Lamkel Zé schopt alweer herrie bij Antwerp

731 stemmen
Lamkel Zé schopt alweer herrie bij Antwerp

De relatie tussen Didier Lamkel Zé en Royal Antwerp FC blijft een apart verhaal. Eerder raakte bekend dat de 24-jarige Kameroener over een fysische achterstand beschikt, en dat hij om die reden de zomerstage in Nederland (tijdelijk) zal missen. Ondertussen heeft Lamkel Zé echter wel een definitieve transferbeslissing genomen.


Via Instagram laat de aanvaller namelijk weten dat hij niet langer van plan is om te vertrekken bij Antwerp. "Ik zal mijn tweejarig contract bij Antwerp uitdoen. De patron is terug", aldus Lamkel Zé. Daardoor geeft de dribbelkont, die recent nog zoals zowat iedere transferperiode nochtans aanstuurde op een vertrek, aan dat hij ineens niet meer denkt aan een afscheid van The Great Old. Of ze daar zelf staan te springen om het woelwater voor de zoveelste keer in de armen te sluiten, is echter nog maar de vraag. Liefst doet het stamnummer één Lamkel Zé nog steeds van de hand, alleen lijkt er van concrete interesse geen sprake.

UPDATE 06/07
Hoewel hij zelf dus trots aankondigde dat de patron terug is op de Bosuil, blijven ook de meningen in de kleedkamer omtrent het eeuwige enigma wellicht verdeeld. Daar bleek de afgelopen jaren tenslotte dat binnen de spelersgroep niet iedereen kan lachen met de fratsen van Lamkel Zé. Die lijkt desalniettemin niet van plan om een charmeoffensief op poten te zetten, integendeel. Op basis van zijn verdere Instagram-berichten ziet het er meer naar uit dat de wispelturige aanvaller, wat dat betreft evenmin aan zijn proefstuk toe, eerder van plan is om het kot opnieuw flink op stelten te zetten.

De bovenstaande boodschap werd namelijk voorafgegaan door een duidelijke hint. "Aan al wie jaloers is in de kleedkamer: ...", richtte Lamkel Zé zich in niet mis te verstane woorden tot een deel van zijn ploegmaats, gevolgd door nog enkele posts waaruit blijkt dat hij geenszins de intentie heeft zich voortaan als een koorknaap te gedragen. Afwachten dus of Brian Priske en Antwerp er, zónder Luciano D'Onofrio, in slagen om hem onder controle te houden. Van het sociale mediaverbod dat hem vorig jaar werd opgelegd lijkt alvast geen sprake meer. Of hoe LZ7 toch meteen weer herrie schopt.

LEES OOK: 'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club
216

Antwerp moet Lamkel Zé gewoon opzij schuiven

Meest recent

Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

282
282
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

50
50
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

105
105
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

14
14
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

17
17
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

100
100
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

107
107
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

15
15
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

356
356
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

143
143
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

32
32
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

34
34
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

25
25
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

91
91
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

210
210
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

495
495
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

65
65
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

321
321
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

76
76
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

239
239
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

706
706
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

404
404
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

456
456
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

648
648
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

286
286

Meer sportnieuws