Bacca vindt na enkele dagen al nieuwe werkgever

door
Bacca vindt na enkele dagen al nieuwe werkgever

Een oude glorie van de Jupiler Pro League is momenteel beschikbaar als vrije speler. Carlos Bacca is immers transfervrij op te halen. De oud-spits van Club Brugge zag woensdag zijn contract bij Villarreal ontbonden worden.

Bacca had nog één jaar contract bij de Europa League-winnaar, maar die laat weten dat de inmiddels 34-jarige Colombiaan volgend seizoen niet meer voor de club zal spelen. Bacca was sinds 2017 actief bij Villarreal en was er goed voor 43 doelpunten in 144 officiële wedstrijden.

De goaltjesdief was zijn Europese carrière begonnen in het Jan Breydelstadion, waar hij actief was van januari 2012 tot de zomer van 2013. Hij kroonde zich in het seizoen 2012/13 tot Belgisch topschutter met 25 goals. Daarna was hij nog actief bij Sevilla en AC Milan, alvorens eerst op huurbasis en daarna definitief naar Villarreal te verkassen.

UPDATE 13/07
Minder dan een week nadat zijn contract bij Villarreal ontbonden werd, heeft Bacca alweer een nieuwe club gevonden. Hij blijft in Spanje en gaat aan de slag bij Granada, dat vorig seizoen als negende eindigde in La Liga. Woensdag wordt hij aan de pers voorgesteld en tekent hij zijn contract, zo laat de club weten.


Mooie club voor hem?

Meest recent

Genk troeft buitenland af: oude bekende keert terug

KRC Genk greep de afgelopen seizoenen naast de titel in de Jupiler Pro League, maar dit seizoen zijn ...

38
38
'Anderlecht vloekt: zware schorsing Degreef bekend'

Tristan Degreef pakte al vroeg rood tegen KRC Genk afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. De ...

259
259
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge shockeert, vijf Anderlecht-dossiers’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

349
349
Van Bommel snoeihard: pijnlijke woorden voor eigen zoon

Union SG neemt het dinsdagavond op tegen Union SG in de Champions League. De Brusselse club maakt ...

68
68
CL-zorgen Club Brugge: Hayen doet schietgebedje

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart hoopt de doelen van ...

193
193
Extra troef Rode Duivels: nieuw wapen Doku ontdekt

Jérémy Doku is al jaren een gevestigde naam in de Belgische nationale ploeg. Bij ...

70
70
HVH ziet grote JPL-revelatie: “Kopie van Emile Mpenza”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen onderweg en de analisten kunnen al een eerste beeld ...

139
139
Anderlecht reageert voor het eerst op vertrek Vandenhaute

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit werd vroegtijdig uitgeschakeld in Europa en ...

383
383
Bliksemvertrek Christian Burgess naar Saudi-Arabië?

Christian Burgess is een icoon van Union SG. De aanvoerder ligt momenteel in de lappenmand en de ...

217
217
Haaland legt bommetje: straffe boodschap over KDB

In de Champions League staan deze week weer een pak mooie wedstrijden op het programma. Maar de ...

158
158
Crisisplan Anderlecht: duo dreigt gratis te vertrekken

RSC Anderlecht cashte in het slot van de zomermercato nog stevig op Jan-Carlo Simic en Kasper ...

257
257
'Keeperscircus Club: nieuw element werpt ander licht'

Het keepers-rotatieplan bij Club Brugge blijft de gemoederen bedaren. Zeker nu Nordin Jackers voor ...

393
393
'Superster maakt Barça gek: Laporta is geobsedeerd'

FC Barcelona maakt zich momenteel op voor de start van zijn Champions League-campagne, aanstaande ...

145
145
'Ongepaste' houding Renard onder vuur: "Niet klassevol"

Olivier Renard heeft een woelige eerste zomermercato als sportief directeur van RSC Anderlecht ...

336
336
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

149
149
Union door in Champions League? Vandenbempt voorspelt

De League Phase van de Champions League barst dinsdagavond in alle hevigheid los. En het is zowaar ...

97
97
Fink moet ingrijpen: grote wijziging in basiself Genk?

KRC Genk moest zondagavond vrede nemen met een puntje op het veld van RSC Anderlecht. De Limburgers ...

460
460
Het knettert bij Club: speler kan elk moment ontploffen

Club Brugge sloeg €32 miljoen van Crystal Palace af en bouwt rond Tzolis tot 2029. Wekenlang ...

458
458
Champions League: het programma op de Belgische zenders

Dinsdagavond is het zover, dan wordt de League Phase van de Champions League op gang getrapt. Om de ...

231
231
Club laat miljoenenaankoop vallen: "Vreemde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

544
544
Drastisch plan Anderlecht: viertal op straat gezet?

Dankzij de onverwachte jackpot van Jan-Carlo Simic, kon RSC Anderlecht alsnog een positieve ...

1102
1102
Noa Lang in diepe problemen: 'Terugkeer naar Club Brugge'

In de Champions League gaat SSC Napoli donderdag op bezoek bij Manchester City. De spotlights zullen ...

932
932
Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

269
269
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

301
301
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

191
191

Meer sportnieuws