Moeskroen strikt weer zeer ervaren speler

130 stemmen
Moeskroen strikt weer zeer ervaren speler

Donderdag is de zomermercato officieel van start gegaan, maar voor een aantal Belgische clubs is dat toch met een valse noot gebeurd. In de ochtend raakte al bekend dat Standard een tijdelijk transferverbod gekregen had omwille van de povere financiële situatie. Zij blijken niet de enige te zijn, want ook Moeskroen heeft een dergelijk verbod aan zijn been.


Dat bevestigen de Henegouwers op hun website. "De Licentiecommissie heeft aan de club laten weten een verbod op te leggen om tijdens deze zomermercato inkomende transfers te doen. De reden voor dat verbod? Het lopende financieel conflict tussen Moeskroen en Lille", klinkt het. "De directie wil wel benadrukken dat het verbod slechts een tijdelijke maatregel is. Het geschil tussen Moeskroen en Lille zou in de komende dagen geregeld moeten worden, wat de directie van Moeskroen moet toestaan om meerdere dossiers af te ronden die al op tafel liggen."

UPDATE 9/07

Moeskroen mag sinds gisteren weer transfers doen nadat het transferverbod werd opgeheven. Les Hurlus hebben daags nadien meteen een speler voorgesteld. De transfervrije Christoph Diandy, ex-Anderlecht en Charleroi, tekende bij de club. Hij ondertekende een contract tot medio 2023 met optie voor nog een jaar. Moeskroen liet weten dat er nog transfers aanstaande zijn.

UPDATE 12/07

Moeskroen heeft zijn volgende aanwinst meegedeeld. Clement Tainmont tekende bij de club. De ex-speler van Charleroi en KV Mechelen trainde al een tijdje mee en heeft Enzo Scifo kunnen overtuigen van zijn kunnen.

Een goede aanwinst voor Moeskroen?

Meest recent

Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

75
75
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

171
171
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

93
93
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

178
178
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

387
387
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

409
409
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

178
178
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

70
70
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

198
198
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

272
272
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

122
122
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

363
363
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

138
138
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

220
220
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

610
610
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

46
46
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

112
112
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

307
307
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

201
201
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

164
164
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

121
121
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

199
199
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

492
492
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

95
95
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

507
507

Meer sportnieuws