Antwerp heeft nieuwe linksachter beet

door
Antwerp heeft nieuwe linksachter beet

Antwerp FC wil volgend seizoen niet alleen scoren op meerdere fronten, het hoopt in de eigen competitie ook zo lang mogelijk mee te doen voor de hoogste plaatsen. En die grote ambities werden in de voorbije weken duidelijk geïllustreerd. Zo toonde de Great Old zich bijzonder slagkrachtig op de transfermarkt.


In afwachting van een rechtstreekse opvolger voor Luciano D'Onofrio, is het algemeen directeur Sven Jaecques die in samenspraak met preses Paul Gheysens het transferfront voor zijn rekening neemt. En dat legde de club tot dusver geen windeieren. Met Jelle Bataille, Michael Frey en Björn Engels verzekerde RAFC zich al snel van drie stevige aanwinsten, terwijl Ortwin De Wolf definitief overkwam van Eupen. Afgelopen weekend kwam daar ook nog Michel-Ange Balikwisha bij als voorlopig kroonjuweel. De jonge aanvaller werd voor zo'n 6 miljoen euro overgenomen van Standard, nooit betaalde Antwerp meer voor één speler. En volgens Het Laatste Nieuws is de transferhonger desondanks nog niet gestild.

Zo zou het stamnummer één inmiddels ook werk maken van een nieuwe linksback. En volgens HLN mag ook die één en ander kosten. Vorig seizoen was het doorgaans Jordan Lukaku die deze positie voor zijn rekening nam, maar zijn huurovereenkomst werd niet verlengd. De afgeschreven Simen Juklerod trok dan weer transfervrij naar KRC Genk. En dus wil Antwerp coach Brian Priske van een nieuw alternatief op deze positie voorzien. Concrete namen werden tot dusver nog niet genoemd.

UPDATE 21u06

In Het Nieuwsblad wordt nu toch een concrete naam genoemd, namelijk die van Yassine Ben Hamed (18). De Franse linskachter met Algerijnse roots komt voorlopig nog uit voor LOSC Lille B, maar lijkt dus op weg naar Antwerpen. Volgens HNB is het mogelijk dat hij al aansluit op de oefenstage van de Great Old in het Nederlandse Horst. Hij zou wel een wissel op de toekomst zijn, klinkt het.

UPDATE 22u23

Antwerp heeft er niet veel gras over laten groeien. De Great Old meldt op zijn website immers al de komst van Yassine Ben Hamed. Hij zette zijn krabbel onder een contract voor vier seizoenen en komt over van LOSC Lille B. Hij vervoegt meteen zijn nieuwe ploegmaats op oefenstage in het Nederlandse Horst.

LEES OOK: Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Is hij op termijn een vaste waarde?

Meest recent

Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

54
54
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

6
6
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

19
19
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

17
17
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

39
39
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

18
18
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

112
112
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

44
44
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

35
35
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

882
882
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

30
30
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

41
41
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

48
48
Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

422
422
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

129
129
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

701
701
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

433
433
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

69
69
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

80
80
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

856
856
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

612
612
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

129
129
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

362
362
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

33
33
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

102
102

Meer sportnieuws