Antwerp heeft nieuwe linksachter beet

door
Antwerp heeft nieuwe linksachter beet

Antwerp FC wil volgend seizoen niet alleen scoren op meerdere fronten, het hoopt in de eigen competitie ook zo lang mogelijk mee te doen voor de hoogste plaatsen. En die grote ambities werden in de voorbije weken duidelijk geïllustreerd. Zo toonde de Great Old zich bijzonder slagkrachtig op de transfermarkt.


In afwachting van een rechtstreekse opvolger voor Luciano D'Onofrio, is het algemeen directeur Sven Jaecques die in samenspraak met preses Paul Gheysens het transferfront voor zijn rekening neemt. En dat legde de club tot dusver geen windeieren. Met Jelle Bataille, Michael Frey en Björn Engels verzekerde RAFC zich al snel van drie stevige aanwinsten, terwijl Ortwin De Wolf definitief overkwam van Eupen. Afgelopen weekend kwam daar ook nog Michel-Ange Balikwisha bij als voorlopig kroonjuweel. De jonge aanvaller werd voor zo'n 6 miljoen euro overgenomen van Standard, nooit betaalde Antwerp meer voor één speler. En volgens Het Laatste Nieuws is de transferhonger desondanks nog niet gestild.

Zo zou het stamnummer één inmiddels ook werk maken van een nieuwe linksback. En volgens HLN mag ook die één en ander kosten. Vorig seizoen was het doorgaans Jordan Lukaku die deze positie voor zijn rekening nam, maar zijn huurovereenkomst werd niet verlengd. De afgeschreven Simen Juklerod trok dan weer transfervrij naar KRC Genk. En dus wil Antwerp coach Brian Priske van een nieuw alternatief op deze positie voorzien. Concrete namen werden tot dusver nog niet genoemd.

UPDATE 21u06

In Het Nieuwsblad wordt nu toch een concrete naam genoemd, namelijk die van Yassine Ben Hamed (18). De Franse linskachter met Algerijnse roots komt voorlopig nog uit voor LOSC Lille B, maar lijkt dus op weg naar Antwerpen. Volgens HNB is het mogelijk dat hij al aansluit op de oefenstage van de Great Old in het Nederlandse Horst. Hij zou wel een wissel op de toekomst zijn, klinkt het.

UPDATE 22u23

Antwerp heeft er niet veel gras over laten groeien. De Great Old meldt op zijn website immers al de komst van Yassine Ben Hamed. Hij zette zijn krabbel onder een contract voor vier seizoenen en komt over van LOSC Lille B. Hij vervoegt meteen zijn nieuwe ploegmaats op oefenstage in het Nederlandse Horst.

Is hij op termijn een vaste waarde?

Meest recent

2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

27
27
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

17
17
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

24
24
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

19
19
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

80
80
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

63
63
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

47
47
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

207
207
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

324
324
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

76
76
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

127
127
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

143
143
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

107
107
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

97
97
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

118
118
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

201
201
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

138
138
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

674
674
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

541
541
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

172
172
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

177
177
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

220
220
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

30
30
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

295
295
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

197
197

Meer sportnieuws