De Vlieger komt met straf voorstel na blessures De Bruyne en Hazard

door
De Vlieger komt met straf voorstel na blessures De Bruyne en Hazard

Een week geleden werden de Rode Duivels uitgeschakeld op het EK door Italië en dat zindert nog steeds na. Ze konden in de kwartfinale niet rekenen op Eden Hazard en ook Kevin De Bruyne kon maar op halve kracht spelen door een blessure. Beide sterspelers waren een ronde eerder tegen Portugal uit de wedstrijd getrapt en dat verleidt Geert De Vlieger nu tot een opmerkelijk voorstel.


De ex-doelman en huidige analist trok na de match van Portugal al hard van leer en verklaarde op Twitter dat de Portugezen De Bruyne en Hazard opzettelijk geviseerd hadden. Ook de beuk van Rüdiger op De Bruyne in de Champions League-finale enkele weken eerder was volgens hem opzettelijk. Die theorie houdt De Vlieger nog steeds aan en hij komt nu zelfs met een heel opmerkelijk voorstel.

"Ik vind: elke interventie waarbij het niet de bedoeling is om de bal te spelen maar om de tegenstander te raken, moet altijd rood zijn", stelt hij in De Zondag. "Aan het shirt hangen? Rood! Iemand die op het middenveld uitbreekt tackelen zonder de bal te kunnen raken? Rood! Voetbal is heel simpel: het is een strijd om de bal om te proberen een doelpunt te maken. Als je niet de intentie hebt om de bal te spelen, ben je niet met voetbal bezig en is dat voor mij altijd een rode kaart. Moeilijk kan dat toch niet zijn?"

LEES OOK: 'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Ben je het eens met hem?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

15
15
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

84
84
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

31
31
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

39
39
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

256
256
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

83
83
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

134
134
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

121
121
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

508
508
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

372
372
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

521
521
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

236
236
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

223
223
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

226
226
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

231
231
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

62
62
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

79
79
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

438
438
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

669
669
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

509
509
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

299
299
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

506
506
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

742
742
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

440
440
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

445
445

Meer sportnieuws