Lamkel Zé schopt alweer herrie bij Antwerp

door
Lamkel Zé schopt alweer herrie bij Antwerp

De relatie tussen Didier Lamkel Zé en Royal Antwerp FC blijft een apart verhaal. Eerder raakte bekend dat de 24-jarige Kameroener over een fysische achterstand beschikt, en dat hij om die reden de zomerstage in Nederland (tijdelijk) zal missen. Ondertussen heeft Lamkel Zé echter wel een definitieve transferbeslissing genomen.


Via Instagram laat de aanvaller namelijk weten dat hij niet langer van plan is om te vertrekken bij Antwerp. "Ik zal mijn tweejarig contract bij Antwerp uitdoen. De patron is terug", aldus Lamkel Zé. Daardoor geeft de dribbelkont, die recent nog zoals zowat iedere transferperiode nochtans aanstuurde op een vertrek, aan dat hij ineens niet meer denkt aan een afscheid van The Great Old. Of ze daar zelf staan te springen om het woelwater voor de zoveelste keer in de armen te sluiten, is echter nog maar de vraag. Liefst doet het stamnummer één Lamkel Zé nog steeds van de hand, alleen lijkt er van concrete interesse geen sprake.

UPDATE 06/07
Hoewel hij zelf dus trots aankondigde dat de patron terug is op de Bosuil, blijven ook de meningen in de kleedkamer omtrent het eeuwige enigma wellicht verdeeld. Daar bleek de afgelopen jaren tenslotte dat binnen de spelersgroep niet iedereen kan lachen met de fratsen van Lamkel Zé. Die lijkt desalniettemin niet van plan om een charmeoffensief op poten te zetten, integendeel. Op basis van zijn verdere Instagram-berichten ziet het er meer naar uit dat de wispelturige aanvaller, wat dat betreft evenmin aan zijn proefstuk toe, eerder van plan is om het kot opnieuw flink op stelten te zetten.

De bovenstaande boodschap werd namelijk voorafgegaan door een duidelijke hint. "Aan al wie jaloers is in de kleedkamer: ...", richtte Lamkel Zé zich in niet mis te verstane woorden tot een deel van zijn ploegmaats, gevolgd door nog enkele posts waaruit blijkt dat hij geenszins de intentie heeft zich voortaan als een koorknaap te gedragen. Afwachten dus of Brian Priske en Antwerp er, zónder Luciano D'Onofrio, in slagen om hem onder controle te houden. Van het sociale mediaverbod dat hem vorig jaar werd opgelegd lijkt alvast geen sprake meer. Of hoe LZ7 toch meteen weer herrie schopt.

LEES OOK: Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Antwerp moet Lamkel Zé gewoon opzij schuiven

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

0
0
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

18
18
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

151
151
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

66
66
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

103
103
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

85
85
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

379
379
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

314
314
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

511
511
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

204
204
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

208
208
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

207
207
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

222
222
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

62
62
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

75
75
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

429
429
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

622
622
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

458
458
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

290
290
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

478
478
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

722
722
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

427
427
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

431
431
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

520
520
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

696
696

Meer sportnieuws