'Genk moet opdoffer vrezen, Anderlecht vist achter het net'

441 stemmen
'Genk moet opdoffer vrezen, Anderlecht vist achter het net'

KRC Genk kende al een zeer interessante mercato. Het doorgaans goed geïnformeerd All Nigeria Soccer weet dat de Limburgers weldra nog een speler gaan aantrekken. Tussen club en speler gaan de gesprekken goed. 

Racing Genk zou er persoonlijk uit zijn met Ike Ugbo. De Nigeriaanse aanvaller weigerde voorstellen van Besiktas en Feyenoord, want hij wil graag naar Genk. De Limburgers zouden immers een extra spits aan de kern willen toevoegen, zelfs als Paul Onuachu zou blijven. 

Ugbo is eigendom van Chelsea en zij eisen 5 miljoen euro. Genk zou bereid zijn om ongeveer aan die vraagprijs te voldoen. Ugbo was vorig jaar een revelatie bij Cercle Brugge, dat hem toen huurde van Chelsea. De Nigeriaanse aanvaller scoorde toen maar liefst 16 keer.

UPDATE 14/07

Ook transferexpert Fabrizio Romano bevestigt nu dat Ugbo wellicht naar Genk zal verhuizen. Volgens de Italiaanse journalist schieten de onderhandelingen met Chelsea goed op. Feyenoord, PSV en Besiktas zouden ook bij de Blues geïnformeerd hebben naar de spits, maar Genk heeft de beste papieren en denkt de deal over de streep te kunnen trekken.

UPDATE 13u16
Genk moet nu alsnog vrezen dat er een kink in de kabel zal komen voor de transfer van Ugbo. Nizaar Kinsella, de Chelsea-watcher van Goal, stelt immers dat de Engelsen de oorspronkelijke vraagprijs van 5 miljoen nog zouden kunnen gaan optrekken gezien de grote interesse. Meer dan tien clubs zouden de voorbije weken al naar de spits geïnformeerd hebben. Daar zat ook Anderlecht bij, maar Genk lijkt hen afgetroefd te hebben in de strijd om Ugbo.


LEES OOK: Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Moet Genk afhaken als de prijs omhoog gaat?

Meest recent

Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

11
11
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

54
54
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

429
429
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

37
37
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

297
297
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

28
28
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

16
16
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

28
28
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

202
202
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

238
238
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

185
185
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

695
695
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

514
514
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

381
381
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

249
249
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

251
251
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

97
97
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

64
64
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

238
238
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

103
103
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

76
76
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

446
446
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

213
213
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

253
253
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

528
528

Meer sportnieuws