TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verrast iedereen, Club wil 25 miljoen'

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verrast iedereen, Club wil 25 miljoen'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht verraste donderdagavond vriend en vijand door Benito Raman naar het Lotto Park te halen. De aanvaller komt voor ongeveer 3 miljoen euro over van Schalke 04 en tekende een contract voor drie seizoenen. Schalke zou ook nog een percentage op een eventuele doorverkoop krijgen. Beerschot had ook interesse, maar vist dus achter het net.



Donderdag moest in principe ook de transfer van Albert Sambi Lokonga naar Arsenal officieel aangekondigd, maar dat liet door een tegenslag nog even op zich wachten. Wel is de deal rond de middenvelder helemaal rond en zou hij ook al zijn rugnummer voor komend seizoen gekozen hebben. Net als bij Anderlecht gaat Lokonga in Engeland met nummer 48 spelen.

Anderlecht blijft intussen de markt afspeuren en zou daarbij een Nederlander op het oog hebben. Leandro Fernandes zit zonder club en zou dus een interessante opportuniteit voor het middenveld kunnen vormen. De 21-jarige was in het verleden actief bij PSV, Juventus en Pescara.



Bij Club Brugge blijft Charles De Ketelaere dan weer zeer gegeerd. AC Milan blijft hem van zeer nabij volgen, maar zal wel zeer diep in de buidel moeten tasten als ze hem effectief ook willen binnenhalen. Met minder dan 25 miljoen euro zouden ze in Brugge immers geen vrede nemen bij een transfer.

Een ander jong talent heeft de landskampioen wel al verlaten. Yari Stevens, die vorig seizoen vier matchen speelde voor Club NXT in 1B, vertrekt naar AA Gent. De 17-jarige rechtsachter tekende een contract voor één jaar met optie bij de Buffalo's.



Een talent van PSG lijkt komend seizoen zijn opwachting te gaan maken in de Jupiler Pro LeagueDaniel Labila, een 18-jarige aanvaller, wordt het hof gemaakt door een niet nader genoemde Belgische club en lijkt ook de overstap te gaan maken. Hij zou alleen nog twijfelen in welke vorm: ofwel meteen tekenen aangezien hij einde contract is, ofwel bijtekenen bij PSG en voor twee jaar verhuurd worden.

KRC Genk werd de voorbije dagen gelinkt aan Gianluca Busio, een 19-jarige middenvelder van Kansas City. De Amerikaan is echter gegeerd en Genk zal daardoor zeker diep in de buidel moeten tasten. Venezia zou immers al bereid zijn om meer dan 4,5 miljoen euro te betalen. Daarnaast heeft Busio ook Italiaanse roots, waardoor de concurrentie uit de Serie A een streepje voor lijkt te hebben.



De Limburgers hebben inmiddels wel afscheid genomen van Dries Wouters. Het 24-jarige jeugdproduct kwam amper aan spelen toe en verkast nu voor drie jaar naar Schalke 04. Dat zou initieel geen transfersom moeten betalen, maar Genk kan wel nog verdienen via bonussen en een doorverkooppercentage.

BUITENLAND

De transfer van Lukas Nmecha lijkt alsmaar dichterbij te komen. De spits van Manchester City, die vorig seizoen nog het mooie weer maakte bij Anderlecht, is op weg naar VfL Wolfsburg. Met Nmecha zou de club er al uit zijn, terwijl de onderhandelingen met City over een transfersom van 8 miljoen euro goed zouden opschieten. In Duitsland verwacht men dan ook dat de deal snel rond zal zijn.



Rond de toekomst van Kylian Mbappé is er nog minder duidelijkheid. PSG wil zijn goudhaantje tot elke prijs aan boord houden en zou hem een megacontract à la Neymar willen voorschotelen, maar de aanvaller zou zelf nog twijfelen. Hij zou het gevoel hebben dat hij in Parijs aan zijn sportieve plafond zit. Een vertrek is dus niet uitgesloten.

POLL: Zal De Ketelaere deze zomer nog een transfer maken?

Meer sportnieuws

Laatste voetbalnieuws

Volg VoetbalNieuws nu op WhatsApp voor directe updates!
Volg VoetbalNieuws nu op WhatsApp voor directe updates!

Goed nieuws voor onze lezers! We zijn verheugd aan te kondigen dat je nu ook met ons kunt ...

108
108
Van Bommel krijgt grijze haren van matchwinnaar Antwerp FC
Van Bommel krijgt grijze haren van matchwinnaar Antwerp FC

Antwerp FC raakt stilaan onder stoom. Zaterdag werd er met 1-3 gewonnen op het veld van Cercle ...

43
43
Boskamp doet boekje open over 'belachelijke' De Boeck
Boskamp doet boekje open over 'belachelijke' De Boeck

Glen De Boeck was opgetogen dat hij na vier jaar eindelijk weer aan de slag kon als trainer in de ...

95
95
Anderlecht genadeloos afgewezen voor 'droomtransfer'
Anderlecht genadeloos afgewezen voor 'droomtransfer'

Anderlecht toonde onlangs interesse in Rome-Jayden Owusu-Oduro (AZ Alkmaar, 19 jaar). De Nederlandse ...

92
92
'Drama voor Michy Batshuayi: situatie loopt uit de hand'
'Drama voor Michy Batshuayi: situatie loopt uit de hand'

Door de heropleving van Igor Thiago is de mogelijke komst van Michy Batshuayi niet langer een optie ...

147
147
<strong>‘Crazy toptransfer' AA Gent: "Beste uit eerste klasse"</strong>
‘Crazy toptransfer' AA Gent: "Beste uit eerste klasse"

Tsuyoshi Watanabe koos vorige zomer een transfer naar AA Gent boven Club Brugge, waarbij de ...

230
230
Erling Haaland maakt opvallende excuses over aan Ronaldo
Erling Haaland maakt opvallende excuses over aan Ronaldo

Tijdens de zomermercato pakte OHL uit met ene Jonatan Braut Brunes. Een 23-jarige Noorse spits en... ...

37
37
<strong>‘Anderlecht verzilvert hoofdprijs met verkoop topspeler’</strong>
‘Anderlecht verzilvert hoofdprijs met verkoop topspeler’

Zeno Debast stond afgelopen zomer in de belangstelling van verschillende clubs, maar Anderlecht ...

489
489
Is Atalanta tevreden over De Ketelaere? Dit zegt de TD
Is Atalanta tevreden over De Ketelaere? Dit zegt de TD

Charles De Ketelaere won met Atalanta met 3-2 van AC Milan. CDK was heel aanwezig in deze match: hij ...

100
100
'Tweede JPL-club springt in de dans voor Rik De Mil'
'Tweede JPL-club springt in de dans voor Rik De Mil'

De kans lijkt steeds groter te worden dat Rik De Mil een van de komende dagen Club Brugge gaat ...

331
331
Weldra nieuwe Rode Duivel voor Anderlecht?
Weldra nieuwe Rode Duivel voor Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat Belgisch talent rondlopen. Een aantal van hen mogen zeker een ...

222
222
Riemer looft speler: "Hij trekt een ploeg mee"
Riemer looft speler: "Hij trekt een ploeg mee"

RSC Anderlecht speelt vanavond tegen Standard. De Brusselaars wonnen donderdag nog met 2-0 van de ...

203
203
<strong>Pijnpunten KRC Genk: hier loopt het allemaal mis</strong>
Pijnpunten KRC Genk: hier loopt het allemaal mis

Het is crisis in Genk. Dat is duidelijk. De Limburgers moeten dringend de koppen bij elkaar gaan ...

104
104
Vanhaezebrouck ziet nieuwe trend in het Belgische voetbal
Vanhaezebrouck ziet nieuwe trend in het Belgische voetbal

RWDM doet het best goed in de Jupiler Pro League ondanks de 4-0-zege tegen AA Gent. De afgelopen ...

160
160
Westerlo heeft diamant die steeds meer gegadigden lokt
Westerlo heeft diamant die steeds meer gegadigden lokt

KVC Westerlo kent een dramatisch seizoen. De zege tegen KV Kortrijk deed heel de club zeer veel ...

89
89
Alderweireld over 2 Duivels: "Niet leuk om tegen te spelen"
Alderweireld over 2 Duivels: "Niet leuk om tegen te spelen"

Toby Alderweireld haakte na het WK af als Rode Duivel. Enkele maanden liet hij weten dat Domenico ...

136
136