Moeskroen strikt weer zeer ervaren speler

door
Moeskroen strikt weer zeer ervaren speler

Donderdag is de zomermercato officieel van start gegaan, maar voor een aantal Belgische clubs is dat toch met een valse noot gebeurd. In de ochtend raakte al bekend dat Standard een tijdelijk transferverbod gekregen had omwille van de povere financiële situatie. Zij blijken niet de enige te zijn, want ook Moeskroen heeft een dergelijk verbod aan zijn been.


Dat bevestigen de Henegouwers op hun website. "De Licentiecommissie heeft aan de club laten weten een verbod op te leggen om tijdens deze zomermercato inkomende transfers te doen. De reden voor dat verbod? Het lopende financieel conflict tussen Moeskroen en Lille", klinkt het. "De directie wil wel benadrukken dat het verbod slechts een tijdelijke maatregel is. Het geschil tussen Moeskroen en Lille zou in de komende dagen geregeld moeten worden, wat de directie van Moeskroen moet toestaan om meerdere dossiers af te ronden die al op tafel liggen."

UPDATE 9/07

Moeskroen mag sinds gisteren weer transfers doen nadat het transferverbod werd opgeheven. Les Hurlus hebben daags nadien meteen een speler voorgesteld. De transfervrije Christoph Diandy, ex-Anderlecht en Charleroi, tekende bij de club. Hij ondertekende een contract tot medio 2023 met optie voor nog een jaar. Moeskroen liet weten dat er nog transfers aanstaande zijn.

UPDATE 12/07

Moeskroen heeft zijn volgende aanwinst meegedeeld. Clement Tainmont tekende bij de club. De ex-speler van Charleroi en KV Mechelen trainde al een tijdje mee en heeft Enzo Scifo kunnen overtuigen van zijn kunnen.

Een goede aanwinst voor Moeskroen?

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

3
3
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

4
4
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

62
62
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

55
55
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

81
81
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

131
131
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

157
157
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

7
7
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

285
285
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

48
48
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

140
140
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

190
190
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

48
48
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

185
185
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

235
235
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

117
117
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

151
151
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

66
66
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

519
519
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

45
45
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

118
118
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

306
306
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

70
70
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

443
443
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

478
478

Meer sportnieuws