'Genk moet opdoffer vrezen, Anderlecht vist achter het net'

door
'Genk moet opdoffer vrezen, Anderlecht vist achter het net'

KRC Genk kende al een zeer interessante mercato. Het doorgaans goed geïnformeerd All Nigeria Soccer weet dat de Limburgers weldra nog een speler gaan aantrekken. Tussen club en speler gaan de gesprekken goed. 

Racing Genk zou er persoonlijk uit zijn met Ike Ugbo. De Nigeriaanse aanvaller weigerde voorstellen van Besiktas en Feyenoord, want hij wil graag naar Genk. De Limburgers zouden immers een extra spits aan de kern willen toevoegen, zelfs als Paul Onuachu zou blijven. 

Ugbo is eigendom van Chelsea en zij eisen 5 miljoen euro. Genk zou bereid zijn om ongeveer aan die vraagprijs te voldoen. Ugbo was vorig jaar een revelatie bij Cercle Brugge, dat hem toen huurde van Chelsea. De Nigeriaanse aanvaller scoorde toen maar liefst 16 keer.

UPDATE 14/07

Ook transferexpert Fabrizio Romano bevestigt nu dat Ugbo wellicht naar Genk zal verhuizen. Volgens de Italiaanse journalist schieten de onderhandelingen met Chelsea goed op. Feyenoord, PSV en Besiktas zouden ook bij de Blues geïnformeerd hebben naar de spits, maar Genk heeft de beste papieren en denkt de deal over de streep te kunnen trekken.

UPDATE 13u16
Genk moet nu alsnog vrezen dat er een kink in de kabel zal komen voor de transfer van Ugbo. Nizaar Kinsella, de Chelsea-watcher van Goal, stelt immers dat de Engelsen de oorspronkelijke vraagprijs van 5 miljoen nog zouden kunnen gaan optrekken gezien de grote interesse. Meer dan tien clubs zouden de voorbije weken al naar de spits geïnformeerd hebben. Daar zat ook Anderlecht bij, maar Genk lijkt hen afgetroefd te hebben in de strijd om Ugbo.


LEES OOK: Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

Moet Genk afhaken als de prijs omhoog gaat?

Meest recent

Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

3
3
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

145
145
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

54
54
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

74
74
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

326
326
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

70
70
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

379
379
Unieke beelden: camera's leggen zege-speech De Mil vast

Rik De Mil heeft zijn grootste succes tot dusver geboekt als hoofdcoach van KAA Gent. Zondag nam hij ...

120
120
"Pak je boeltje" - Fans Anderlecht duiden zondebok aan

RSC Anderlecht heeft geen gepast vervolg kunnen breien aan de bekertriomf van afgelopen donderdag. ...

382
382
Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Bayern München heeft zaterdagavond andermaal een statement gemaakt in de Bundesliga. Zo ging de ...

338
338
AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Revanche hing in de lucht in de Planet Group Arena. Wat eerder deze week nog woede en frustratie had ...

194
194
Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

190
190
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

174
174
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

580
580
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

312
312
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

91
91
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

74
74
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

996
996
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

140
140
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

364
364
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

388
388
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

61
61
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

250
250
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

77
77
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

147
147

Meer sportnieuws