Antwerp heeft nieuwe linksachter beet

door
Antwerp heeft nieuwe linksachter beet

Antwerp FC wil volgend seizoen niet alleen scoren op meerdere fronten, het hoopt in de eigen competitie ook zo lang mogelijk mee te doen voor de hoogste plaatsen. En die grote ambities werden in de voorbije weken duidelijk geïllustreerd. Zo toonde de Great Old zich bijzonder slagkrachtig op de transfermarkt.


In afwachting van een rechtstreekse opvolger voor Luciano D'Onofrio, is het algemeen directeur Sven Jaecques die in samenspraak met preses Paul Gheysens het transferfront voor zijn rekening neemt. En dat legde de club tot dusver geen windeieren. Met Jelle Bataille, Michael Frey en Björn Engels verzekerde RAFC zich al snel van drie stevige aanwinsten, terwijl Ortwin De Wolf definitief overkwam van Eupen. Afgelopen weekend kwam daar ook nog Michel-Ange Balikwisha bij als voorlopig kroonjuweel. De jonge aanvaller werd voor zo'n 6 miljoen euro overgenomen van Standard, nooit betaalde Antwerp meer voor één speler. En volgens Het Laatste Nieuws is de transferhonger desondanks nog niet gestild.

Zo zou het stamnummer één inmiddels ook werk maken van een nieuwe linksback. En volgens HLN mag ook die één en ander kosten. Vorig seizoen was het doorgaans Jordan Lukaku die deze positie voor zijn rekening nam, maar zijn huurovereenkomst werd niet verlengd. De afgeschreven Simen Juklerod trok dan weer transfervrij naar KRC Genk. En dus wil Antwerp coach Brian Priske van een nieuw alternatief op deze positie voorzien. Concrete namen werden tot dusver nog niet genoemd.

UPDATE 21u06

In Het Nieuwsblad wordt nu toch een concrete naam genoemd, namelijk die van Yassine Ben Hamed (18). De Franse linskachter met Algerijnse roots komt voorlopig nog uit voor LOSC Lille B, maar lijkt dus op weg naar Antwerpen. Volgens HNB is het mogelijk dat hij al aansluit op de oefenstage van de Great Old in het Nederlandse Horst. Hij zou wel een wissel op de toekomst zijn, klinkt het.

UPDATE 22u23

Antwerp heeft er niet veel gras over laten groeien. De Great Old meldt op zijn website immers al de komst van Yassine Ben Hamed. Hij zette zijn krabbel onder een contract voor vier seizoenen en komt over van LOSC Lille B. Hij vervoegt meteen zijn nieuwe ploegmaats op oefenstage in het Nederlandse Horst.

LEES OOK: "Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Is hij op termijn een vaste waarde?

Meest recent

Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

11
11
Anthony Limbombe vindt zeer opmerkelijke nieuwe club

In 2018 was Anthony Limbombe nog even Rode Duivel, maar daarna heeft de flankspeler nooit meer de ...

13
13
Club NXT kent zijn verdere parcours in Youth League

Club Brugge heeft de voorbije maanden een zeer knap parcours afgelegd in de Champions League. Ook ...

57
57
'Anderlecht zkt trainer: ook Neerpede-icoon in beeld'

Anderlecht zette eerder deze week Besnik Hasi op straat omwille van de tegenvallende resultaten in ...

140
140
Hubert geeft verklaring voor zeer verrassende wijziging

Voor Union is het een bewogen week geweest. Het sloot zijn campagne in de Champions League af met ...

21
21
Anderlecht in terugmatch op Antwerp toch met rode Diarra?

Anderlecht heeft donderdagavond alweer averij opgelopen. Het ging in eigen stadion met 0-1 onderuit ...

246
246
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing bij Anderlecht, nog transfer Dimata'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

217
217
Sunderland stelt Angulo voor: meteen veel druk

De transfer was al een tijdje geleden aangekondigd, maar nu heeft Sunderland Nilson Angulo ook ...

81
81
Janssen steekt Antwerp-ploegmakker hart onder de riem

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht in de heenwedstrijd van de halve finale ...

105
105
Renard op weg naar exit? “Situatie is onhoudbaar”

Het is storm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit zoekt naar een nieuwe coach na het ontslag van Besnik ...

325
325
Andy Peelman haalt vlammend uit richting Anderlecht

Andy Peelman, kennen we vooral als acteur, presentator en voormalig politieagent. De man werd de ...

314
314
Vanzeir doet boekje open over reserverol bij Cercle

Dante Vanzeir maakte in het verleden het mooie weer bij Union SG en in de MLS, maar zijn avontuur ...

325
325
Anderlecht krijgt klappen: ‘Twee coaches weigeren resoluut’

RSC Anderlecht zit in de hoek waar de klappen vallen. Paars-Wit koos ervoor om Besnik Hasi te ...

536
536
Oosting verrast met lof voor opvallende Antwerp-uitblinker

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht. The Great Old heeft zo een goede ...

172
172
'Beerschot slaat alsnog toe en haalt derde Japanner'

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook merken op het vlak van ...

108
108
'Besiktas strikt na Oh ook oude Anderlecht-bekende'

In een handvol landen is de transfermarkt nog steeds open, waaronder ook in Turkije. Daar is onder ...

47
47
TD Westerlo onthult: "Club of Anderlecht? Niet gezien"

Westerlo beleefde een zeer drukke wintermercato. Daarin moest het ook weer een aantal smaakmakers ...

88
88
Renard onder vuur: Vandenbempt haalt criticasters neer

De voorbije weken is Anderlecht nog maar eens in een diepe crisis beland. Trainer Besnik Hasi werd ...

333
333
Kiki Vanrafelghem schiet dubbel raak: supporters smullen

Goed een jaar geleden maakte Keano 'Kiki' Vanrafelghem de overstap vanuit Patro naar KV Mechelen. ...

110
110
Godts weigert knaltransfer: makelaar onthult reden

Voor Mika Godts is dit het seizoen van de grote doorbraak geworden. De 20-jarige flankaanvaller ...

109
109
Ronaldo-soap escaleert: Saudi's halen snoeihard uit

Cristiano Ronaldo vierde deze week zijn 41ste verjaardag, maar dat gebeurde toch een beetje in ...

104
104
Karl Vannieuwkerke breekt bij tragisch overlijden

Karl Vannieuwkerke staat bekend om zijn scherpe pen en vaste stem, maar deze week klonk er iets ...

81
81
Pakt La Louvière uit met icoon als opvolger Frutos?

Voor La Louvière zijn het woelige maanden geweest. De promovendus zag op enkele weken tijd ...

67
67
Onterechte rode kaart voor Anderlecht? De Cat sust

De zwakke reeks van Anderlecht werd donderdag verdergezet met een thuisnederlaag tegen Antwerp. ...

274
274
‘Club Brugge zet druk: Genk-topper is doelwit’

Club Brugge zet de druk erop: komende zomer wil blauw-zwart een nieuwe nummer zes binnenhalen. En ...

430
430

Meer sportnieuws