Bornauw voorgesteld bij Wolfsburg, Anderlecht profiteert

door
Bornauw voorgesteld bij Wolfsburg, Anderlecht profiteert

Voor Sebastiaan Bornauw begon de voorbereiding op het nieuwe seizoen met een tegenslag, want in de eerste oefenwedstrijd van FC Köln liep hij meteen een breuk in het middenhandsbeentje op. Maar daar zal de tweevoudige Rode Duivel inmiddels niet meer om malen, want nu heeft hij eindelijk zijn transfer beet waar hij al weken op aasde.


Volgens BILD is de kogel immers eindelijk door de kerk: Bornauw zal volgend seizoen voor VfL Wolfsburg spelen. De nummer vier van vorig seizoen had al een hele tijd geleden zijn interesse kenbaar gemaakt, maar de onderhandelingen op clubniveau verliepen bijzonder moeizaam. Donderdagavond zou er echter alsnog een akkoord uit de bus gerold zijn. Wolfsburg zou uiteindelijk 15 miljoen euro betalen, een som die met bonussen nog kan oplopen tot 17 miljoen.

Dat is ook goed nieuws voor Anderlecht, dat een percentage bedong bij een doorverkoop en dus mee langs de kassa passeert. Naar verluidt strijkt Paars-Wit, dat de 22-jarige verdediger twee jaar geleden voor een zestal miljoen richting Duitsland stuurde, op die manier zelfs nog ruim twee miljoen op. Momenteel vertoeft Bornauw in Wolfsburg om er de laatste details omtrent zijn transfer af te ronden, vervolgens kan hij eindelijk zijn handtekening zetten.

UPDATE 17u07
Intussen is de deal helemaal in kannen en kruiken: Bornauw trekt naar Wolfsburg. Onze landgenoot werd zopas namelijk officieel voorgesteld bij de Volkswagenclub, waar hij zijn kribbel zette onder een contract tot 2026. "Ik zie hier een mooie kans om de volgende stap te zetten in mijn carrière en mij persoonlijk te ontwikkelen", aldus de verdediger, die er ploegmaat wordt van Aster Vranckx. Zoals gesteld pikt zijn ex-club Anderlecht nog een stevig graantje mee bij zijn miljoenentransfer. Paars-Wit was er op sociale media dan ook als de kippen bij om Bornauw te feliciteren.

LEES OOK: Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

Goede stap voor Bornauw?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

105
105
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

31
31
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

15
15
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

41
41
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

100
100
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

73
73
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

25
25
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

76
76
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

132
132
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

99
99
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

138
138
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

211
211
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

206
206
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

728
728
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

161
161
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

89
89
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

139
139
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

180
180
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

58
58
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

326
326
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

445
445
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

22
22
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

332
332
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

230
230
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

588
588

Meer sportnieuws