'PSG geeft Messi definitief op'

door
'PSG geeft Messi definitief op'

Lionel Messi behaalde zaterdagnacht zijn eerste prijs met Argentinië. De 34-jarige aanvaller schonk zijn thuisland de Copa América, maar ondertussen blijft iedereen toch wachten op nieuws rond zijn nieuw contract in Barcelona. Om alle geruchten even de kop in te drukken, gaf voorzitter Joan Laporta vandaag een update rond de onderhandelingen.


Messi zit sinds 1 juli officieel zonder werkgever. Toen liep zijn verbintenis in Camp Nou immers ten einde, en dus kan hij in principe onderhandelen met elke geïnteresseerde club. De laatste dagen werd wel al duidelijk dat het icoon niet langer de intentie heeft om andere oorden op te zoeken. Dat bevestigt nu ook Laporta in gesprek met de plaatselijke media.

"De onderhandelingen zijn bijna afgerond. Alles verloopt uitstekend", aldus de preses van de Blaugrana. Op die manier lijkt Messi dus alsnog van plan om zijn volledige voetbalcarrière in Catalaanse loondienst te spelen. De afgelopen maanden werd er nochtans wel degelijk flink gespeculeerd over vergaande interesse van vooral PSG en Manchester City.

UPDATE 13/07
Ondanks alle heisa, geruchten en financiële perikelen blijft Messi deze zomer allicht dus toch gewoon bij 'zijn' Barça. Intussen klinken vanuit Frankrijk ook geluiden dat PSG de strijd alvast heeft opgegeven. Volgens Le Parisien vloog het plan om de linkspoot te herenigen met zijn maatje Neymar namelijk definitief de koelkast in. Het ziet er dan ook alsmaar meer naar dat Messi straks zijn kribbel zet onder een nieuw contract, dat hem naar verluidt zeker tot 2023 aan Barcelona verbindt.

LEES OOK: OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

Denkt u dat Messi na 2023 op pensioen zal gaan?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

16
16
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

125
125
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

87
87
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

7
7
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

156
156
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

71
71
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

37
37
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

73
73
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

57
57
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

269
269
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

178
178
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

181
181
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

184
184
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

109
109
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

274
274
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

308
308
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

847
847
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

52
52
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

348
348
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

76
76
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

1259
1259
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

423
423
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

145
145
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

168
168
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

398
398

Meer sportnieuws