TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verrast iedereen, Club wil 25 miljoen'

751 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verrast iedereen, Club wil 25 miljoen'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht verraste donderdagavond vriend en vijand door Benito Raman naar het Lotto Park te halen. De aanvaller komt voor ongeveer 3 miljoen euro over van Schalke 04 en tekende een contract voor drie seizoenen. Schalke zou ook nog een percentage op een eventuele doorverkoop krijgen. Beerschot had ook interesse, maar vist dus achter het net.



Donderdag moest in principe ook de transfer van Albert Sambi Lokonga naar Arsenal officieel aangekondigd, maar dat liet door een tegenslag nog even op zich wachten. Wel is de deal rond de middenvelder helemaal rond en zou hij ook al zijn rugnummer voor komend seizoen gekozen hebben. Net als bij Anderlecht gaat Lokonga in Engeland met nummer 48 spelen.

Anderlecht blijft intussen de markt afspeuren en zou daarbij een Nederlander op het oog hebben. Leandro Fernandes zit zonder club en zou dus een interessante opportuniteit voor het middenveld kunnen vormen. De 21-jarige was in het verleden actief bij PSV, Juventus en Pescara.



Bij Club Brugge blijft Charles De Ketelaere dan weer zeer gegeerd. AC Milan blijft hem van zeer nabij volgen, maar zal wel zeer diep in de buidel moeten tasten als ze hem effectief ook willen binnenhalen. Met minder dan 25 miljoen euro zouden ze in Brugge immers geen vrede nemen bij een transfer.

Een ander jong talent heeft de landskampioen wel al verlaten. Yari Stevens, die vorig seizoen vier matchen speelde voor Club NXT in 1B, vertrekt naar AA Gent. De 17-jarige rechtsachter tekende een contract voor één jaar met optie bij de Buffalo's.



Een talent van PSG lijkt komend seizoen zijn opwachting te gaan maken in de Jupiler Pro LeagueDaniel Labila, een 18-jarige aanvaller, wordt het hof gemaakt door een niet nader genoemde Belgische club en lijkt ook de overstap te gaan maken. Hij zou alleen nog twijfelen in welke vorm: ofwel meteen tekenen aangezien hij einde contract is, ofwel bijtekenen bij PSG en voor twee jaar verhuurd worden.

KRC Genk werd de voorbije dagen gelinkt aan Gianluca Busio, een 19-jarige middenvelder van Kansas City. De Amerikaan is echter gegeerd en Genk zal daardoor zeker diep in de buidel moeten tasten. Venezia zou immers al bereid zijn om meer dan 4,5 miljoen euro te betalen. Daarnaast heeft Busio ook Italiaanse roots, waardoor de concurrentie uit de Serie A een streepje voor lijkt te hebben.



De Limburgers hebben inmiddels wel afscheid genomen van Dries Wouters. Het 24-jarige jeugdproduct kwam amper aan spelen toe en verkast nu voor drie jaar naar Schalke 04. Dat zou initieel geen transfersom moeten betalen, maar Genk kan wel nog verdienen via bonussen en een doorverkooppercentage.

BUITENLAND

De transfer van Lukas Nmecha lijkt alsmaar dichterbij te komen. De spits van Manchester City, die vorig seizoen nog het mooie weer maakte bij Anderlecht, is op weg naar VfL Wolfsburg. Met Nmecha zou de club er al uit zijn, terwijl de onderhandelingen met City over een transfersom van 8 miljoen euro goed zouden opschieten. In Duitsland verwacht men dan ook dat de deal snel rond zal zijn.



Rond de toekomst van Kylian Mbappé is er nog minder duidelijkheid. PSG wil zijn goudhaantje tot elke prijs aan boord houden en zou hem een megacontract à la Neymar willen voorschotelen, maar de aanvaller zou zelf nog twijfelen. Hij zou het gevoel hebben dat hij in Parijs aan zijn sportieve plafond zit. Een vertrek is dus niet uitgesloten.

LEES OOK: ‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Zal De Ketelaere deze zomer nog een transfer maken?

Meest recent

‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

299
299
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

6
6
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

104
104
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

87
87
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

271
271
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

300
300
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

242
242
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

63
63
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

89
89
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

148
148
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

78
78
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

77
77
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

173
173
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

152
152
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

121
121
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

239
239
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

473
473
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

301
301
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

153
153
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

31
31
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

144
144
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

38
38
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

171
171
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

171
171

Meer sportnieuws