'Club Brugge verlegt focus in jacht op linksback'

306 stemmen
'Club Brugge verlegt focus in jacht op linksback'

Voorlopig houdt Club Brugge zich koest op de transfermarkt, maar dat Blauw-Zwart werk maakt van versterking mag intussen duidelijk zijn. Vooral een nieuwe linksback staat hoog op het verlanglijstje. Tyrell Malacia van Feyenoord bleek te duur, waarop de landskampioen haar vizier dan maar op Spanje richtte.


Daar wordt Club in verband gebracht met Lucas Olaza, een 26-jarige Uruguayaan van Real Valladolid. Spaanse media menen dat Vincent Mannaert weldra een bod van 6 miljoen euro zal neerleggen om zo de concurrentie van Granada, Elche en Valencia te snel af te zijn. Naar verluidt zouden de Bruggelingen zelfs in polepositie liggen. Afgelopen seizoen was de linksachter goed voor één doelpunt en vier assists in 32 optredens in La Liga.

UPDATE 13/07
Waar het maandag nog klonk dat Club over goede papieren beschikte om Olaza naar Jan Breydel te lokken, vallen er een dag later vanuit Spanje al heel andere geluiden te rapen. El Gol Digital stelt immers dat nu ook titelverdediger Atlético Madrid ineens haar zinnen zou hebben gezet op de linksachter, die op die manier meteen onhaalbaar lijkt voor de Belgische landskampioen.

Wel komt het medium prompt met een alternatief op de proppen. Zo zou Club het geweer van schouder wisselen en opnieuw gaan voor Aihen Munoz, aan wie het enkele weken geleden nog werd gelinkt. Ook zijn prijskaartje zou ongeveer zes miljoen bedragen, al mag de 23-jarige Spanjaard wel beschikken bij Real Sociedad. Bovendien ligt hij daar nog maar één jaar onder contract.

LEES OOK: 'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

Club Brugge moet op zoek naar een goedkopere linksback

Meest recent

'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

3
3
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

60
60
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

19
19
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

56
56
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

24
24
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

44
44
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

103
103
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

120
120
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

139
139
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

461
461
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

215
215
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

876
876
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

98
98
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

196
196
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

383
383
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

95
95
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

67
67
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

915
915
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

314
314
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

486
486
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

783
783
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

333
333
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

496
496

Meer sportnieuws