'Genk moet opdoffer vrezen, Anderlecht vist achter het net'

441 stemmen
'Genk moet opdoffer vrezen, Anderlecht vist achter het net'

KRC Genk kende al een zeer interessante mercato. Het doorgaans goed geïnformeerd All Nigeria Soccer weet dat de Limburgers weldra nog een speler gaan aantrekken. Tussen club en speler gaan de gesprekken goed. 

Racing Genk zou er persoonlijk uit zijn met Ike Ugbo. De Nigeriaanse aanvaller weigerde voorstellen van Besiktas en Feyenoord, want hij wil graag naar Genk. De Limburgers zouden immers een extra spits aan de kern willen toevoegen, zelfs als Paul Onuachu zou blijven. 

Ugbo is eigendom van Chelsea en zij eisen 5 miljoen euro. Genk zou bereid zijn om ongeveer aan die vraagprijs te voldoen. Ugbo was vorig jaar een revelatie bij Cercle Brugge, dat hem toen huurde van Chelsea. De Nigeriaanse aanvaller scoorde toen maar liefst 16 keer.

UPDATE 14/07

Ook transferexpert Fabrizio Romano bevestigt nu dat Ugbo wellicht naar Genk zal verhuizen. Volgens de Italiaanse journalist schieten de onderhandelingen met Chelsea goed op. Feyenoord, PSV en Besiktas zouden ook bij de Blues geïnformeerd hebben naar de spits, maar Genk heeft de beste papieren en denkt de deal over de streep te kunnen trekken.

UPDATE 13u16
Genk moet nu alsnog vrezen dat er een kink in de kabel zal komen voor de transfer van Ugbo. Nizaar Kinsella, de Chelsea-watcher van Goal, stelt immers dat de Engelsen de oorspronkelijke vraagprijs van 5 miljoen nog zouden kunnen gaan optrekken gezien de grote interesse. Meer dan tien clubs zouden de voorbije weken al naar de spits geïnformeerd hebben. Daar zat ook Anderlecht bij, maar Genk lijkt hen afgetroefd te hebben in de strijd om Ugbo.


LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Moet Genk afhaken als de prijs omhoog gaat?

Meest recent

Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

10
10
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

83
83
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

21
21
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

238
238
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

243
243
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

316
316
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

124
124
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

92
92
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

157
157
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

727
727
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

435
435
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

361
361
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

263
263
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

45
45
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

36
36
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

754
754
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

587
587
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

128
128
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

360
360
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

88
88
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

458
458
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

391
391
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

161
161
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

155
155

Meer sportnieuws