'Club Brugge verlegt focus in jacht op linksback'

door
'Club Brugge verlegt focus in jacht op linksback'

Voorlopig houdt Club Brugge zich koest op de transfermarkt, maar dat Blauw-Zwart werk maakt van versterking mag intussen duidelijk zijn. Vooral een nieuwe linksback staat hoog op het verlanglijstje. Tyrell Malacia van Feyenoord bleek te duur, waarop de landskampioen haar vizier dan maar op Spanje richtte.


Daar wordt Club in verband gebracht met Lucas Olaza, een 26-jarige Uruguayaan van Real Valladolid. Spaanse media menen dat Vincent Mannaert weldra een bod van 6 miljoen euro zal neerleggen om zo de concurrentie van Granada, Elche en Valencia te snel af te zijn. Naar verluidt zouden de Bruggelingen zelfs in polepositie liggen. Afgelopen seizoen was de linksachter goed voor één doelpunt en vier assists in 32 optredens in La Liga.

UPDATE 13/07
Waar het maandag nog klonk dat Club over goede papieren beschikte om Olaza naar Jan Breydel te lokken, vallen er een dag later vanuit Spanje al heel andere geluiden te rapen. El Gol Digital stelt immers dat nu ook titelverdediger Atlético Madrid ineens haar zinnen zou hebben gezet op de linksachter, die op die manier meteen onhaalbaar lijkt voor de Belgische landskampioen.

Wel komt het medium prompt met een alternatief op de proppen. Zo zou Club het geweer van schouder wisselen en opnieuw gaan voor Aihen Munoz, aan wie het enkele weken geleden nog werd gelinkt. Ook zijn prijskaartje zou ongeveer zes miljoen bedragen, al mag de 23-jarige Spanjaard wel beschikken bij Real Sociedad. Bovendien ligt hij daar nog maar één jaar onder contract.

LEES OOK: 'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Club Brugge moet op zoek naar een goedkopere linksback

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

13
13
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

62
62
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

23
23
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

195
195
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

168
168
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

100
100
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

22
22
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

265
265
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

189
189
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

134
134
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

133
133
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

254
254
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

45
45
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

67
67
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

78
78
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

138
138
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

267
267
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

513
513
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

249
249
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

433
433
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

252
252
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

141
141
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

397
397
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

657
657

Meer sportnieuws