Antwerp heeft nieuwe linksachter beet

door
Antwerp heeft nieuwe linksachter beet

Antwerp FC wil volgend seizoen niet alleen scoren op meerdere fronten, het hoopt in de eigen competitie ook zo lang mogelijk mee te doen voor de hoogste plaatsen. En die grote ambities werden in de voorbije weken duidelijk geïllustreerd. Zo toonde de Great Old zich bijzonder slagkrachtig op de transfermarkt.


In afwachting van een rechtstreekse opvolger voor Luciano D'Onofrio, is het algemeen directeur Sven Jaecques die in samenspraak met preses Paul Gheysens het transferfront voor zijn rekening neemt. En dat legde de club tot dusver geen windeieren. Met Jelle Bataille, Michael Frey en Björn Engels verzekerde RAFC zich al snel van drie stevige aanwinsten, terwijl Ortwin De Wolf definitief overkwam van Eupen. Afgelopen weekend kwam daar ook nog Michel-Ange Balikwisha bij als voorlopig kroonjuweel. De jonge aanvaller werd voor zo'n 6 miljoen euro overgenomen van Standard, nooit betaalde Antwerp meer voor één speler. En volgens Het Laatste Nieuws is de transferhonger desondanks nog niet gestild.

Zo zou het stamnummer één inmiddels ook werk maken van een nieuwe linksback. En volgens HLN mag ook die één en ander kosten. Vorig seizoen was het doorgaans Jordan Lukaku die deze positie voor zijn rekening nam, maar zijn huurovereenkomst werd niet verlengd. De afgeschreven Simen Juklerod trok dan weer transfervrij naar KRC Genk. En dus wil Antwerp coach Brian Priske van een nieuw alternatief op deze positie voorzien. Concrete namen werden tot dusver nog niet genoemd.

UPDATE 21u06

In Het Nieuwsblad wordt nu toch een concrete naam genoemd, namelijk die van Yassine Ben Hamed (18). De Franse linskachter met Algerijnse roots komt voorlopig nog uit voor LOSC Lille B, maar lijkt dus op weg naar Antwerpen. Volgens HNB is het mogelijk dat hij al aansluit op de oefenstage van de Great Old in het Nederlandse Horst. Hij zou wel een wissel op de toekomst zijn, klinkt het.

UPDATE 22u23

Antwerp heeft er niet veel gras over laten groeien. De Great Old meldt op zijn website immers al de komst van Yassine Ben Hamed. Hij zette zijn krabbel onder een contract voor vier seizoenen en komt over van LOSC Lille B. Hij vervoegt meteen zijn nieuwe ploegmaats op oefenstage in het Nederlandse Horst.

LEES OOK: "Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Is hij op termijn een vaste waarde?

Meest recent

Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

27
27
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

109
109
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

201
201
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

72
72
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

194
194
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

240
240
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

46
46
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

465
465
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

358
358
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

146
146
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

461
461
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

422
422
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

77
77
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

352
352
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

582
582
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

211
211
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

252
252
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

313
313
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

310
310
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

378
378
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

559
559
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

200
200
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

311
311
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

513
513
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

393
393

Meer sportnieuws