'Genk moet opdoffer vrezen, Anderlecht vist achter het net'

441 stemmen
'Genk moet opdoffer vrezen, Anderlecht vist achter het net'

KRC Genk kende al een zeer interessante mercato. Het doorgaans goed geïnformeerd All Nigeria Soccer weet dat de Limburgers weldra nog een speler gaan aantrekken. Tussen club en speler gaan de gesprekken goed. 

Racing Genk zou er persoonlijk uit zijn met Ike Ugbo. De Nigeriaanse aanvaller weigerde voorstellen van Besiktas en Feyenoord, want hij wil graag naar Genk. De Limburgers zouden immers een extra spits aan de kern willen toevoegen, zelfs als Paul Onuachu zou blijven. 

Ugbo is eigendom van Chelsea en zij eisen 5 miljoen euro. Genk zou bereid zijn om ongeveer aan die vraagprijs te voldoen. Ugbo was vorig jaar een revelatie bij Cercle Brugge, dat hem toen huurde van Chelsea. De Nigeriaanse aanvaller scoorde toen maar liefst 16 keer.

UPDATE 14/07

Ook transferexpert Fabrizio Romano bevestigt nu dat Ugbo wellicht naar Genk zal verhuizen. Volgens de Italiaanse journalist schieten de onderhandelingen met Chelsea goed op. Feyenoord, PSV en Besiktas zouden ook bij de Blues geïnformeerd hebben naar de spits, maar Genk heeft de beste papieren en denkt de deal over de streep te kunnen trekken.

UPDATE 13u16
Genk moet nu alsnog vrezen dat er een kink in de kabel zal komen voor de transfer van Ugbo. Nizaar Kinsella, de Chelsea-watcher van Goal, stelt immers dat de Engelsen de oorspronkelijke vraagprijs van 5 miljoen nog zouden kunnen gaan optrekken gezien de grote interesse. Meer dan tien clubs zouden de voorbije weken al naar de spits geïnformeerd hebben. Daar zat ook Anderlecht bij, maar Genk lijkt hen afgetroefd te hebben in de strijd om Ugbo.


LEES OOK: Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

Moet Genk afhaken als de prijs omhoog gaat?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

13
13
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

60
60
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

182
182
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

120
120
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

63
63
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

208
208
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

78
78
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

252
252
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

94
94
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

65
65
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

43
43
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

98
98
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

490
490
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

99
99
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

82
82
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

229
229
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

92
92
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

82
82
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

142
142
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

45
45
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

417
417
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

73
73

Meer sportnieuws