Arnesen reageert duidelijk op uitgelekte interesse Club Brugge

door
Arnesen reageert duidelijk op uitgelekte interesse Club Brugge

Binnen exact één week trapt landskampioen Club Brugge zijn nieuwe seizoen van start met de Supercup tegen KRC Genk. Coach Philippe Clement zal dan grotendeels beroep moeten doen op dezelfde spelers als vorig seizoen. Zo is het nog steeds wachten op de eerste directe aanwinsten van de zomermercato.

Maar achter de schermen wordt wel degelijk aan versterking gewerkt. Dat bevestigt nu ook preses Bart Verhaeghe. De voorzitter had een uitgebreid gesprek met zakenkrant De Tijd en daarin kwam ook de mercato even ter sprake. Zo liet Verhaeghe verstaan dat Club momenteel doordrukt voor een nieuwe linksback, maar die onderhandelingen lopen behoorlijk moeizaam. "Met hem zijn we rond, maar de club wil 11 miljoen. Terwijl hij er maar 6 waard is", klinkt het.

UPDATE 17u09

Het heeft niet lang geduurd vooraleer de naam van het mysterieuze target van Club Brugge uitgelekt is na de uitspraken van Verhaeghe. Volgens Het Laatste Nieuws is de 'linksachter van 11 miljoen' de Nederlander Tyrell Malacia. De 21-jarige groeide de voorbije jaren bij Feyenoord uit tot een titularis en speelde er al 86 matchen in het A-elftal, goed voor drie goals en vijf assists. Hij was ook titularis bij Jong Oranje op het voorbije EK U21. Het valt echter af te wachten of Club en Feyenoord nog een akkoord zullen vinden na de uitlatingen van Verhaeghe.

UPDATE 17u47
Het lijkt er stilaan op dat de onderhandelingen over de transfer van Malacia in de pers gevoerd zullen worden. Niet lang nadat uitlekte dat Club de linksachter van Feyenoord wil overnemen, kwam de Nederlandse club bij monde van technisch directeur Frank Arnesen met een duidelijke reactie. "Hij blijft bij Feyenoord", verklaarde Arnesen immers aan RTV Rijnmond.

Het is niet duidelijk of Feyenoord daarmee gewoon de druk op Club wil opvoeren of ze echt niet mee willen werken aan een transfer. In ieder geval zitten de Rotterdammers wel in een sterke onderhandelingspositie, want Malacia verlengde in juni nog zijn contract tot 2024. Arnesen gaf wel aan niet te weten of Malacia zelf al dan niet een persoonlijk akkoord met Club heeft.

LEES OOK: Hayen out, Leko in bij Club: sappige details lekken uit

Denk je dat de transfer nog in orde zal komen?

Meest recent

Hayen out, Leko in bij Club: sappige details lekken uit

Als een donderslag bij heldere hemel nam Club Brugge zopas afscheid van Nicky Hayen. Misschien ...

84
84
Club Brugge dumpt Hayen: Vandenbempt doet boekje open

Club Brugge dropte zopas een bom van jewelste door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. Terwijl ...

382
382
Julie Vanloo haalt snoeihard uit na ontslag Nicky Hayen

Club Brugge heeft in de late namiddag een enorme schok door het Belgische voetbal gestuurd. De ...

605
605
AA Gent zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Ivan Leko heeft AA Gent verlaten en keert terug naar Club Brugge. Een bizarre transfer, want de ...

923
923
Oorlog tussen Club en AA Gent: Baro met straffe onthulling

Het Belgische voetbal blijft (in negatieve zin) verbazen. Ondanks zeer straf werk werd Nicky Hayen ...

1243
1243
Club Brugge-bestuur met grond gelijk gemaakt: "Shame on you!"

Club Brugge maakte zopas het vertrek van Nicky Hayen bekend. Die werd ontslagen na een 3 op 12. Ivan ...

902
902
Scherpen geeft grote Champions League-ambitie Union prijs

Union SG maakt zich klaar voor de Champions League-topper tegen Olympique Marseille. De Belgische ...

16
16
Enorme bom! Club Brugge ontslaat Hayen en haalt Leko in huis

En bom uit Brugge: Nicky Hayen is zopas ontslagen bij Club Brugge. Ivan Leko volgt hem op. Een zeer ...

866
866
Afgang van Anderlecht: data zorgen voor opvallende schets

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van KVC Westerlo. Paars-Wit was nergens en dat gedurende de hele ...

182
182
Verrast Garcia met WK-selectie voor Genkie?

Bij KRC Genk loopt heel wat talent rond. De Limburgers hopen dat een aantal spelers van hen mogen ...

138
138
Union SG ruikt nieuwe stunt: "Wereldklasse!"

Union SG heeft alweer heel erg verrast in de Champions League. Ze wonnen op het veld van PSV en ...

75
75
Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

143
143
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

196
196
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

64
64
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

325
325
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

50
50
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

168
168
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

292
292
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

142
142
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

159
159
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

271
271
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

106
106
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

549
549
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

345
345

Meer sportnieuws