TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verrast iedereen, Club wil 25 miljoen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verrast iedereen, Club wil 25 miljoen'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht verraste donderdagavond vriend en vijand door Benito Raman naar het Lotto Park te halen. De aanvaller komt voor ongeveer 3 miljoen euro over van Schalke 04 en tekende een contract voor drie seizoenen. Schalke zou ook nog een percentage op een eventuele doorverkoop krijgen. Beerschot had ook interesse, maar vist dus achter het net.



Donderdag moest in principe ook de transfer van Albert Sambi Lokonga naar Arsenal officieel aangekondigd, maar dat liet door een tegenslag nog even op zich wachten. Wel is de deal rond de middenvelder helemaal rond en zou hij ook al zijn rugnummer voor komend seizoen gekozen hebben. Net als bij Anderlecht gaat Lokonga in Engeland met nummer 48 spelen.

Anderlecht blijft intussen de markt afspeuren en zou daarbij een Nederlander op het oog hebben. Leandro Fernandes zit zonder club en zou dus een interessante opportuniteit voor het middenveld kunnen vormen. De 21-jarige was in het verleden actief bij PSV, Juventus en Pescara.



Bij Club Brugge blijft Charles De Ketelaere dan weer zeer gegeerd. AC Milan blijft hem van zeer nabij volgen, maar zal wel zeer diep in de buidel moeten tasten als ze hem effectief ook willen binnenhalen. Met minder dan 25 miljoen euro zouden ze in Brugge immers geen vrede nemen bij een transfer.

Een ander jong talent heeft de landskampioen wel al verlaten. Yari Stevens, die vorig seizoen vier matchen speelde voor Club NXT in 1B, vertrekt naar AA Gent. De 17-jarige rechtsachter tekende een contract voor één jaar met optie bij de Buffalo's.



Een talent van PSG lijkt komend seizoen zijn opwachting te gaan maken in de Jupiler Pro LeagueDaniel Labila, een 18-jarige aanvaller, wordt het hof gemaakt door een niet nader genoemde Belgische club en lijkt ook de overstap te gaan maken. Hij zou alleen nog twijfelen in welke vorm: ofwel meteen tekenen aangezien hij einde contract is, ofwel bijtekenen bij PSG en voor twee jaar verhuurd worden.

KRC Genk werd de voorbije dagen gelinkt aan Gianluca Busio, een 19-jarige middenvelder van Kansas City. De Amerikaan is echter gegeerd en Genk zal daardoor zeker diep in de buidel moeten tasten. Venezia zou immers al bereid zijn om meer dan 4,5 miljoen euro te betalen. Daarnaast heeft Busio ook Italiaanse roots, waardoor de concurrentie uit de Serie A een streepje voor lijkt te hebben.



De Limburgers hebben inmiddels wel afscheid genomen van Dries Wouters. Het 24-jarige jeugdproduct kwam amper aan spelen toe en verkast nu voor drie jaar naar Schalke 04. Dat zou initieel geen transfersom moeten betalen, maar Genk kan wel nog verdienen via bonussen en een doorverkooppercentage.

BUITENLAND

De transfer van Lukas Nmecha lijkt alsmaar dichterbij te komen. De spits van Manchester City, die vorig seizoen nog het mooie weer maakte bij Anderlecht, is op weg naar VfL Wolfsburg. Met Nmecha zou de club er al uit zijn, terwijl de onderhandelingen met City over een transfersom van 8 miljoen euro goed zouden opschieten. In Duitsland verwacht men dan ook dat de deal snel rond zal zijn.



Rond de toekomst van Kylian Mbappé is er nog minder duidelijkheid. PSG wil zijn goudhaantje tot elke prijs aan boord houden en zou hem een megacontract à la Neymar willen voorschotelen, maar de aanvaller zou zelf nog twijfelen. Hij zou het gevoel hebben dat hij in Parijs aan zijn sportieve plafond zit. Een vertrek is dus niet uitgesloten.

LEES OOK: Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Zal De Ketelaere deze zomer nog een transfer maken?

Meest recent

Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

12
12
Opvallend verhaal in Nederland met Ajax én Overmars

Onze redactie liet al meermaals weten dat het voetbal achter de schermen een bijzonder vuile wereld ...

17
17
Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Jérémy Taravel staat met RSC Anderlecht voor een volgend examen tegen KV Mechelen. ...

28
28
Stijnen dolgelukkig: "Hij is JPL-materiaal, zonder discussie"

Patro Eisden won met 4-0 van Francs Borains en plaatste zich zo voor het derde jaar op rij voor de ...

39
39
El Hadj verrast iedereen met deze transferboodschap

Bij Union SG verloren ze de afgelopen jaren veel aanvallende kwaliteit. De Brusselaars rekenen voor ...

82
82
Taravel krijgt signaal: herstelt hij fout tegen KV Mechelen?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen KV Mechelen. Jérémy Taravel maakte de ...

78
78
Union SG of Club Brugge? Boskamp geeft zijn titelfavoriet

Union SG en Club Brugge nemen het morgenavond tegen elkaar op in het Dudenpark. Een duel dat al ...

209
209
El Ouahdi doet boekje open over transfer naar PSV

Zakaria El Ouahdi gaat KRC Genk in de zomer wellicht verlaten. Er worden heel wat ploegen aan hem ...

116
116
Anderlecht slaat toe en shopt weer bij Ajax

Bij RSC Anderlecht zijn ze achter de schermen heel druk bezig met het aantrekken van nieuwe mensen. ...

259
259
Raman zag fenomeen bij Anderlecht: “Eén van de besten"

Benito Raman kende een degelijke periode bij RSC Anderlecht. De aanvaller kende er jaren waarbij ...

109
109
'Union SG verrast: bankzitter op weg naar Bundesliga'

Union SG hoopt dit weekend een zeer goede zaak te doen in de titelstrijd, maar achter de schermen ...

57
57
WK-ganger én grotere marktwaarde voor Anderlecht

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen groot succes. Paars-Wit heeft volgende zomer weer heel ...

98
98
Robben looft Kompany en ziet één grote kwaliteit

Vincent Kompany is op weg om een van de meest iconische trainers uit de geschiedenis van Bayern ...

93
93
Van Holsbeeck geeft De Cat gouden tip voor transfer

Zal Nathan De Cat RSC Anderlecht in de zomer al verlaten? Die kans is zeker aanwezig. Herman Van ...

149
149
Van Gucht in liefdesdrama: Charlotte gaat vol in de aanval

Is er een pittige liefdesstrijd op gang gekomen in het leven van Ruben Van Gucht? De VRT-presentator ...

106
106
TRANSFERUURTJE: Nieuwe TD voor RSCA, Real kiest nieuwe coach

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

165
165
Verhaeghe strooit met lof voor twee Club Brugge-pionnen

Club Brugge neemt het maandag in een historische finale op tegen Real Madrid. Club NXT won in de ...

286
286
Raman verbaast met opvallende woorden voor Anderlecht

Benito Raman heeft een verleden bij onder meer KAA Gent en RSC Anderlecht. Die laatstgenoemde is ...

169
169
Hubert slaat keihard terug op kritiek Union SG

Union SG neemt het in het Dudenpark op tegen Club Brugge. Een regelrechte titeltopper tussen nummer ...

78
78
Hayen slaat op tafel: keeperskwestie weer op komst?

KRC Genk speelde afgelopen speeldag 0-0 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven en de Limburgers zagen ...

293
293
Coosemans roept straffe taal na nieuw contract Anderlecht

RSC Anderlecht kwam gisteren met heuglijk nieuws. Paars-Wit heeft het contract van doelman en ...

169
169
Club Brugge slaat slag: “Belgische én buitenlandse talenten”

Club Brugge heeft geschiedenis geschreven in de Youth League. De jonkies van Club NXT dartelde door ...

343
343
Westerlo pakt door: samenwerking met Premier League-club

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent de toekomst van KVC Westerlo. Onze redactie weet ...

106
106
Vrancken geeft duiding over pittig transfergerucht

Er duiken steeds meer geruchten op over de toekomst van Wouter Vrancken. Dat is de logica zelve bij ...

108
108
Taraval haalt vergeten transfer terug: "Interessante speler'

Bij RSC Anderlecht hebben ze een heel onevenwichtige spelerskern. Dat zorgt er ook voor dat ...

349
349

Meer sportnieuws