'Club Brugge verlegt focus in jacht op linksback'

door
'Club Brugge verlegt focus in jacht op linksback'

Voorlopig houdt Club Brugge zich koest op de transfermarkt, maar dat Blauw-Zwart werk maakt van versterking mag intussen duidelijk zijn. Vooral een nieuwe linksback staat hoog op het verlanglijstje. Tyrell Malacia van Feyenoord bleek te duur, waarop de landskampioen haar vizier dan maar op Spanje richtte.


Daar wordt Club in verband gebracht met Lucas Olaza, een 26-jarige Uruguayaan van Real Valladolid. Spaanse media menen dat Vincent Mannaert weldra een bod van 6 miljoen euro zal neerleggen om zo de concurrentie van Granada, Elche en Valencia te snel af te zijn. Naar verluidt zouden de Bruggelingen zelfs in polepositie liggen. Afgelopen seizoen was de linksachter goed voor één doelpunt en vier assists in 32 optredens in La Liga.

UPDATE 13/07
Waar het maandag nog klonk dat Club over goede papieren beschikte om Olaza naar Jan Breydel te lokken, vallen er een dag later vanuit Spanje al heel andere geluiden te rapen. El Gol Digital stelt immers dat nu ook titelverdediger Atlético Madrid ineens haar zinnen zou hebben gezet op de linksachter, die op die manier meteen onhaalbaar lijkt voor de Belgische landskampioen.

Wel komt het medium prompt met een alternatief op de proppen. Zo zou Club het geweer van schouder wisselen en opnieuw gaan voor Aihen Munoz, aan wie het enkele weken geleden nog werd gelinkt. Ook zijn prijskaartje zou ongeveer zes miljoen bedragen, al mag de 23-jarige Spanjaard wel beschikken bij Real Sociedad. Bovendien ligt hij daar nog maar één jaar onder contract.

LEES OOK: 'Real Madrid haalt uit: eerste topaanwinst al bepaald'

Club Brugge moet op zoek naar een goedkopere linksback

Meest recent

Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

3
3
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

8
8
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

4
4
Crisis bij Zulte Waregem: Sven Vandenbroeck ontslagen

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

224
224
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

40
40
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

69
69
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

117
117
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

401
401
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

258
258
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

162
162
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

336
336
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

246
246
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

233
233
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

248
248
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

547
547
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

165
165
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

117
117
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

65
65
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

55
55
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

32
32
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

163
163
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

125
125
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

65
65
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

90
90
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

405
405

Meer sportnieuws