar alweer opstapte omwille van de tegenvallende resultaten. De zoektocht naar een nieuwe bondscoach is dan ook volop aan de gang.


De verrassende topfavoriet om Oranje onder zijn hoede te gaan nemen is momenteel Louis van Gaal. De 69-jarige coach is eigenlijk op pensioen, maar werd al benaderd door de KBVB en lijkt ook niet bij voorbaat neen te zeggen tegen de job. Alleen zou zijn aanstelling wel op weerstand stuiten bij enkele sleutelspelers. Volgens de Mirror hebben namelijk met Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum twee ervaren zwaargewichten zich tegen Van Gaal gekeerd. Zij zouden woedend zijn dat de KBVB voor hem gaat en zouden gevraagd hebben om in de plaats Henk ten Cate aan te stellen. 

UPDATE 18/07

Ondertussen reageerde Virgil van Dijk zelf op dit bericht. De sterspeler van Liverpool distantieert zich volledig van deze vermeende uitspraken en drukt deze meteen de kop in. "Dit bericht is volledig onjuist', schrijft de aanvoerder van Oranje, die het EK miste door een zware knieblessure, op Instagram. "Het is nooit belangrijker geweest voor journalisten om de waarheid te vertellen en niet zomaar dingen te verzinnen. Ga je schamen, meneer Simon Mullock (de auteur van het artikel, red.)."

LEES OOK: RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Moet Oranje voor van Gaal gaan?

Meest recent

'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

4
4
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

17
17
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

16
16
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

34
34
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

50
50
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

55
55
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

123
123
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

452
452
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

125
125
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

23
23
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

17
17
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

191
191
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

227
227
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

170
170
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

430
430
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

249
249
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

147
147
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

674
674
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

123
123
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

151
151
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

48
48
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

52
52
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

180
180
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

183
183
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

635
635

Meer sportnieuws