AA Gent pakt uit met spits van Celtic

door
AA Gent pakt uit met spits van Celtic

Bij Celtic gaan ze weldra een volgende speler van de hand doen. Volgens Schotse media gaat Vakoun Bayo de club verlaten. Hij trekt naar een Belgische club. 

Bayo heeft om zijn transfer af te handelen zelfs afgezegd voor de Olympische Spelen met Ivoorkust. Zijn transfer zal zeer snel afgerond worden. Het is niet bekend over welke Belgische club het gaat. Opvallend: de spits is recent AA Gent gaan volgen op Instagram. De Buffalo’s zijn nog op zoek naar een aanvaller, al is het niet geweten of Bayo interesse geniet van de club.

Bayo is een 23-jarige centrumspits, die ook op de flank uit de voeten kan. Afgelopen seizoen werd hij uitgeleend aan Toulouse, waar hij in 31 competitiematchen 11 keer scoorde en 2 assists gaf. Celtic betaalde in 2019 nog 2,2 miljoen euro aan DAC. Bij de Schotse topclub kon hij echter nooit overtuigen.

UPDATE 22u10

AA Gent heeft de komst van Vakoun Bayo officieel meegedeeld.  "Vandaag tekende de 24-jarige spits Ivoriaanse spits Vakoun Bayo (10/01/1997) een contract tot 2025 bij KAA Gent. Bayo komt over van het Schotse Celtic Glasgow en was vorig seizoen uitgeleend aan het Franse Toulouse FC waar ook Brecht Dejaegere en Deiver Machado speelden."

"Vakoun is een snelle en beweeglijke spits die offensief zeer kopbalsterk is. Hij is een speler die onze coach veel mogelijkheden zal bieden voorin", luidt het bij Sports Manager Tim Matthys

LEES OOK: 'Cercle Brugge kraait victorie: Celtic doet topvoorstel'

🔥 Populair bij onze lezers

'Club Brugge keert kar: nieuwe twist in Jashari-soap'
'Club Brugge keert kar: nieuwe twist in Jashari-soap'

Goede aanwinst voor Gent?

Meest recent

'AA Gent is het beu en laat transfer schieten'

AA Gent moet dringend in actie schieten op de transfermarkt. De teller staat bij de Buffalo's nog ...

61
61
Italianen in shock door eerste trainingsfoto's De Bruyne

Voor Kevin De Bruyne begon dinsdag een nieuw hoofdstuk in zijn carrière. Na maar liefst tien ...

277
277
'Uittocht Charleroi komt op gang: 2 vertrekkers in de maak'

De start van het nieuwe Belgische voetbalseizoen nadert met rasse schreden. Komend weekend is er al ...

21
21
Romano meldt volgende transfer voor Jonge Duivel

De transfermolen begint in de grote competities alsmaar meer op gang te komen en dat betekent dat er ...

33
33
'Union jubelt: oplossing voor uitzichtloze situatie'

Binnen minder dan een week gaat het seizoen van landskampioen Union al officieel van start, maar er ...

54
54
'Club Brugge verrast compleet met vergeten international'

Club Brugge lijkt dicht bij zijn derde aanwinst van de zomer te staan. Het had nog dringend nood aan ...

694
694
'Ronaldo flirt met shocktransfer naar Italië’

Cristiano Ronaldo blijft ook op zijn 40ste van onschatbare waarde voor zowel Al-Nassr als de ...

280
280
'Rode Duivel maakt Bundesliga gek met toptransfer'

De voorbije jaren drukten alsmaar meer Belgen hun stempel in de Bundesliga. Vincent Kompany loodste ...

120
120
'Transfer Meijer klapt: Feyenoord pikt andere Belg op'

Feyenoord moest vorig seizoen vrede nemen met een derde plaats in de Eredivisie, waardoor het nog ...

109
109
'Na Forbs volgt nóg een topaanwinst bij Club Brugge'

In aanloop naar de supercup van komende zondag, blijft Club Brugge zich roeren op de ...

1043
1043
Dolberg én Simic weg? Anderlecht maakt statement

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een vruchtbare transferperiode aan inkomende zijde. Maar het ...

540
540
'Emi Martinez laat bommetje vallen in Premier League'

De zomermercato van 2025 leverde al enkele spectaculaire toptransfers op, maar de meeste doelmannen ...

121
121
‘Vandenhaute woest: Club 'steelt' droomtransfer’

Wouter Vandenhaute had grootse plannen en gooide vorig seizoen stevig geld tegen de transfer van een ...

1480
1480
Poolse wals bij Dender: derde zomeraanwinst binnen

Binnen minder dan twee weken trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer van start. ...

151
151
'Renard doet schokkende onthulling bij Anderlecht'

Olivier Renard is bezig aan zijn eerste tussenseizoen als sportief directeur bij RSC Anderlecht en ...

479
479
'Kompany zet Bayern in lichterlaaie: 100 miljoen klaar'

De spelers van Bayern München genieten momenteel van een welverdiende vakantie na een lang en ...

165
165
'Club Brugge keert kar: nieuwe twist in Jashari-soap'

Dé soap van de transferzomer is in ons land ongetwijfeld de flirt van Ardon Jashari met AC ...

1326
1326
'Witte rook: AA Gent heeft tweede zomeraanwinst te pakken'

Ivan Leko en de fans moesten even op hun honger blijven zitten, maar nu lijkt AA Gent eindelijk weer ...

348
348
Ine Beyen duikt op met bekende oud-voetballer

Het leven van onze BV's staat hier vaak in de schijnwerpers, in Nederland is dat nog een tikkeltje ...

901
901
'Anderlecht vindt oplossing voor overbodige miscast'

Vooral centraal achterin kan Besnik Hasi gerust nog wat vers bloed gebruiken, maar RSC Anderlecht ...

345
345
'Overmars droomt van hereniging met oude Ajax-ster'

De voorbije weken viel er weinig transfernieuws te rapen op de Bosuil, maar dat blijkt louter stilte ...

321
321
'AA Gent richt pijlen op oude bekende: Cercle op de loer'

AA Gent haalde met Wilfred Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar nu ...

442
442
'Done deal: Club Brugge heeft nieuwe flankaanvaller beet'

In de onderhandelingen met Inter omtrent Aleksander Stankovic zit er momenteel weinig schot in de ...

1084
1084
'Renard vangt bot: toptarget stuurt Anderlecht wandelen'

Om de brede kern uit te dunnen, en liefst nog wat centen in het laatje te brengen, maakt RSC ...

542
542
'Kink in de kabel: Club Brugge loopt blauwtje in Milaan'

Tot nader order blijft Ardon Jashari gewoon op post bij Club Brugge, waar de Speler van het Jaar ...

1101
1101

Meer sportnieuws