Antwerp heeft nieuwe linksachter beet

258 stemmen
Antwerp heeft nieuwe linksachter beet

Antwerp FC wil volgend seizoen niet alleen scoren op meerdere fronten, het hoopt in de eigen competitie ook zo lang mogelijk mee te doen voor de hoogste plaatsen. En die grote ambities werden in de voorbije weken duidelijk geïllustreerd. Zo toonde de Great Old zich bijzonder slagkrachtig op de transfermarkt.


In afwachting van een rechtstreekse opvolger voor Luciano D'Onofrio, is het algemeen directeur Sven Jaecques die in samenspraak met preses Paul Gheysens het transferfront voor zijn rekening neemt. En dat legde de club tot dusver geen windeieren. Met Jelle Bataille, Michael Frey en Björn Engels verzekerde RAFC zich al snel van drie stevige aanwinsten, terwijl Ortwin De Wolf definitief overkwam van Eupen. Afgelopen weekend kwam daar ook nog Michel-Ange Balikwisha bij als voorlopig kroonjuweel. De jonge aanvaller werd voor zo'n 6 miljoen euro overgenomen van Standard, nooit betaalde Antwerp meer voor één speler. En volgens Het Laatste Nieuws is de transferhonger desondanks nog niet gestild.

Zo zou het stamnummer één inmiddels ook werk maken van een nieuwe linksback. En volgens HLN mag ook die één en ander kosten. Vorig seizoen was het doorgaans Jordan Lukaku die deze positie voor zijn rekening nam, maar zijn huurovereenkomst werd niet verlengd. De afgeschreven Simen Juklerod trok dan weer transfervrij naar KRC Genk. En dus wil Antwerp coach Brian Priske van een nieuw alternatief op deze positie voorzien. Concrete namen werden tot dusver nog niet genoemd.

UPDATE 21u06

In Het Nieuwsblad wordt nu toch een concrete naam genoemd, namelijk die van Yassine Ben Hamed (18). De Franse linskachter met Algerijnse roots komt voorlopig nog uit voor LOSC Lille B, maar lijkt dus op weg naar Antwerpen. Volgens HNB is het mogelijk dat hij al aansluit op de oefenstage van de Great Old in het Nederlandse Horst. Hij zou wel een wissel op de toekomst zijn, klinkt het.

UPDATE 22u23

Antwerp heeft er niet veel gras over laten groeien. De Great Old meldt op zijn website immers al de komst van Yassine Ben Hamed. Hij zette zijn krabbel onder een contract voor vier seizoenen en komt over van LOSC Lille B. Hij vervoegt meteen zijn nieuwe ploegmaats op oefenstage in het Nederlandse Horst.

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen
219

Is hij op termijn een vaste waarde?

Meest recent

Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

5
5
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

129
129
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

70
70
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

537
537
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

53
53
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

36
36
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

58
58
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

52
52
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

139
139
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

250
250
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

248
248
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

424
424
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

885
885
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

136
136
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

794
794
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

208
208
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

619
619
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

212
212
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

64
64
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

189
189
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

165
165
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

1042
1042
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

608
608
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

211
211
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

74
74

Meer sportnieuws