Keert Van Damme alsnog terug uit zijn voetbalpensioen?

door
Keert Van Damme alsnog terug uit zijn voetbalpensioen?

Bij Free Players FC kunnen clubloze profspelers hun conditie onderhouden onder leiding van trainer Eddy Van den Berge. Het project krijgt steeds meer weerklank, onder meer door ambassadeur Jelle Van Damme. 

"Op 1 juli kwamen er vier spelers opdagen voor de eerste training op de jeugdterreinen van KSC Lokeren-Temse, vandaag zijn er al ruim het dubbele. Onder de nieuwkomers Hannes Smolders (Lierse Kempenzonen) samen met Jacky Donkor en Bo Geens, twee ex-spelers van Sporting Lokeren die vorig seizoen in de Nederlandse tweede divisie aan de slag waren. Maar ook echt grote namen komen op deze trainingen af. Zo is Renato Neto vandaag al aanwezig en sluiten later deze week ook nog Jéremy Taravel (ex-Sporting Lokeren en ex-Cercle) aan, samen met Frédéric Duplus en Olivier Myny (beiden ex-OHL). Vanaf volgende week is er ook een T2, Tom Ruytinx. Een eerste succesje werd inmiddels al geboekt: Damien Marcq trainde vorige week nog mee, maar is nu zo goed als rond met de promovendus uit 1B, Union Sint-Gillis”, luidt het op de website van Lokeren. 

Eind juli hoopt men 15 spelers te hebben en er staat ook al een oefenmatch tegen Knokke gepland. Opvallend: Jelle Van Damme sluit niet uit dat hij alsnog terugkeert uit zijn voetbalpensioen. “Op papier zit mijn actieve carrière er op, maar wie weet, als er nog een interessant voorstel op me afkomt. Vandaar dat ik ook nog mijn conditie onderhoud. Hoe dan ook: aan dit project was al langer nood, het buitenland bewijst dat het vruchten afwerpt. Dat zal hier ook zo zijn, daar ben ik van overtuigd.”

POLL: Zal Van Damme nog terugkeren?

Meest recent

Kompany heeft duidelijke boodschap voor Belgische coaches

Vincent Kompany boekte een eerste succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester werd ...

6
6
KAA Gent slaat toe: contract tot 2027

KAA Gent heeft niet getwijfeld bij de contractsituatie van Abdoul Ayinde. Het 19-jarige talent is ...

15
15
‘Slapende reus in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

68
68
‘Bestemming KDB: Michèle Lacroix gespot op huizenjacht’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De afgelopen weken werden verschillende opties naar voren ...

149
149
Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

43
43
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

126
126
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

54
54
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

61
61
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

83
83
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

54
54
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

444
444
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

91
91
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

91
91
Transferplan onthuld: deze verdediger moet RSCA redden

Anderlecht staat voor een defensieve heropbouw nu Jan Vertonghen stopt en Adryelson vertrekt. ...

260
260
Keert ex-Rode Duivel terug naar Jupiler Pro League?

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden. Achter de schermen ...

118
118
Standard verrast: dit ‘vergeten’ talent blijft tot 2028

Bij Standard blijft er heel wat onzekerheid heersen naar volgend seizoen toe. Het blijft wachten op ...

93
93
Kuyt doet boekje open: schrijnende situatie Beerschot

Zaterdag krijgt Beerschot het bezoek van Cercle Brugge. Met die wedstrijd zet het een punt achter ...

247
247
'AA Gent verrast: doelpuntenmachine moet vertrekken'

Bij AA Gent bleek de voorbije weken en maanden dat er nog veel werk aan de winkel is. De prestaties ...

679
679
'Club wrijft zich in de handen: goudhaantje blijft'

Er lijkt Club Brugge een zeer drukke transferzomer te wachten te staan. Door de sterke prestaties in ...

935
935
'Peperdure transfer Barça: ideale aanvulling op Yamal'

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League na een sensationeel tweeluik tegen ...

247
247

Meer sportnieuws