Keert Van Damme alsnog terug uit zijn voetbalpensioen?

door
Keert Van Damme alsnog terug uit zijn voetbalpensioen?

Bij Free Players FC kunnen clubloze profspelers hun conditie onderhouden onder leiding van trainer Eddy Van den Berge. Het project krijgt steeds meer weerklank, onder meer door ambassadeur Jelle Van Damme. 

"Op 1 juli kwamen er vier spelers opdagen voor de eerste training op de jeugdterreinen van KSC Lokeren-Temse, vandaag zijn er al ruim het dubbele. Onder de nieuwkomers Hannes Smolders (Lierse Kempenzonen) samen met Jacky Donkor en Bo Geens, twee ex-spelers van Sporting Lokeren die vorig seizoen in de Nederlandse tweede divisie aan de slag waren. Maar ook echt grote namen komen op deze trainingen af. Zo is Renato Neto vandaag al aanwezig en sluiten later deze week ook nog Jéremy Taravel (ex-Sporting Lokeren en ex-Cercle) aan, samen met Frédéric Duplus en Olivier Myny (beiden ex-OHL). Vanaf volgende week is er ook een T2, Tom Ruytinx. Een eerste succesje werd inmiddels al geboekt: Damien Marcq trainde vorige week nog mee, maar is nu zo goed als rond met de promovendus uit 1B, Union Sint-Gillis”, luidt het op de website van Lokeren. 

Eind juli hoopt men 15 spelers te hebben en er staat ook al een oefenmatch tegen Knokke gepland. Opvallend: Jelle Van Damme sluit niet uit dat hij alsnog terugkeert uit zijn voetbalpensioen. “Op papier zit mijn actieve carrière er op, maar wie weet, als er nog een interessant voorstel op me afkomt. Vandaar dat ik ook nog mijn conditie onderhoud. Hoe dan ook: aan dit project was al langer nood, het buitenland bewijst dat het vruchten afwerpt. Dat zal hier ook zo zijn, daar ben ik van overtuigd.”

Zal Van Damme nog terugkeren?

Meest recent

Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

0
0
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

29
29
'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

RSC Anderlecht nam afgelopen maandag afscheid van Cedric Hatenboer, die een half seizoen aan Telstar ...

45
45
'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

25
25
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

127
127
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

25
25
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

302
302
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

252
252
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

50
50
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

355
355
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

160
160
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

319
319
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

440
440
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

437
437
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

183
183
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

87
87
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

295
295
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

108
108
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

544
544
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

189
189
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

219
219
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

61
61
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

141
141
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

131
131
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

135
135

Meer sportnieuws