Clement laat zich uit over terugkeer Vormer & Mignolet

door
Clement laat zich uit over terugkeer Vormer & Mignolet

Philippe Clement moet het zaterdag in de Supercup tegen Genk nog stellen zonder een aantal sleutelfiguren. Nochtans is er van een blessuregolf geen sprake bij Club Brugge, integendeel: de ziekenboeg in Westkapelle is zo goed als leeg. Simon Mignolet vormt de enige uitzondering.


De doelman blesseerde zich tijdens het EK op training aan de knie, waarna hij de selectie van de Rode Duivels diende te verlaten. Nadien werd al snel duidelijk dat Mignolet niet tijdig fit zou geraken voor de Supercup, en ook de competitiestart een week later kwam naar verluidt in het gedrang. Tijdens zijn persbabbel verschafte Clement nu iets meer uitleg omtrent zijn sterkhouder onder de lat. "Simon heeft de individuele training hervat en voelt zich al een pak beter, maar we willen geen datum op zijn terugkeer plakken", wist de Brugse coach te vertellen.

Die had het nadien ook nog over zijn aanvoerder Ruud Vormer, thuis in quarantaine na een risicocontact. Zelf legde de Nederlander een negatieve test af, maar na de perikelen van vorig jaar blijft de landskampioen voorzichtig. Tot frustratie van Vormer, zo blijkt. "Op dit moment is Ruud niet de gezelligste persoon denk ik. Hij had een goeie voorbereiding en voelde zich goed, maar zit nu noodgedwongen in quarantaine en is heel gefrustreerd", aldus Clement, die er wel op leek te hinten dat Vormer volgend weekend tegen Eupen van de partij zal zijn.

LEES OOK: Vandenbempt laat in kaarten kijken: favorietenlijstje Gouden Schoen

Wie is belangrijker voor Club Brugge?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

38
38
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

36
36
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

29
29
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

107
107
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

77
77
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

253
253
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

233
233
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

68
68
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

387
387
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

107
107
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

410
410
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

189
189
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

337
337
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

521
521
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

238
238
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

159
159
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

273
273
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

56
56
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

419
419
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

363
363
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

69
69
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

389
389
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

188
188
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

212
212
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

113
113

Meer sportnieuws