Lamkel Zé schopt alweer herrie bij Antwerp

door
Lamkel Zé schopt alweer herrie bij Antwerp

De relatie tussen Didier Lamkel Zé en Royal Antwerp FC blijft een apart verhaal. Eerder raakte bekend dat de 24-jarige Kameroener over een fysische achterstand beschikt, en dat hij om die reden de zomerstage in Nederland (tijdelijk) zal missen. Ondertussen heeft Lamkel Zé echter wel een definitieve transferbeslissing genomen.


Via Instagram laat de aanvaller namelijk weten dat hij niet langer van plan is om te vertrekken bij Antwerp. "Ik zal mijn tweejarig contract bij Antwerp uitdoen. De patron is terug", aldus Lamkel Zé. Daardoor geeft de dribbelkont, die recent nog zoals zowat iedere transferperiode nochtans aanstuurde op een vertrek, aan dat hij ineens niet meer denkt aan een afscheid van The Great Old. Of ze daar zelf staan te springen om het woelwater voor de zoveelste keer in de armen te sluiten, is echter nog maar de vraag. Liefst doet het stamnummer één Lamkel Zé nog steeds van de hand, alleen lijkt er van concrete interesse geen sprake.

UPDATE 06/07
Hoewel hij zelf dus trots aankondigde dat de patron terug is op de Bosuil, blijven ook de meningen in de kleedkamer omtrent het eeuwige enigma wellicht verdeeld. Daar bleek de afgelopen jaren tenslotte dat binnen de spelersgroep niet iedereen kan lachen met de fratsen van Lamkel Zé. Die lijkt desalniettemin niet van plan om een charmeoffensief op poten te zetten, integendeel. Op basis van zijn verdere Instagram-berichten ziet het er meer naar uit dat de wispelturige aanvaller, wat dat betreft evenmin aan zijn proefstuk toe, eerder van plan is om het kot opnieuw flink op stelten te zetten.

De bovenstaande boodschap werd namelijk voorafgegaan door een duidelijke hint. "Aan al wie jaloers is in de kleedkamer: ...", richtte Lamkel Zé zich in niet mis te verstane woorden tot een deel van zijn ploegmaats, gevolgd door nog enkele posts waaruit blijkt dat hij geenszins de intentie heeft zich voortaan als een koorknaap te gedragen. Afwachten dus of Brian Priske en Antwerp er, zónder Luciano D'Onofrio, in slagen om hem onder controle te houden. Van het sociale mediaverbod dat hem vorig jaar werd opgelegd lijkt alvast geen sprake meer. Of hoe LZ7 toch meteen weer herrie schopt.

LEES OOK: Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Antwerp moet Lamkel Zé gewoon opzij schuiven

Meest recent

AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

1
1
Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

7
7
"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

68
68
Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

185
185
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

244
244
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

66
66
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

138
138
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

258
258
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

134
134
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

60
60
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

137
137
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

147
147
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

295
295
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

144
144
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

1023
1023
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

144
144
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

179
179
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

19
19
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

725
725
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

348
348
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

248
248
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

179
179
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

45
45
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

414
414
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

319
319

Meer sportnieuws