De vijf grootste ontgoochelingen van het EK, met één Belg

1286 stemmen
De vijf grootste ontgoochelingen van het EK, met één Belg

Het EK is voorbij. Italië is Europees kampioen. Tijdens de afgelopen maand zagen we veel spelers schitteren, maar ook heel wat van hen teleurstellen. We selecteerden de vijf grootste teleurstellingen. 

Kylian Mbappé: De aalvlugge aanvaller werd aanzien als de beste speler op dit EK. Maakte dat op geen enkel moment waar. Geen enkel doelpunt of assist. Tot overmaat van ramp miste hij ook de beslissende penalty tegen Zwitserland, waardoor Frankrijk al in de 1/8ste finales uit het EK lag. 

Youri Tielemans: Hij was voor het EK in topvorm, net als Yannick Carrasco. Die stelde ook teleur. Tielemans moest de Belgen bij de hand nemen door de afwezigheid van jongens als Eden Hazard, Axel Witsel en Kevin De Bruyne. Dat lukte van geen meter. Tielemans speelde een pover EK en haalde enkel een beter niveau met Witsel en De Bruyne weer in de ploeg. 



Memphis Depay: De enige aanvaller van ‘topniveau’ bij Nederland. Daar zagen we niets van terug op EURO 2020. Depay scoorde twee keer en leverde één assist, maar zijn algemene niveau was matig. In Nederland hadden ze veel meer verwacht van de nieuwe aanvaller van FC Barcelona. 

Bruno Fernandes: Een smaakmaker bij Manchester United, een onzichtbare speler bij Portugal. De aanvallende middenvelder presteerde bijzonder matig. Hij verdween ook naar de bank en zijn invalbeurten waren ook pover. Bij Portugal heeft Fernandes het nog altijd moeilijk om zijn niveau vanuit Engeland te halen. 

Leroy Sané: De snelle flankaanvaller ging er met Duitsland uit in de 1/8ste finales. Sané haalde geen enkele wedstrijd een goed niveau. We zagen hoekschoppen, voorzetten en dribbels die helemaal de mist in gingen. Nul goals en nul assist was de balans.

CR

LEES OOK: Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Wie was de grootste teleurstelling?

Meest recent

Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

25
25
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

26
26
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

9
9
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

98
98
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

186
186
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

137
137
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

39
39
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

500
500
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

376
376
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

369
369
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

296
296
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

543
543
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

299
299
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

432
432
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

121
121
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1904
1904
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

167
167
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

250
250
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

225
225
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

75
75
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

340
340
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

322
322
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

165
165
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

158
158
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

223
223

Meer sportnieuws