De vijf grootste ontgoochelingen van het EK, met één Belg

1286 stemmen
De vijf grootste ontgoochelingen van het EK, met één Belg

Het EK is voorbij. Italië is Europees kampioen. Tijdens de afgelopen maand zagen we veel spelers schitteren, maar ook heel wat van hen teleurstellen. We selecteerden de vijf grootste teleurstellingen. 

Kylian Mbappé: De aalvlugge aanvaller werd aanzien als de beste speler op dit EK. Maakte dat op geen enkel moment waar. Geen enkel doelpunt of assist. Tot overmaat van ramp miste hij ook de beslissende penalty tegen Zwitserland, waardoor Frankrijk al in de 1/8ste finales uit het EK lag. 

Youri Tielemans: Hij was voor het EK in topvorm, net als Yannick Carrasco. Die stelde ook teleur. Tielemans moest de Belgen bij de hand nemen door de afwezigheid van jongens als Eden Hazard, Axel Witsel en Kevin De Bruyne. Dat lukte van geen meter. Tielemans speelde een pover EK en haalde enkel een beter niveau met Witsel en De Bruyne weer in de ploeg. 



Memphis Depay: De enige aanvaller van ‘topniveau’ bij Nederland. Daar zagen we niets van terug op EURO 2020. Depay scoorde twee keer en leverde één assist, maar zijn algemene niveau was matig. In Nederland hadden ze veel meer verwacht van de nieuwe aanvaller van FC Barcelona. 

Bruno Fernandes: Een smaakmaker bij Manchester United, een onzichtbare speler bij Portugal. De aanvallende middenvelder presteerde bijzonder matig. Hij verdween ook naar de bank en zijn invalbeurten waren ook pover. Bij Portugal heeft Fernandes het nog altijd moeilijk om zijn niveau vanuit Engeland te halen. 

Leroy Sané: De snelle flankaanvaller ging er met Duitsland uit in de 1/8ste finales. Sané haalde geen enkele wedstrijd een goed niveau. We zagen hoekschoppen, voorzetten en dribbels die helemaal de mist in gingen. Nul goals en nul assist was de balans.

CR

LEES OOK: Veronique De Kock en Ronaldo: één bericht veranderde allés

Wie was de grootste teleurstelling?

Meest recent

Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

11
11
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

84
84
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

270
270
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

333
333
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

291
291
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

426
426
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

118
118
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

147
147
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

83
83
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

85
85
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

180
180
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

292
292
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

644
644
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

160
160
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

86
86
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

111
111
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

278
278
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

419
419
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

245
245
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

301
301
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

114
114
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

236
236
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

395
395
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

82
82
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

645
645

Meer sportnieuws