Arnesen reageert duidelijk op uitgelekte interesse Club Brugge

632
Arnesen reageert duidelijk op uitgelekte interesse Club Brugge

Binnen exact één week trapt landskampioen Club Brugge zijn nieuwe seizoen van start met de Supercup tegen KRC Genk. Coach Philippe Clement zal dan grotendeels beroep moeten doen op dezelfde spelers als vorig seizoen. Zo is het nog steeds wachten op de eerste directe aanwinsten van de zomermercato.

Maar achter de schermen wordt wel degelijk aan versterking gewerkt. Dat bevestigt nu ook preses Bart Verhaeghe. De voorzitter had een uitgebreid gesprek met zakenkrant De Tijd en daarin kwam ook de mercato even ter sprake. Zo liet Verhaeghe verstaan dat Club momenteel doordrukt voor een nieuwe linksback, maar die onderhandelingen lopen behoorlijk moeizaam. "Met hem zijn we rond, maar de club wil 11 miljoen. Terwijl hij er maar 6 waard is", klinkt het.

UPDATE 17u09

Het heeft niet lang geduurd vooraleer de naam van het mysterieuze target van Club Brugge uitgelekt is na de uitspraken van Verhaeghe. Volgens Het Laatste Nieuws is de 'linksachter van 11 miljoen' de Nederlander Tyrell Malacia. De 21-jarige groeide de voorbije jaren bij Feyenoord uit tot een titularis en speelde er al 86 matchen in het A-elftal, goed voor drie goals en vijf assists. Hij was ook titularis bij Jong Oranje op het voorbije EK U21. Het valt echter af te wachten of Club en Feyenoord nog een akkoord zullen vinden na de uitlatingen van Verhaeghe.

UPDATE 17u47
Het lijkt er stilaan op dat de onderhandelingen over de transfer van Malacia in de pers gevoerd zullen worden. Niet lang nadat uitlekte dat Club de linksachter van Feyenoord wil overnemen, kwam de Nederlandse club bij monde van technisch directeur Frank Arnesen met een duidelijke reactie. "Hij blijft bij Feyenoord", verklaarde Arnesen immers aan RTV Rijnmond.

Het is niet duidelijk of Feyenoord daarmee gewoon de druk op Club wil opvoeren of ze echt niet mee willen werken aan een transfer. In ieder geval zitten de Rotterdammers wel in een sterke onderhandelingspositie, want Malacia verlengde in juni nog zijn contract tot 2024. Arnesen gaf wel aan niet te weten of Malacia zelf al dan niet een persoonlijk akkoord met Club heeft.

LEES OOK: Vanhoutte vergeleken met Belgisch icoon: "Begrijp het wel"

Denk je dat de transfer nog in orde zal komen?

Meest recent

Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

8
8
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

45
45
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

21
21
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

182
182
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

24
24
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

35
35
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

70
70
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

184
184
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

22
22
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

64
64
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

114
114
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

16
16
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

54
54
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

352
352
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

177
177
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

193
193
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

91
91
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

51
51
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

130
130
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

88
88
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

71
71
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

145
145
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

306
306

Meer sportnieuws