Youngster laat van zich spreken bij Club Brugge

274 stemmen
Youngster laat van zich spreken bij Club Brugge

Een dag voor Club Brugge aan het nieuwe seizoen begint met de Supercup tegen Genk stond Philippe Clement de media te woord. De coach van Blauw-Zwart sprak er niet enkel over de wedstrijd zelf en eventuele transfers die nog in de pijplijn zitten, maar ook over de vele jongeren die hij tijdens de voorbereiding onder zijn vleugels nam.


In Westkapelle is het intussen al eventjes de gewoonte om tijdens de zomer een aantal beloften te laten aansluiten bij de A-kern. Eerder gaf Clement duidelijk aan dat enkelen van hen kans maken om nu al de nodige stappen te zetten bij de landskampioen. Dat lijkt alvast het geval voor Senne Lammens. De 19-jarige doelman behoorde vorig seizoen reeds geregeld tot de wedstrijdkern, maar moest op de bank doorgaans het onderspit delven voor Ethan Horvath. Hij is er echter niet meer, en dus wordt Lammens doorgeschoven als vaste doublure voor nummer één Simon Mignolet.

Vermits die zaterdag nog niet van de partij is, zal het Brugse jeugdproduct dan zijn profdebuut mogen vieren. In de pikorde onder de lat lijkt hij de één jaar oudere Nick Shinton immers voorbij te zijn gestoken. Clement heeft alleszins het volste vertrouwen in de jonkie, want in principe gaat Club niet meer op zoek naar een concurrent. "Van alle jonkies heeft Senne mij het meest verbaasd. Hij heeft een heel mature voorbereiding doorgemaakt en is open gebloeid binnen de groep. Als we nog een doelman halen, zal het geen eerste of tweede keeper zijn", klonk het tijdens zijn persbabbel.

LEES OOK: ‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Heeft u vertrouwen in Lammens als nummer twee onder de lat?

Meest recent

Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

18
18
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

105
105
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

70
70
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

46
46
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

337
337
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

521
521
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

270
270
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

59
59
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

297
297
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

741
741
Half Time Show zwáár onder vuur: "Het was waardeloos"

De finale van het WK 2026 ging zoals verwacht gepaard met de typische glitter en glamour. De FIFA ...

186
186
Ongezien! Trump zorgt voor bizar moment op WK-uitreiking

Zestien jaar na hun triomf in Zuid-Afrika, heeft Spanje zich voor de tweede keer tot wereldkampioen ...

293
293
Argentinië met grond gelijk gemaakt: "Schande voor het voetbal"

Argentinië kreeg zondagavond een uitgelezen kans om zich voor de twee keer op rij tot ...

632
632
Leko enorm in de problemen na peperdure Vasovic-deal

De komst van Andrej Vasovic lijkt op papier goed nieuws voor Club Brugge. In werkelijkheid bezorgt ...

389
389
'Volgende Duivel verzilvert WK: transfer van ruim 30 mil'

Youri Tielemans trok naar Manchester United, Thomas Meunier koos Sunderland en Leandro Trossard ...

282
282
Individuele prijzen WK 2026: géén Gouden Bal voor Messi

Het wereldkampioenschap 2026 zit er sinds zondagavond op. Na een ware marathon van liefst 104 ...

129
129
WK-finale ontspoort na affluiten: Paredes compléét over de rooie

Spanje heeft zich zondagavond voor de tweede keer tot wereldkampioen gekroond. In eenzijdige finale ...

737
737
Spanje sloopt Argentijnse muur en grijpt wereldtitel

Na een zenuwslopende WK-finale heeft Spanje zich tot wereldkampioen gekroond. De ploeg van Luis de ...

88
88
Sporza genadeloos neergesabeld na gênant WK-momentje

Voor miljoenen voetbalfans is dit hét sportmoment van de voorbije vier jaar. Maar nog voor de ...

909
909
Fred Vanderbiest verrast en ziet dé sleutel tot nieuw succes

Na een historisch seizoen liggen de verwachtingen opnieuw bijzonder hoog bij KV Mechelen. Tegelijk ...

300
300
Fans gaan los op 'WK-schaamteshow': "Hele afkickkliniek?"

Niet alleen het voetbal maakt de tongen los tijdens de WK finale. De rustshow in typisch Amerikaanse ...

337
337
Donald Trump slaat iedereen met verstomming bij WK-finale

Daar is hij dan. Donald Trump verschijnt tijdens de WK finale voor het eerst in het stadion tijdens ...

329
329
Peter Vandenbempt beleeft ware nachtmerrie op WK

Al een dikke maand lang vliegt Peter Vandenbempt van het ene WK-stadion naar het andere. Vanavond ...

312
312
WK finale ontploft (nog) niet: Spanje zoekt opening

De spanning is om te snijden in de grootste voetbalwedstrijd van het jaar. Spanje en Argentinië ...

19
19

Meer sportnieuws