Moeskroen strikt weer zeer ervaren speler

door
Moeskroen strikt weer zeer ervaren speler

Donderdag is de zomermercato officieel van start gegaan, maar voor een aantal Belgische clubs is dat toch met een valse noot gebeurd. In de ochtend raakte al bekend dat Standard een tijdelijk transferverbod gekregen had omwille van de povere financiële situatie. Zij blijken niet de enige te zijn, want ook Moeskroen heeft een dergelijk verbod aan zijn been.


Dat bevestigen de Henegouwers op hun website. "De Licentiecommissie heeft aan de club laten weten een verbod op te leggen om tijdens deze zomermercato inkomende transfers te doen. De reden voor dat verbod? Het lopende financieel conflict tussen Moeskroen en Lille", klinkt het. "De directie wil wel benadrukken dat het verbod slechts een tijdelijke maatregel is. Het geschil tussen Moeskroen en Lille zou in de komende dagen geregeld moeten worden, wat de directie van Moeskroen moet toestaan om meerdere dossiers af te ronden die al op tafel liggen."

UPDATE 9/07

Moeskroen mag sinds gisteren weer transfers doen nadat het transferverbod werd opgeheven. Les Hurlus hebben daags nadien meteen een speler voorgesteld. De transfervrije Christoph Diandy, ex-Anderlecht en Charleroi, tekende bij de club. Hij ondertekende een contract tot medio 2023 met optie voor nog een jaar. Moeskroen liet weten dat er nog transfers aanstaande zijn.

UPDATE 12/07

Moeskroen heeft zijn volgende aanwinst meegedeeld. Clement Tainmont tekende bij de club. De ex-speler van Charleroi en KV Mechelen trainde al een tijdje mee en heeft Enzo Scifo kunnen overtuigen van zijn kunnen.

Een goede aanwinst voor Moeskroen?

Meest recent

Nederland in shock: 'Club De Busser zwaar in opspraak'

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

0
0
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

15
15
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

91
91
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

69
69
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

65
65
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

107
107
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

119
119
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

62
62
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

60
60
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

161
161
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

192
192
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

130
130
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

168
168
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

155
155
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

27
27
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

269
269
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

235
235
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

329
329
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

97
97
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

437
437
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

336
336
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

144
144
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

219
219
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

479
479
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

120
120

Meer sportnieuws