'Genk moet opdoffer vrezen, Anderlecht vist achter het net'

441 stemmen
'Genk moet opdoffer vrezen, Anderlecht vist achter het net'

KRC Genk kende al een zeer interessante mercato. Het doorgaans goed geïnformeerd All Nigeria Soccer weet dat de Limburgers weldra nog een speler gaan aantrekken. Tussen club en speler gaan de gesprekken goed. 

Racing Genk zou er persoonlijk uit zijn met Ike Ugbo. De Nigeriaanse aanvaller weigerde voorstellen van Besiktas en Feyenoord, want hij wil graag naar Genk. De Limburgers zouden immers een extra spits aan de kern willen toevoegen, zelfs als Paul Onuachu zou blijven. 

Ugbo is eigendom van Chelsea en zij eisen 5 miljoen euro. Genk zou bereid zijn om ongeveer aan die vraagprijs te voldoen. Ugbo was vorig jaar een revelatie bij Cercle Brugge, dat hem toen huurde van Chelsea. De Nigeriaanse aanvaller scoorde toen maar liefst 16 keer.

UPDATE 14/07

Ook transferexpert Fabrizio Romano bevestigt nu dat Ugbo wellicht naar Genk zal verhuizen. Volgens de Italiaanse journalist schieten de onderhandelingen met Chelsea goed op. Feyenoord, PSV en Besiktas zouden ook bij de Blues geïnformeerd hebben naar de spits, maar Genk heeft de beste papieren en denkt de deal over de streep te kunnen trekken.

UPDATE 13u16
Genk moet nu alsnog vrezen dat er een kink in de kabel zal komen voor de transfer van Ugbo. Nizaar Kinsella, de Chelsea-watcher van Goal, stelt immers dat de Engelsen de oorspronkelijke vraagprijs van 5 miljoen nog zouden kunnen gaan optrekken gezien de grote interesse. Meer dan tien clubs zouden de voorbije weken al naar de spits geïnformeerd hebben. Daar zat ook Anderlecht bij, maar Genk lijkt hen afgetroefd te hebben in de strijd om Ugbo.


LEES OOK: KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

Moet Genk afhaken als de prijs omhoog gaat?

Meest recent

'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

0
0
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

16
16
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

19
19
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

237
237
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

25
25
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

309
309
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

102
102
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

43
43
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

208
208
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

35
35
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

45
45
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

201
201
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

604
604
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

189
189
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

74
74
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

444
444
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

77
77
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

227
227
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

552
552
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

550
550
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

493
493
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

375
375
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

209
209
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

609
609
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

275
275

Meer sportnieuws