Youngster laat van zich spreken bij Club Brugge

274 stemmen
Youngster laat van zich spreken bij Club Brugge

Een dag voor Club Brugge aan het nieuwe seizoen begint met de Supercup tegen Genk stond Philippe Clement de media te woord. De coach van Blauw-Zwart sprak er niet enkel over de wedstrijd zelf en eventuele transfers die nog in de pijplijn zitten, maar ook over de vele jongeren die hij tijdens de voorbereiding onder zijn vleugels nam.


In Westkapelle is het intussen al eventjes de gewoonte om tijdens de zomer een aantal beloften te laten aansluiten bij de A-kern. Eerder gaf Clement duidelijk aan dat enkelen van hen kans maken om nu al de nodige stappen te zetten bij de landskampioen. Dat lijkt alvast het geval voor Senne Lammens. De 19-jarige doelman behoorde vorig seizoen reeds geregeld tot de wedstrijdkern, maar moest op de bank doorgaans het onderspit delven voor Ethan Horvath. Hij is er echter niet meer, en dus wordt Lammens doorgeschoven als vaste doublure voor nummer één Simon Mignolet.

Vermits die zaterdag nog niet van de partij is, zal het Brugse jeugdproduct dan zijn profdebuut mogen vieren. In de pikorde onder de lat lijkt hij de één jaar oudere Nick Shinton immers voorbij te zijn gestoken. Clement heeft alleszins het volste vertrouwen in de jonkie, want in principe gaat Club niet meer op zoek naar een concurrent. "Van alle jonkies heeft Senne mij het meest verbaasd. Hij heeft een heel mature voorbereiding doorgemaakt en is open gebloeid binnen de groep. Als we nog een doelman halen, zal het geen eerste of tweede keeper zijn", klonk het tijdens zijn persbabbel.

LEES OOK: 'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Heeft u vertrouwen in Lammens als nummer twee onder de lat?

Meest recent

Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

51
51
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

170
170
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

228
228
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

66
66
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

327
327
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

120
120
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

42
42
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

468
468
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

270
270
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

228
228
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

484
484
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

189
189
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

96
96
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

104
104
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

80
80
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

56
56
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

253
253
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

102
102
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

353
353
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

410
410
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

105
105
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

401
401
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

46
46
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

558
558
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

386
386

Meer sportnieuws