Union-spits wil sensatie van 1A worden: "Minstens veertien goals"

120
Union-spits wil sensatie van 1A worden:

Het wordt uitkijken naar wat Union komend seizoen vermag in 1A, nadat het vorig seizoen met overmacht kampioen werd in 1B. De Brusselaars maken voor de eerste keer in bijna 50 jaar hun opwachting op het hoogste niveau, met een kern die nog niet al te veel ervaring in eerste klasse heeft. Vorig seizoen maakten vooral de aanvallers indruk, het wordt bekijken of ze dat ook in 1A kunnen herhalen.


Dante Vanzeir liep het meest in de kijker met 21 goals en negen assists in 27 wedstrijden, maar ook Deniz Undav vond met achttien goals vlot de weg naar de netten. De 24-jarige Duitser wil zich straks ook op het hoogste niveau laten zien, nadat hij de voorbije jaren in de Duitse derde en vierde klasse speelde.

In Het Nieuwsblad geeft hij aan dat hij komend seizoen minstens veertien keer wil scoren, waarmee hij toch behoorlijk hoog op de topschutterslijst zou moeten belanden. Undav kan alvast weer rekenen op de steun van de opnieuw fitte Vanzeir, terwijl Union zijn voorhoede deze zomer ook nog versterkte met Felipe Avenatti, die gehuurd werd van Standard.

LEES OOK: Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Zal hij zijn doelstelling halen?

Meest recent

Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

22
22
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

83
83
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

21
21
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

6
6
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

47
47
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

46
46
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

80
80
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

106
106
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

232
232
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

437
437
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

198
198
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

158
158
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

403
403
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

69
69
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

384
384
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

47
47
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

68
68
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

121
121
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

278
278
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

29
29
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

82
82
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

152
152
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

22
22
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

64
64
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

383
383

Meer sportnieuws