Antwerp laat verdediger opnieuw naar STVV vertrekken

door
Antwerp laat verdediger opnieuw naar STVV vertrekken

Antwerp kende al een zeer drukke mercato tot dusver, want met Ortwin De Wolf haalde het maandag al zijn zesde nieuwkomer van de zomer binnen. Om plaats te maken voor al dat vers bloed zullen echter ook nog een aantal spelers moeten vertrekken. Zo wordt een verdediger nog naar de uitgang geduwd.

Antwerp vertrok maandag op stage naar het Nederlandse Horst, maar Junior Pius mocht niet mee op de bus stappen. De Nigeriaanse verdediger krijgt geen nieuwe kans, nadat hij vorig seizoen amper in de plannen voorkwam en na Nieuwjaar al verhuurd werd aan STVV. De Kanaries besloten om de aankoopoptie niet te lichten, maar desondanks kan Pius wel op Stayen terugkeren.

Gazet van Antwerpen meldt dat de twee clubs onderhandelen over een transfer. Of dat een tijdelijke of definitieve overgang betreft, is niet duidelijk. In 2019 telde Antwerp nog 1 miljoen euro neer om Pius weg te plukken bij het Portugese Paços de Ferreira, maar hij kon zich op de Bosuil nooit helemaal doorzetten.

UPDATE 07/07
De onderhandelingen tussen Antwerp en STVV hebben een goede afloop gekend, want de Great Old kondigt aan dat Pius opnieuw naar Stayen vertrekt. De verdediger zal net als vorig seizoen op huurbasis voor STVV spelen. Over een eventuele aankoopoptie wordt niet gesproken in de aankondiging.


LEES OOK: Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"
363

Had Antwerp hem dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

‘Tresoldi wil weg bij Club Brugge: prijskaartje bekend’

Nicolo Tresoldi is in de tweede seizoenshelft volledig ontploft bij Club Brugge. De Duitse aanvaller ...

58
58
Échte reden voor clash tussen Lukaku en Napoli onthuld

Romelu Lukaku werd opgeroepen door bondscoach Rudi Garcia voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

47
47
Axel Witsel verbaast iedereen met toekomstplannen

Axel Witsel is inmiddels al 37, maar de verdediger annex middenvelder zit nog steeds bij de Rode ...

35
35
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

219
219
België vs VS op tv: waar kijk je live naar de Rode Duivels?

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

211
211
Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Toby Alderweireld was deze week nog te zien in het Play-programma Komen Eten, waar hij een zeer ...

56
56
VS en België sluiten deal: opvallende details oefenduel

De Rode Duivels werken zaterdagavond een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. Die partij zal ...

108
108
Vertrekkansen stijgen: Tresoldi imponeert in Duitsland

Nicolo Tresoldi heeft zich de voorbije weken serieus in de kijker gespeeld bij Club Brugge. Het zal ...

174
174
Godts al gedumpt? Garcia kiest andere Duivel

Mika Godts is eindelijk Rode Duivel, maar dat voelt voorlopig meer als een test dan als een echte ...

151
151
'Afscheid na 89 duels: Kompany stuurt international door'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

48
48
'Atlético, Dortmund, ...: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

243
243
Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

511
511
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

77
77
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

152
152
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

155
155
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

475
475
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

363
363
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

248
248
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

261
261
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

222
222
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

154
154
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

166
166
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

70
70
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

214
214
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

485
485

Meer sportnieuws