Lamkel Zé schopt alweer herrie bij Antwerp

door
Lamkel Zé schopt alweer herrie bij Antwerp

De relatie tussen Didier Lamkel Zé en Royal Antwerp FC blijft een apart verhaal. Eerder raakte bekend dat de 24-jarige Kameroener over een fysische achterstand beschikt, en dat hij om die reden de zomerstage in Nederland (tijdelijk) zal missen. Ondertussen heeft Lamkel Zé echter wel een definitieve transferbeslissing genomen.


Via Instagram laat de aanvaller namelijk weten dat hij niet langer van plan is om te vertrekken bij Antwerp. "Ik zal mijn tweejarig contract bij Antwerp uitdoen. De patron is terug", aldus Lamkel Zé. Daardoor geeft de dribbelkont, die recent nog zoals zowat iedere transferperiode nochtans aanstuurde op een vertrek, aan dat hij ineens niet meer denkt aan een afscheid van The Great Old. Of ze daar zelf staan te springen om het woelwater voor de zoveelste keer in de armen te sluiten, is echter nog maar de vraag. Liefst doet het stamnummer één Lamkel Zé nog steeds van de hand, alleen lijkt er van concrete interesse geen sprake.

UPDATE 06/07
Hoewel hij zelf dus trots aankondigde dat de patron terug is op de Bosuil, blijven ook de meningen in de kleedkamer omtrent het eeuwige enigma wellicht verdeeld. Daar bleek de afgelopen jaren tenslotte dat binnen de spelersgroep niet iedereen kan lachen met de fratsen van Lamkel Zé. Die lijkt desalniettemin niet van plan om een charmeoffensief op poten te zetten, integendeel. Op basis van zijn verdere Instagram-berichten ziet het er meer naar uit dat de wispelturige aanvaller, wat dat betreft evenmin aan zijn proefstuk toe, eerder van plan is om het kot opnieuw flink op stelten te zetten.

De bovenstaande boodschap werd namelijk voorafgegaan door een duidelijke hint. "Aan al wie jaloers is in de kleedkamer: ...", richtte Lamkel Zé zich in niet mis te verstane woorden tot een deel van zijn ploegmaats, gevolgd door nog enkele posts waaruit blijkt dat hij geenszins de intentie heeft zich voortaan als een koorknaap te gedragen. Afwachten dus of Brian Priske en Antwerp er, zónder Luciano D'Onofrio, in slagen om hem onder controle te houden. Van het sociale mediaverbod dat hem vorig jaar werd opgelegd lijkt alvast geen sprake meer. Of hoe LZ7 toch meteen weer herrie schopt.

LEES OOK: Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Antwerp moet Lamkel Zé gewoon opzij schuiven

Meest recent

'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

55
55
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

91
91
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

146
146
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

297
297
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

108
108
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

52
52
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

546
546
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

310
310
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

129
129
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

310
310
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

861
861
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

136
136
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

326
326
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

118
118
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

229
229
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

341
341
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

34
34
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

228
228
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

343
343
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

132
132
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

193
193
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

172
172
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

332
332
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

207
207

Meer sportnieuws