'Moeskroen geeft oude bekenden van Charleroi, Cercle en OHL een kans'

door
'Moeskroen geeft oude bekenden van Charleroi, Cercle en OHL een kans'

In principe zou Moeskroen als degradant uit de Jupiler Pro League als één van de favorieten moeten gelden voor het komende seizoen in 1B, maar het lijkt er op dit moment op dat Les Hurlus vooral nog veel werk hebben om een ploeg te smeden. Door een transferverbod konden ze zich de voorbije weken niet versterken, maar dat is nu opgeheven. Met Christophe Diandy haalden ze meteen een bekende naam in huis en het lijkt erop dat er nog zullen volgen.


Moeskroen lijkt immers resoluut op spelers met ervaring in de Belgische competities te mikken. La Dernière Heure verwacht dat in de komende dagen nog Parfait Mandanda, Clément Tainmont en Gouné Niangadou hun handtekening zullen zetten. Mandanda moet vertrekken bij Charleroi, Tainmont is al een jaar vrij nadat hij geen nieuw contract kreeg bij KV Mechelen en Niangadou zag zijn aflopende contract bij Antwerp niet verlengd worden.

Mandanda en Tainmont kregen zaterdag alvast speeltijd in de oefenwedstrijd tegen Duinkerken, waar Moeskroen een 3-0 om de oren kreeg. In die partij kregen nog twee bekende proefspelers hun kans. Frédéric Duplus, die geen nieuw contract kreeg bij OH Leuven, speelde 56 minuten mee. De bij Cercle Brugge doorgestuurde Calvin Dekuyper kreeg zelfs 78 minuten. Zij konden volgens LDH alvast genoeg laten zien dat ze een nieuwe kans verdienen.

Zouden dat goede spelers zijn voor Moeskroen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

33
33
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

139
139
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

92
92
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

48
48
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

49
49
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

49
49
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

181
181
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

84
84
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

129
129
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

56
56
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

238
238
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

222
222
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

233
233
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

359
359
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

296
296
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

140
140
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

170
170
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

193
193
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

423
423
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

238
238
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

149
149
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

164
164
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

121
121
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

216
216
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

69
69

Meer sportnieuws