TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verrast iedereen, Club wil 25 miljoen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verrast iedereen, Club wil 25 miljoen'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht verraste donderdagavond vriend en vijand door Benito Raman naar het Lotto Park te halen. De aanvaller komt voor ongeveer 3 miljoen euro over van Schalke 04 en tekende een contract voor drie seizoenen. Schalke zou ook nog een percentage op een eventuele doorverkoop krijgen. Beerschot had ook interesse, maar vist dus achter het net.



Donderdag moest in principe ook de transfer van Albert Sambi Lokonga naar Arsenal officieel aangekondigd, maar dat liet door een tegenslag nog even op zich wachten. Wel is de deal rond de middenvelder helemaal rond en zou hij ook al zijn rugnummer voor komend seizoen gekozen hebben. Net als bij Anderlecht gaat Lokonga in Engeland met nummer 48 spelen.

Anderlecht blijft intussen de markt afspeuren en zou daarbij een Nederlander op het oog hebben. Leandro Fernandes zit zonder club en zou dus een interessante opportuniteit voor het middenveld kunnen vormen. De 21-jarige was in het verleden actief bij PSV, Juventus en Pescara.



Bij Club Brugge blijft Charles De Ketelaere dan weer zeer gegeerd. AC Milan blijft hem van zeer nabij volgen, maar zal wel zeer diep in de buidel moeten tasten als ze hem effectief ook willen binnenhalen. Met minder dan 25 miljoen euro zouden ze in Brugge immers geen vrede nemen bij een transfer.

Een ander jong talent heeft de landskampioen wel al verlaten. Yari Stevens, die vorig seizoen vier matchen speelde voor Club NXT in 1B, vertrekt naar AA Gent. De 17-jarige rechtsachter tekende een contract voor één jaar met optie bij de Buffalo's.



Een talent van PSG lijkt komend seizoen zijn opwachting te gaan maken in de Jupiler Pro LeagueDaniel Labila, een 18-jarige aanvaller, wordt het hof gemaakt door een niet nader genoemde Belgische club en lijkt ook de overstap te gaan maken. Hij zou alleen nog twijfelen in welke vorm: ofwel meteen tekenen aangezien hij einde contract is, ofwel bijtekenen bij PSG en voor twee jaar verhuurd worden.

KRC Genk werd de voorbije dagen gelinkt aan Gianluca Busio, een 19-jarige middenvelder van Kansas City. De Amerikaan is echter gegeerd en Genk zal daardoor zeker diep in de buidel moeten tasten. Venezia zou immers al bereid zijn om meer dan 4,5 miljoen euro te betalen. Daarnaast heeft Busio ook Italiaanse roots, waardoor de concurrentie uit de Serie A een streepje voor lijkt te hebben.



De Limburgers hebben inmiddels wel afscheid genomen van Dries Wouters. Het 24-jarige jeugdproduct kwam amper aan spelen toe en verkast nu voor drie jaar naar Schalke 04. Dat zou initieel geen transfersom moeten betalen, maar Genk kan wel nog verdienen via bonussen en een doorverkooppercentage.

BUITENLAND

De transfer van Lukas Nmecha lijkt alsmaar dichterbij te komen. De spits van Manchester City, die vorig seizoen nog het mooie weer maakte bij Anderlecht, is op weg naar VfL Wolfsburg. Met Nmecha zou de club er al uit zijn, terwijl de onderhandelingen met City over een transfersom van 8 miljoen euro goed zouden opschieten. In Duitsland verwacht men dan ook dat de deal snel rond zal zijn.



Rond de toekomst van Kylian Mbappé is er nog minder duidelijkheid. PSG wil zijn goudhaantje tot elke prijs aan boord houden en zou hem een megacontract à la Neymar willen voorschotelen, maar de aanvaller zou zelf nog twijfelen. Hij zou het gevoel hebben dat hij in Parijs aan zijn sportieve plafond zit. Een vertrek is dus niet uitgesloten.

LEES OOK: 'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Zal De Ketelaere deze zomer nog een transfer maken?

Meest recent

9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

35
35
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

21
21
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

46
46
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

70
70
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

67
67
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

53
53
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

161
161
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

103
103
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

133
133
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

208
208
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

224
224
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

122
122
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

37
37
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

211
211
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

376
376
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

108
108
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

613
613
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

297
297
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

491
491
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

406
406
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

425
425
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

77
77
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

72
72
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

102
102
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

250
250

Meer sportnieuws