Club Brugge lost meer info over 'coronageval' Vormer

873 stemmen
Club Brugge lost meer info over 'coronageval' Vormer

Club Brugge houdt dinsdagavond zijn generale repetitie voor de Supercup van komend weekend met een oefenwedstrijd tegen FC Utrecht. Net als tegen zijn voormalige werkgever KRC Genk zal coach Philippe Clement wel een aantal belangrijke pionnen moeten missen. Zo zijn Hans Vanaken en Simon Mignolet nog niet van de partij, en werd nu ook Ruud Vormer tijdelijk uit de spelerskern gezet.


Hoewel het aantal vaccinaties steeds verder oploopt, blijft het corona-virus voor dreiging zorgen. Dat is nu ook bij Blauw-Zwart het geval. De landskampioen maakte via de officiële kanalen immers bekend dat Vormer voorlopig uit de groep is verwijderd. De 33-jarige middenvelder is zelf niet besmet, maar het gaat om een voorzorgsmaatregel na een hoogrisico-contact. Voorlopig volgt Vormer een individueel programma, de match tegen Genk van aanstaande zaterdag komt sowieso te vroeg voor de aanvoerder.

UPDATE 16u
Intussen is er nog wat meer informatie bekend omtrent het 'coronageval' van Vormer. Volgens journalist Bart Lagae, Club-watcher voor Het Nieuwsblad, geraakte een van zijn familieleden namelijk besmet. Na de perikelen rond Covid-19 in de vorige jaargang, toen een coronagolf aan de basis lag van de uitschakeling in de Europa League én Croky Cup, wenst men in Westkapelle echter geen enkel risico te nemen. Hoewel de Nederlander zelf geen positieve test aflegde, is hij in de kleedkamer dus eventjes niet welkom.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Wie van deze 3 is het belangrijkst voor Club?

Meest recent

'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

83
83
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

193
193
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

82
82
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

205
205
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

43
43
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

49
49
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

127
127
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

135
135
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

79
79
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

144
144
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

56
56
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

165
165
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

148
148
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

183
183
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

413
413
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

276
276
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

79
79
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

879
879
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

517
517
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

578
578
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

398
398
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

727
727
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

356
356
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

558
558

Meer sportnieuws