'Van Gaal wil op walgelijke manier Nederlands bondscoach worden'

517 stemmen
'Van Gaal wil op walgelijke manier Nederlands bondscoach worden'

De KNVB hoopt op korte termijn een nieuwe Nederlandse bondscoach te presenteren. De naam van Louis van Gaal valt nadrukkelijk, maar volgens columnist Nico Dijkshoorn heeft hij zich schandalig gedragen.


"Volgens mij wil Louis heel graag", schrijft Dijkshoorn in zijn wekelijkse column voor weekblad Voetbal International. "Ik zag het aan zijn ruggetje tijdens de toespraak vlak voor de Oranje-voetbalvrouwen. Het is altijd de rug van Louis die hem verraadt. Als hij iets niet wil en op routine babbelt: rechte rug, kin omhoog. Als Louis ergens vol in gaat en een doel probeert te bereiken: beetje kromme rug."

Dijkshoorn vervolgt: "Je ziet aan zijn microfoontechniek welke kant het op gaat. Als Louis vergeet dat hij iets in zijn hand heeft waar je juist niet in hoeft te schreeuwen, dan weet ik genoeg. Die staat alweer te oefenen. Zo keek ik naar zijn speech, waarin hij de mannen van Oranje als een verzameling omhooggevallen vedetten neerzette: als het volk Louis roept, dan vallen er hele stukken hersenen bij hem uit."

"Ik vond de toon van Louis erg badinerend en onoprecht. Een vrouwenteam voor de zoveelste keer vergelijken met een mannenteam zweeft op de rand van fout", zo vervolgt de columnist. "Louis was, heel ordinair, over de ruggen van de vrouwen zijn media-statement aan het maken. Zijn bolle ruggetje verraadde hem. Doet hij altijd: beetje bukken en dan een Louis-ding zeggen. Intussen hoop ik wel dat ze erin gaan trappen bij de KNVB."

LEES OOK: Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

Is Van Gaal de juist coach voor Oranje?

Meest recent

'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

4
4
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

172
172
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

51
51
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

37
37
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

252
252
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

265
265
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

79
79
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

175
175
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

130
130
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

294
294
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

239
239
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

78
78
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

273
273
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

286
286
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

487
487
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

355
355
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

266
266
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

476
476
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

150
150
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

60
60
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

284
284
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

275
275
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

627
627
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

343
343
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

499
499

Meer sportnieuws