Lamkel Zé schopt alweer herrie bij Antwerp

door
Lamkel Zé schopt alweer herrie bij Antwerp

De relatie tussen Didier Lamkel Zé en Royal Antwerp FC blijft een apart verhaal. Eerder raakte bekend dat de 24-jarige Kameroener over een fysische achterstand beschikt, en dat hij om die reden de zomerstage in Nederland (tijdelijk) zal missen. Ondertussen heeft Lamkel Zé echter wel een definitieve transferbeslissing genomen.


Via Instagram laat de aanvaller namelijk weten dat hij niet langer van plan is om te vertrekken bij Antwerp. "Ik zal mijn tweejarig contract bij Antwerp uitdoen. De patron is terug", aldus Lamkel Zé. Daardoor geeft de dribbelkont, die recent nog zoals zowat iedere transferperiode nochtans aanstuurde op een vertrek, aan dat hij ineens niet meer denkt aan een afscheid van The Great Old. Of ze daar zelf staan te springen om het woelwater voor de zoveelste keer in de armen te sluiten, is echter nog maar de vraag. Liefst doet het stamnummer één Lamkel Zé nog steeds van de hand, alleen lijkt er van concrete interesse geen sprake.

UPDATE 06/07
Hoewel hij zelf dus trots aankondigde dat de patron terug is op de Bosuil, blijven ook de meningen in de kleedkamer omtrent het eeuwige enigma wellicht verdeeld. Daar bleek de afgelopen jaren tenslotte dat binnen de spelersgroep niet iedereen kan lachen met de fratsen van Lamkel Zé. Die lijkt desalniettemin niet van plan om een charmeoffensief op poten te zetten, integendeel. Op basis van zijn verdere Instagram-berichten ziet het er meer naar uit dat de wispelturige aanvaller, wat dat betreft evenmin aan zijn proefstuk toe, eerder van plan is om het kot opnieuw flink op stelten te zetten.

De bovenstaande boodschap werd namelijk voorafgegaan door een duidelijke hint. "Aan al wie jaloers is in de kleedkamer: ...", richtte Lamkel Zé zich in niet mis te verstane woorden tot een deel van zijn ploegmaats, gevolgd door nog enkele posts waaruit blijkt dat hij geenszins de intentie heeft zich voortaan als een koorknaap te gedragen. Afwachten dus of Brian Priske en Antwerp er, zónder Luciano D'Onofrio, in slagen om hem onder controle te houden. Van het sociale mediaverbod dat hem vorig jaar werd opgelegd lijkt alvast geen sprake meer. Of hoe LZ7 toch meteen weer herrie schopt.

LEES OOK: Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

Antwerp moet Lamkel Zé gewoon opzij schuiven

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

83
83
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

36
36
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

55
55
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

54
54
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

85
85
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

236
236
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

193
193
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

319
319
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

56
56
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

373
373
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

100
100
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

161
161
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

152
152
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

122
122
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

300
300
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

974
974
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

397
397
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

296
296
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

804
804
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

230
230
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

760
760
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

501
501
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1075
1075

Meer sportnieuws