Arnesen reageert duidelijk op uitgelekte interesse Club Brugge

door
Arnesen reageert duidelijk op uitgelekte interesse Club Brugge

Binnen exact één week trapt landskampioen Club Brugge zijn nieuwe seizoen van start met de Supercup tegen KRC Genk. Coach Philippe Clement zal dan grotendeels beroep moeten doen op dezelfde spelers als vorig seizoen. Zo is het nog steeds wachten op de eerste directe aanwinsten van de zomermercato.

Maar achter de schermen wordt wel degelijk aan versterking gewerkt. Dat bevestigt nu ook preses Bart Verhaeghe. De voorzitter had een uitgebreid gesprek met zakenkrant De Tijd en daarin kwam ook de mercato even ter sprake. Zo liet Verhaeghe verstaan dat Club momenteel doordrukt voor een nieuwe linksback, maar die onderhandelingen lopen behoorlijk moeizaam. "Met hem zijn we rond, maar de club wil 11 miljoen. Terwijl hij er maar 6 waard is", klinkt het.

UPDATE 17u09

Het heeft niet lang geduurd vooraleer de naam van het mysterieuze target van Club Brugge uitgelekt is na de uitspraken van Verhaeghe. Volgens Het Laatste Nieuws is de 'linksachter van 11 miljoen' de Nederlander Tyrell Malacia. De 21-jarige groeide de voorbije jaren bij Feyenoord uit tot een titularis en speelde er al 86 matchen in het A-elftal, goed voor drie goals en vijf assists. Hij was ook titularis bij Jong Oranje op het voorbije EK U21. Het valt echter af te wachten of Club en Feyenoord nog een akkoord zullen vinden na de uitlatingen van Verhaeghe.

UPDATE 17u47
Het lijkt er stilaan op dat de onderhandelingen over de transfer van Malacia in de pers gevoerd zullen worden. Niet lang nadat uitlekte dat Club de linksachter van Feyenoord wil overnemen, kwam de Nederlandse club bij monde van technisch directeur Frank Arnesen met een duidelijke reactie. "Hij blijft bij Feyenoord", verklaarde Arnesen immers aan RTV Rijnmond.

Het is niet duidelijk of Feyenoord daarmee gewoon de druk op Club wil opvoeren of ze echt niet mee willen werken aan een transfer. In ieder geval zitten de Rotterdammers wel in een sterke onderhandelingspositie, want Malacia verlengde in juni nog zijn contract tot 2024. Arnesen gaf wel aan niet te weten of Malacia zelf al dan niet een persoonlijk akkoord met Club heeft.

LEES OOK: Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

Denk je dat de transfer nog in orde zal komen?

Meest recent

Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

13
13
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

105
105
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

32
32
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

100
100
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

202
202
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

96
96
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

246
246
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

142
142
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

495
495
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

104
104
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

96
96
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

356
356
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

139
139
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

254
254
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

177
177
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

45
45
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

103
103
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

110
110
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

62
62
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

319
319
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

199
199
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

302
302
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

78
78
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

271
271

Meer sportnieuws